Документи для реєстрації ТОВ

При реєстрації юридичної особи для ведення підприємницької діяльності найчастіше вибирають організаційно-правову форму «Товариство з обмеженою відповідальністю» (більш відома коротка абревіатура — ТОВ). Для створення такого суспільства необхідно пройти спеціальну процедуру, а також успішно подолати його слід належним чином підготовленими, зібраними і належним чином формалізованих документів для реєстрації ТОВ.

Перш ніж приступити, ви повинні розуміти, що створити товариство з обмеженою відповідальністю можуть як фізичні, так і юридичні особи, і хто виступає як засновник, впливає на склад пакету підготовленої документації. 


Регистрация ТОВ 

Пакет документів для реєстрації фізичних осіб 

ТОВ може ініціювати 1 фізична або група осіб. У той же час не відіграє ролі, чи є ці люди жителями України, але Перелік документів для нерезидентів буде трохи більше.

Якщо у ролі засновника або засновників є фізичні особи-резиденти України, перелік необхідних документів для реєстрації ТОВ виглядає наступним чином: 

— нотаріально завірені дублікати заповнених сторінок у паспорті;

— копія ідентифікаційного коду;

— для осіб, які були розроблені як СПД необхідно виписка з державного реєстру;

— якщо документи видаються не засновником самостійно (керівником) особисто, але уповноваженою особою, необхідно прикласти довіреність на представництво інтересів засновників, засвідчену нотаріально

— заява, у якій знімається бажання створити ТОВ;

— пакет установчих документів.

Якщо підготовка документів для реєстрації ТОВ здійснюється нерезидентом, Крім перерахованих документів, йому необхідний реєстраційний код платника податків України, який він повинен оформити і отримати від співробітників ДФС.

Пакет документації для юридичних осіб

Якщо у ролі засновників товариства з обмеженою відповідальністю є юридичні особи, вони готують такі документи:-копія свідоцтва про державну реєстрацію або виписка з державного реєстру;

— нотаріально засвідчену довіреність на уповноваженому особу;

— оригінал Статуту, а також протокол з засновниками зборів;

– копія рішення, до якої призначена юридична особа для ролі засновника

Якщо у ролі засновника вступають юридичні особи, зареєстровані на території зарубіжних країн і не є резидентами України, в даному випадку для реєстрації ТОВ знадобляться такі документи:

— копія виписки/виписка з реєстру;

— оригінали установчих документів – рішення про створення нового суб'єкта господарювання, що узгоджується з особами, що діють як засновники юридичної особи;

— довіреність від нотаріуса в ім'я особи, яка представляє інтереси іноземного засновника.

ВСІ документи, що подаються іноземною мовою, повинні супроводжуватися перекладом державною мовою України та засвідчена в нотаріального порядку

Рекомендації з відкриття ТОВ

Щоб у встановленому ТОВ функціонували відповідно до законодавства України, необхідно вибрати та затвердити на засіданні засновників двох ключових осіб:

 – керівник ТОВ, який представлятиме інтереси Компанія

– головний бухгалтер, який здійснює фінансовий облік і відповідає за своєчасне звітування регуляторним органам. 

Оформлення документів ТОВ необхідно доповнити  оригіналом та копіями паспортних даних та ідентифікаційного коду для осіб, які будуть займати ці дві ключові посади. Слід враховувати, що призначення головного бухгалтера може здійснюватися після того, як компанія була створена, але директор повинен бути призначений до подачі документів для реєстрації.

Обов'язкова інформація з установчої документації

Для того щоб реєстрація пройшла без будь-яких неприємностей, необхідно правильно підготувати установчі документи, відобразити в них наступну інформацію:

1. найменування компанії, що створюється.

2. юридична адреса.

3. обсяг статутного фонду.

4. призначений розмір акцій засновників.

5. Податкова схема.

6. точне позначення діяльності за кодами КВЕД

7. Контактна інформація.

8. документи про призначення керівника та керівникаДокументи для реєстрації ТОВ изображение 1

Комментарии 0

Дать задание юристам

Наверх