Дізнайтесь більше про ЮрХаб
Ще більше клієнтів
з профілем Pro
Standart
 • Кількість пропозицій на замовлення в день
  3
 • Покращений профіль та виділення у каталозі Юристів
 • Підвищений рейтинг
 • Кількість спеціалізацій у профілі
  4
 • Ліміт на завантаження документів
  1шт/день

Популярні юридичні послуги

Експерти Юрхаб

Процес надання послуг та створення документів

 • Вкажіть вид послуги або договору та бажаний строк виконання
  Вкажіть вид послуги або договору та бажаний строк виконання
 • Отримайте пропозицію із вказівкою ціни та фактичного строку виконання
  Отримайте пропозицію із вказівкою ціни та фактичного строку виконання
 • Внесіть оплату у розмірі 50%
  Внесіть оплату у розмірі 50%
 • Отримайте договір
  Отримайте договір
 • Сплатіть решту у розмірі 50%
  Сплатіть решту у розмірі 50%
document decor

Юридичні документи і договори на будь-який випадок, доступні у будь-який час. Завантажуйте і вирішуйте свої юридичні питання

Напишіть нам у Телеграм , якщо Вам необхідна допомога з пошуком
document decor

Клієнти Юрхаб

 • Keys Bles

  Blessed Esports

  Висвітлення відеоігрових і кіберспортивних подій та новин
 • Keys Prospravu

  Prospravu

  Інноваційний ринок для українського бізнесу
 • Keys Room15

  Room15 Digital

  Створення веб-сайтів від ідеї до успішного продукту
 • Keys Sportstuff

  SportStuff

  Інтернет-магазин спортивних товарів
 • Keys Dental

  Dental Clinic

  Сучасна стоматологічна клініка в Одесі
 • Keys Fitnessmarket

  Fitness Market

  Інтернет-магазин спортивного обладнання
 • Keys Housefit

  HouseFit

  Інтернет-магазин спортивних товарів
 • Keys Minoxidil

  Minoxidil Ukraine

  Інтернет-магазин догляду за волоссям та бородою
В рамках послуги Розробка документів на сайт, склали документи для проекту
 1. Cookie Policy, Кукі полісі
 2. Terms of Use, Публічна оферта
 3. Privacy Policy, Прайвасі полісі

  Формування цін на послуги або складання договорів

  Формування ціни на послуги сервісу або створення контракту залежить від безлічі факторів, як-от тип договору, вимоги клієнта, час, витрачений юристом на роботу з документом, необхідність перекладу договору та інше.

  Хотілося б встановити єдину вартість для всіх видів договорів, але це неможливо через відмінності у вимогах і складності підготовки різних видів документів. Наприклад, підготовка стандартного договору оренди квартири займе менше часу, ніж розробка договору на надання послуг з моушен-дизайну або рекламної діяльності в інтернеті. При цьому, якщо в договорі оренди є специфічні вимоги однієї зі сторін, час на підготовку може збільшитися.

  Для уточнення вартості послуги зі створення договору телефонуйте за номером +38 (067) 637 14 05 або залиште запит у нашому Телеграм. Ми із задоволенням надамо вам консультацію.

  document decor

  Процес співпраці:

  • Консультація юриста: На цьому етапі юрист спілкується з клієнтом, щоб з'ясувати його потреби, підібрати вид договору з урахуванням побажань клієнта та вимог чинного законодавства України, а також пояснити клієнту необхідну інформацію щодо укладення договору.
  • Підготовка технічного завдання: Клієнт формує технічне завдання, яке містить у собі список вимог до договору і те, що клієнт хоче бачити в тексті договору.
  • Узгодження ціни та термінів підготовки договору: На цьому етапі сторони домовляються про вартість послуг і терміни підготовки договору.
  • Сплата 50% передоплати: Це необхідно для захисту юриста від можливих ризиків, оскільки розробка договору - складний і комплексний процес.
  • Узгодження тексту контракту: Клієнт ознайомлюється з текстом проєкту договору і вносить необхідні коригування.
  • Оплата решти 50% оплати: Цей етап відбувається після того, як клієнт ознайомився з проектом договору і в нього немає жодних зауважень
  • Консультація юриста щодо порядку виконання договору: На цьому етапі юрист роз'яснює клієнту порядок виконання договору та надає поради щодо його виконання.

  Терміни складання договору та їх залежність

  Стандартний термін складання договору становить 1-2 робочих дні. Однак існують певні види договорів, для підготовки яких може знадобитися більше часу. Щоб уточнити конкретний термін складання вашого договору, зверніться, будь ласка, за номером +38 (097) 355 10 55 або залиште свій запит в нашому Телеграмі.

  Що таке консультація юриста?

  Перед тим як розпочати складання договору, юристи надають клієнту безкоштовну консультацію. Під час цієї консультації наші фахівці відповідають на всі запитання клієнта, допомагають визначити потрібний вид договору та пропонують стратегію захисту інтересів клієнта.

  Питання та відповіді для фізичних осіб

  faq image
  Чим корисний ЮрХаб?
  ЮрХаб корисний кожному хто потребує допомоги юриста. Наш сервіс допомагає вирішити будь-які юридичні питання, від складання договорів до представлення інтересів у різних інстанціях.
  Чи можна отримати безкоштовну консультацію на ЮрХаб?
  Безкоштовна юридична консультація це абсолютно нормальна практика в юриспруденції. На ЮрХаб ви можете вибрати юриста за безліччю критеріїв і отримати від нього консультацію онлайн і офлайн.
  Яка вартість послуг юриста і які існують форми оплати?
  Вартість послуг формується залежно від їхньої складності і тільки після попередньої оцінки всіх аспектів. Всі оплати проводяться через особистий кабінет, щоб у платформи була можливість контролювати процес переказу коштів і виступати в ролі гаранта для обох сторін.

  Питання та відповіді для бізнесу

  faq image
  Які переваги ЮрХаб для бізнесу?
  ЮрХаб пропонує можливість економії часу і грошей за рахунок використання готових документів, а також доступ до кваліфікованих юристів для вирішення будь-яких юридичних завдань.
  Чи можна замовити юридичний супровід бізнесу на ЮрХаб?
  Так, на ЮрХаб ви можете замовити послуги юридичного супроводу бізнесу. Ця послуга включає в себе комплексне юридичне обслуговування вашого бізнесу, починаючи від консультацій з юридичних питань, підготовки та аналізу документів, і закінчуючи представленням інтересів в суді та інших інстанціях.
  Чи є на ЮрХаб документи орієнтовані для бізнесу?
  Так, у нашому магазині документів ЮрХаб є широкий асортимент документів для бізнесу. Ви можете знайти різні типи договорів, угод, бланків та інших юридичних документів, які можуть стати в нагоді вам у веденні бізнесу. Усі документи розроблені професійними юристами та відповідають чинному законодавству.

  Кліше "гроші змушують світ обертатися" якнайкраще підходить до цієї галузі юридичної практики, бо вона не тільки пов'язана з грошима, а й охоплює всю земну кулю і безліч правових юрисдикцій.

  Що таке банківське та фінансове право?

  Банківське та фінансове право зосереджене на договірних відносинах між кредиторами та позичальниками. У всіх фінансових угодах основною метою є проведення переговорів і управління цими відносинами для забезпечення дотримання інтересів сторони, яку представляють, як з юридичного, так і з комерційного погляду.


  Різні області цієї великої теми включають юридичну допомогу в таких напрямках:


  • Банківське кредитування: Угода про особистий або діловий кредит, за якою банк надає позичальникові гроші в борг із документально підтвердженими умовами погашення.

  • Фінансування нерухомості: Кредит запитується і узгоджується з метою надання позичальникові можливості придбати нерухомість або розробити землю, на якій буде побудована нерухомість. Як правило, він купується за допомогою іпотеки.

  • Проєктне фінансування: Довгостроковий, багатоетапний і часто багатогранний інфраструктурний проєкт, що включає громадські послуги. Для реалізації проєкту береться позикова сума, яка повертається, щойно проєкт починає приносити гроші.

  • Фінансування придбання: Кредит, узятий однією компанією для надання їй коштів на купівлю іншої компанії. До цього напряму також належить кредитне плече, за якого позичальник позичає значну суму грошей для задоволення вимог щодо придбання, не беручи на себе зобов'язань із виплати власних коштів.

  • Фінансування активів: Кредитор приймає забезпечення під конкретні придбані активи (зазвичай на значні суми).

  • Деривативи: Розуміння та управління валютними курсами під час угоди

  • Ринки капіталу: Коли відбувається угода, організація-позичальник надає облігації інвесторам.

  Чим можуть допомогти юристи з банківського та фінансового права?

  Банківське та фінансове право складається з безлічі галузей, які є технічно складними і постійно розвиваються. Тому юристи в цій галузі часто спеціалізуються в певній сфері. Юрист з банківського та фінансового права представляє або позичальника, або кредитора, і більша частина його роботи зосереджена на транзакційних елементах організації угод.


  Незалежно від конкретної галузі банківської справи та фінансів, юристи в цій сфері допомагають вести переговори, структурувати й обробляти фінансові угоди, а також проводити комплексну юридичну експертизу.


  Юрист з банківського та фінансового права дотримується балансу між дотриманням усіх застосовних законів і правил та посередництвом сторін, допомагаючи їм досягти взаємоприйнятних умов.


  Ще одним елементом ролі юриста з банківського та фінансового права є активний інтерес до майбутніх тенденцій, які можуть вплинути на угоду. Після аналітичної перевірки фактів та уважного ставлення до деталей юрист з банківського та фінансового права надасть вам вичерпну консультацію, чітко та лаконічно виклавши інформацію.

  Консультація банківського юриста

  Якщо вам потрібна консультація банківського юриста, на ЮрХаб є безліч таких фахівців, готових запропонувати вам юридичну консультацію і допомогу.


  Процес найму на ЮрХаб швидкий, простий, зручний і безкоштовний для вас. Додайте проєкт, заповніть свої специфікації та спілкуйтеся безпосередньо із зацікавленими юристами з банківських кредитів у режимі реального часу. Немає необхідності в посередниках, і, що особливо важливо, ви самі визначаєте вартість послуг, яку здатні собі дозволити.


  Незалежно від того, чи потрібна вам юридична допомога на особистому рівні або ви шукаєте юриста для ухвалення рішень у вашому бізнесі, найнявши одного з наших фрілансерів, ви зможете отримати найкращих спеціалістів у галузі банківського права за найкращою ціною.

   

  Догори