Дізнайтесь більше про ЮрХаб
Ще більше клієнтів
з профілем Pro
Standart
 • Кількість пропозицій на замовлення в день
  3
 • Покращений профіль та виділення у каталозі Юристів
 • Підвищений рейтинг
 • Кількість спеціалізацій у профілі
  4
 • Ліміт на завантаження документів
  1шт/день

Про нас

YurHub

ЮрХаб – маркетплейс документів та юридичних послуг

На сайті розміщено понад 5 тисяч безкоштовних документів, як юридичної тематики, так і кадрової, бухгалтерської, судової та ін.

При цьому на нашій платформі є можливість купити за вигідною ціною документи, які замовити у фахівців може бути на порядок дорожче. Це відкриває можливість юристам, бухгалтерам, консультантам додаткового заробітку шляхом розміщення своїх матеріалів на платформі Юрхаба.

Але це не все. Платформа дозволяє замовити юридичні послуги онлайн. Для цього вам необхідно залишити заявку на консультацію або звернутись до юриста з каталогу. Для юристів та юр компаніям є можливість рекламуватися на сайті, отримувати нові ліди та клієнтів, заробляти шляхом виконання замовлень користувачів, отримувати відгуки клієнтів, продавати або в маркетингових цілях безкоштовно розміщувати свої шаблони документів.

Для юристів та юр компаніям є можливість рекламуватися на сайті, отримувати нові ліди та клієнтів, заробляти шляхом виконання замовлень користувачів, отримувати відгуки клієнтів, продавати або в маркетингових цілях безкоштовно розміщувати свої шаблони документів.

Досить думати, спробуйте ЮрХаб вже зараз!

Наша команда

YurHub Team YurHub Team

Користуючись онлайн-платформою, ви зможете отримати бажаний результат і при цьому не оплачувати додатковий час секретарки юриста, оскільки на ЮрХаб зможете знайти готове рішення.

- Засновник Юрхаб, Дмитро Кондратьєв

Можливості та переваги ЮрХаб

Безкоштовні документи

Можливість завантажити понад 5 тисяч юридичних, бухгалтерських, кадрових та інших документів.

Онлайн доступ

Можливість замовити юридичні послуги онлайн з будь-якої точки світу, порівняти юристів, подивитися на їхні відгуки.

Великий вибір юристів

На ЮрХабі велика кількість фахівців, вибирайте потрібну кваліфікацію юриста та обирайте юриста за рейтингом, відгуками та портфоліо.

Піар для юристів

Додатковий заробіток для юристів із можливістю знайти постійних клієнтів.

Пасивний дохід

Можливість юристам продати свої напрацювання та шаблони документів.

Безкоштовні плюшки

Можливість використання безкоштовних зразків ділових листів, документів англійською мовою, а також використання зразків положень договорів.

Спробувати ЮрХаб

Догори