Дізнайтесь більше про ЮрХаб
Ще більше клієнтів
з профілем Pro
Standart
 • Кількість пропозицій на замовлення в день
  3
 • Покращений профіль та виділення у каталозі Юристів
 • Підвищений рейтинг
 • Кількість спеціалізацій у профілі
  4
 • Ліміт на завантаження документів
  1шт/день
Ціна : 320 грн.
Завантажували: 0
Редакція договору: 2024-02-06 14:39:34

Договір купівлі-продажу одягу та аксесуарів

Скачайте готовий "Договір купівлі-продажу одягу та аксесуарів" в один клік.

Клікайте “Придбати” та сплачуйте документ! Завдяки зручній платіжній системі купити готовий "Договір купівлі-продажу одягу та аксесуарів" можна всього в пару кліків.

Одразу після оплати ви зможете завантажити документ. Його ви отримаєте у форматі docx.

Отримавши документ ви можете самостійно заповнити інформацію і реквізити та роздрукувати ваш документ.

Якщо вам необхідна допомога у заповненні документу звертайтеся за допомогою до автора документу вказаного нижче або до нашої підтримки у Телеграм.

Не завантажився документ? Оновіть сторінку!

Договір купівлі-продажу одягу та аксесуарів - це юридичний документ, який регулює відносини між продавцем і покупцем з приводу передання права власності на одяг та аксесуари. Важливо правильно оформити та виконати всі умови договору, щоб обидві сторони були захищені в юридичному полі. Далі детально розглянемо ключові аспекти такого договору перед тим, як ви зможете договір купівлі-продажу одягу завантажити.

Предмет договору

Для того щоб поглибити розуміння предмета договору купівлі-продажу одягу та аксесуарів, варто приділити увагу кожній деталі, яка допоможе чітко ідентифікувати товари, які є об'єктом угоди.

Детальний опис товару

Включає в себе повне найменування кожної позиції одягу та аксесуарів, їхню кількість, розміри, колір, матеріал виготовлення, бренд і артикул. Наприклад, не просто "жіноча сумка", а "Жіноча сумка шкіряна марки X, модель Y, колір чорний, розміри 30x20x10 см, артикул 123456".

Унікальні характеристики

Якщо товар має унікальні характеристики або особливості, вони також мають бути зазначені в договорі. Наприклад, наявність ручної роботи, обмежена серія, наявність підписів дизайнера тощо.

Фотографії та описи

Для більшої наочності та уникнення суперечок доцільно долучити до договору фотографії товару та/або посилання на його детальні описи на сайті продавця або в каталозі товарів. Це допоможе покупцеві точно знати, який саме товар він купує.

Стан товару

Особливо важливо описати стан товару, якщо йдеться про продаж вживаних речей. Необхідно вказати будь-які вади, сліди використання, потертості та інші деталі, що впливають на стан і зовнішній вигляд товару.

Комплектність

Вказується повний комплект поставки, включно з наявністю всіх супутніх аксесуарів, упаковки, етикеток, інструкцій з експлуатації тощо. Це особливо важливо для дорогих і брендових товарів, де комплектність може істотно впливати на вартість.

Гарантії справжності

Для брендових товарів важливо вказати наявність документів, що підтверджують справжність (сертифікати, гарантійні талони тощо), їхні номери та інші ідентифікуючі ознаки.

Права на товар

Необхідно чітко вказати, що на момент продажу товар перебуває у власності продавця, не обтяжений заставами, арештами та іншими обмеженнями прав.

Сторони договору

У договорі мають бути чітко вказані сторони угоди:

 • Продавець - юридична особа або індивідуальний підприємець, який продає товар.
 • Покупець - фізична або юридична особа, яка купує товар.

Необхідно вказати повні реквізити сторін: ПІБ (для фізичних осіб) або повну назву (для юридичних осіб), адреси реєстрації, ІПН, контактні дані та іншу інформацію, необхідну для ідентифікації сторін.

Умови договору

Розглянемо детальніше ключові умови договору купівлі-продажу одягу та аксесуарів, кожна з яких відіграє важливу роль у забезпеченні прав та обов'язків сторін:

Ціна товару

Визначення ціни товару є центральним елементом договору. Ціну має бути вказано ясно й однозначно, щоб уникнути будь-яких різночитань у майбутньому. Можливе зазначення ціни як за весь товар загалом, так і за кожну одиницю товару окремо. Важливо, щоб ціна була узгоджена обома сторонами до укладення договору. У документі може бути передбачена система знижок або додаткових умов, що впливають на підсумкову вартість.

Терміни та порядок оплати

Умови оплати мають чітко регламентувати, коли і яким чином покупець має здійснити оплату товару. Це може бути передоплата, повна оплата під час отримання товару або оплата в розстрочку. Способи оплати можуть включати готівковий розрахунок, переказ на банківський рахунок, використання електронних грошей та інші методи. Важливо вказати конкретні терміни оплати і наслідки їх порушення.

Умови доставки

Договір має містити умови доставки товару, включно з відповідальною за доставку стороною (продавцем або покупцем), способами доставки (кур'єрська служба, самовивезення, поштова служба тощо), строками доставки і вартістю доставки, якщо її не включено в ціну товару. Також варто вказати, хто несе ризик пошкодження товару під час транспортування.

Гарантійні зобов'язання

Гарантійні зобов'язання продавця забезпечують покупцеві право на обмін товару або повернення грошових коштів у разі виявлення виробничих дефектів. У договорі зазначаються строк гарантії та порядок звернення за гарантійним обслуговуванням. Необхідно чітко визначити, які дії покупця можуть призвести до анулювання гарантії.

Повернення та обмін товару

Умови повернення та обміну товару повинні відповідати чинному законодавству і бути чітко прописані в договорі. Зазначаються строки, протягом яких покупець має право повернути або обміняти товар, умови, за яких це можливо (наприклад, збереження товарного вигляду, наявність оригінального паковання), а також порядок повернення грошових коштів або обміну товару.

Порядок укладення договору

Для правильного укладення договору необхідно:

 • Підготувати проєкт договору, враховуючи всі вищевказані пункти.
 • Обговорити та узгодити всі умови з іншою стороною.
 • Упевнитися в тому, що всі значущі умови включені в текст договору і правильно сформульовані.
 • Підписати договір у двох примірниках, по одному для кожної сторони.

Договір купівлі-продажу одягу та аксесуарів є важливим документом, який забезпечує правовий захист інтересів як продавця, так і покупця. Правильне оформлення всіх його пунктів і умов дає змогу уникнути можливих суперечок і непорозумінь між сторонами. Рекомендується звертатися до кваліфікованих юристів для перевірки або складання договору, особливо у випадках великих угод або за наявності специфічних умов. Таким чином, турбота про деталі та завбачливість під час укладення договору купівлі-продажу допоможе забезпечити успішне та безпечне проведення угоди, а також мінімізувати ризики потенційних правових проблем у майбутньому. 

Перегляд

Чому понад 10 000 клієнтів обрали Юрхаб?

 • В наявності понад 500 типових договорів;
 • Документи підготовлені до підписання;
 • Враховані останні зміни в законодавстві;
 • Формат завантаження: Word з можливістю редагування;
 • Цілодобова підтримка.

Автор

Діма Кондратьєв
Вартість: 1000 грн./година
locationДніпро
Досвід: більше 10 років
Ціна : 320 грн.

Як придбати договір?

 • Крок 1

  Обираєте потрібний документ
  Обираєте потрібний документ
 • Крок 2

  Натискаєте “Придбати
  Натискаєте “Придбати”
 • Крок 3

  Здійснюєте оплату онлайн
  Здійснюєте оплату онлайн
 • Отримуєте файл з документом на ваш пристрій

  Отримуєте файл з документом на ваш пристрій
Лишились питання? Напишіть нам у Телеграм, або зателефонуйте +38 (067) 637 14 05

Основні переваги ЮрХаб

 • Вигідні ціни

  У юристів на ЮрХаб немає витрат на офіс, рекламу, зарплату секретареві та інші витрати, які юридичні фірми зазвичай включають у вартість своїх послуг.

 • Перевірені виконавці

  Всі юристи на ЮрХаб проходять процедуру верифікації, ми перевіряємо відгуки, знаємо скарги та контролюємо якість їх роботи.

 • Економія часу

  На ЮрХаб ви можете знайти відповідного юриста за кілька хвилин просто залишивши заявку. Багато хто з них готовий приступити до роботи в той самий день, а іноді в той самий час.

Розмістіть своє замовлення

Магазин документів

На ЮрХаб для вас доступний каталог вже готових документів складених юристами. Якщо ви не знайшли потрібний, зверніться за допопмогою і наші юристи складуть документ під ваші унікальні потреби.

Основні переваги ЮрХаб

 • Вільний графік

  Ви самостійно планує свій робочий день, вирішує який годинник присвятити роботі, а який відпочинку.

 • Незалежність

  Ви відповідаєте тільки за власну роботу і вільні у виборі завдань, з якими працюватимете.

 • Заробіток

  Ви самі встановлюєте ціни на свої роботи. Верхня планка із заробітку відсутня і все знаходиться у Ваших руках.

Створіть свій профіль

Створіть свій профіль

Наша біржа допоможе знайти нових клієнтів та заробляти на виконанні будь-яких послуг.

Запитання відповіді по документу "Договір купівлі-продажу одягу та аксесуарів"

Після оплати документу виникли труднощі зі скачуванням. Що робити?
Якщо у вас виникли технічні проблеми зі скачуванням документа після оплати, спробуйте оновити сторінку! Не допомогло? Будь ласка, скористайтеся нашою формою зворотного зв'язку або відправте запит у наш Телеграм. Наша команда вирішить це питання.
Як вносити зміни у шаблон?
Ви маєте можливість вносити зміни або індивідуалізувати наш шаблон. Завантаживши документ відкрийте будь-який редактор тексту та додайте необхідні реквізити. Для внесення змін у структуру документу ви можете проконсультуватися з автором, Діма Кондратьєв pro , щоб відповідно оформити зміни та адаптації.
Потрібен документ, якого немає на сайті.
Якщо ви не знайшли потрібний документ, рекомендуємо звернутись до юристів, що займаються складанням договорів та інших документів.
document decor

Юридичні документи і договори на будь-який випадок, доступні у будь-який час. Завантажуйте і вирішуйте свої юридичні питання

Напишіть нам у Телеграм , якщо Вам необхідна допомога з пошуком
document decor

Догори