Дізнайтесь більше про ЮрХаб
Ще більше клієнтів
з профілем Pro
Standart
 • Кількість пропозицій на замовлення в день
  3
 • Покращений профіль та виділення у каталозі Юристів
 • Підвищений рейтинг
 • Кількість спеціалізацій у профілі
  4
 • Ліміт на завантаження документів
  1шт/день
Ціна : 250 грн.
Завантажували: 0
Редакція договору: 2024-05-30 15:14:32

Договір надання послуг з охорони

Скачайте готовий "Договір надання послуг з охорони" в один клік.

Клікайте “Придбати” та сплачуйте документ! Завдяки зручній платіжній системі купити готовий "Договір надання послуг з охорони" можна всього в пару кліків.

Одразу після оплати ви зможете завантажити документ. Його ви отримаєте у форматі docx.

Отримавши документ ви можете самостійно заповнити інформацію і реквізити та роздрукувати ваш документ.

Якщо вам необхідна допомога у заповненні документу звертайтеся за допомогою до автора документу вказаного нижче або до нашої підтримки у Телеграм.

Не завантажився документ? Оновіть сторінку!

Договір на послуги охорони є юридичним документом, який укладається між замовником (юридичною або фізичною особою) і охоронним підприємством (охоронною фірмою або організацією). Він регулює взаємовідносини сторін у сфері забезпечення безпеки та охорони певного об'єкта або території.

Основні моменти договору

 • Сторони договору: У договорі мають бути чітко вказані всі сторони із зазначенням їхніх повних найменувань (для юридичних осіб) або ПІБ (для фізичних осіб), а також місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання (для фізичних осіб).
 • Предмет договору: Визначення предмета договору є одним із ключових моментів. Це може бути охорона території, охорона об'єкта (наприклад, будівлі, складу, заводу), надання послуг із забезпечення безпеки тощо. Крім того, договір може включати в себе як постійну охорону, так і тимчасові заходи (наприклад, проведення заходів з безпеки під час масових заходів).
 • Термін дії договору: Визначення терміну дії договору є важливим аспектом. Зазвичай договір на охорону укладається на певний строк (наприклад, на рік), але може бути й безстроковим за наявності відповідних умов.

Процес укладення договору

 • Укладення договору: Для укладення договору сторони повинні дійти згоди за всіма його умовами. Це охоплює узгодження предмета договору, строку дії, вартості послуг, відповідальності сторін та інших важливих аспектів.
 • Необхідні документи: Для укладення договору можуть знадобитися певні документи, такі як ліцензії або дозволи на надання охоронних послуг, статутні документи охоронної фірми, паспорти або посвідчення особи сторін тощо.
 • Оплата послуг: У договорі необхідно чітко прописати умови оплати послуг охорони. Це може бути щомісячна оплата, передоплата, оплата за фактом виконаних робіт тощо. Також слід вказати механізм коригування вартості послуг у разі зміни обставин.

Права та обов'язки сторін

 • Права замовника: Замовник має право вимагати виконання охоронною фірмою всіх умов договору, а також своєчасного реагування на можливі загрози безпеці. Він також має право перевіряти якість послуг, що надаються, і вимагати їх поліпшення за необхідності.
 • Права охоронної фірми: Охоронна фірма має право на винагороду за надані послуги, а також на забезпечення безпеки своїх співробітників у процесі виконання договору. Вона також має право на доступ до об'єкта охорони і на виконання своїх функцій відповідно до закону.
 • Обов'язки сторін: До обов'язків замовника належить надання необхідної інформації про об'єкт охорони, забезпечення доступу до об'єкта охорони для співробітників охоронної фірми, своєчасна оплата послуг тощо. Охоронна фірма зобов'язана надавати послуги відповідно до договору, дотримуватися законодавства в галузі безпеки тощо.

Відповідальність сторін

 • Відповідальність замовника: Замовник несе відповідальність за надання достовірної інформації про стан об'єкта охорони, за порушення умов договору (наприклад, несвоєчасна оплата), за дії своїх співробітників, що впливають на безпеку об'єкта.
 • Відповідальність охоронної фірми: Охоронна фірма несе відповідальність за якість послуг, що надаються, за дотримання законодавства під час надання послуг, за дії своїх співробітників у процесі охорони об'єкта тощо.

Вирішення спорів

Типовий договір на охорону об'єкта має містити механізм вирішення спорів між сторонами. Зазвичай це передбачає проведення судових розглядів відповідно до чинного законодавства України. Важливо, щоб договір вказував на можливість застосування альтернативних способів вирішення спорів, як-от медіація чи арбітраж, якщо це відповідає інтересам сторін.

Нюанси договору

 • Зміна умов договору: Договір на надання послуг з охорони об'єкта має передбачати процедуру зміни його умов за погодженням сторін за необхідності.
 • Припинення договору: Важливо вказати умови припинення договору, наприклад, у разі порушення умов сторонами, у разі досягнення строку дії договору або за іншими обставинами.

Правові аспекти договору

 • Дотримання законодавства: Договір на охорону об'єкта повинен відповідати законодавству України в частині охоронної діяльності. Це включає в себе наявність усіх необхідних ліцензій і дозволів на надання охоронних послуг.
 • Конфіденційність інформації: Договір може містити положення про конфіденційність інформації, особливо якщо об'єкт охорони пов'язаний з комерційною таємницею або конфіденційними даними.

Контроль і поліпшення якості послуг

 • Моніторинг послуг: Замовник має право на моніторинг послуг, що надаються, і вимогу їхнього поліпшення за необхідності. Це може включати в себе перевірку документації, звітів про проведену охорону тощо.
 • Зворотний зв'язок: Важливо встановлювати механізм зворотного зв'язку між замовником і охоронною фірмою для оперативного реагування на можливі проблеми і поліпшення якості послуг.

Договір на надання послуг з охорони об'єкта з фізичною особою надання послуг з охорони є важливим юридичним документом, що регулює відносини між замовником і охоронною фірмою в галузі забезпечення безпеки та охорони об'єктів. Він має бути складений відповідно до законодавства і враховувати всі важливі аспекти взаємовідносин сторін. Під час його укладення необхідно враховувати всі важливі аспекти, починаючи від визначення предмета договору і закінчуючи механізмом вирішення спорів. Ретельне складання договору допоможе уникнути непорозумінь і конфліктів у процесі його виконання. Найзручніше при укладанні використовувати зразок договору на охорону об'єкта.

Перегляд

Чому понад 10 000 клієнтів обрали Юрхаб?

 • В наявності понад 500 типових договорів;
 • Документи підготовлені до підписання;
 • Враховані останні зміни в законодавстві;
 • Формат завантаження: Word з можливістю редагування;
 • Цілодобова підтримка.

Автор

Сергій Гаврилюк
Вартість: 800 грн./година
Досвід: 5 років
Ціна : 250 грн.

Як придбати договір?

 • Крок 1

  Обираєте потрібний документ
  Обираєте потрібний документ
 • Крок 2

  Натискаєте “Придбати
  Натискаєте “Придбати”
 • Крок 3

  Здійснюєте оплату онлайн
  Здійснюєте оплату онлайн
 • Отримуєте файл з документом на ваш пристрій

  Отримуєте файл з документом на ваш пристрій
Лишились питання? Напишіть нам у Телеграм, або зателефонуйте +38 (067) 637 14 05

Основні переваги ЮрХаб

 • Вигідні ціни

  У юристів на ЮрХаб немає витрат на офіс, рекламу, зарплату секретареві та інші витрати, які юридичні фірми зазвичай включають у вартість своїх послуг.

 • Перевірені виконавці

  Всі юристи на ЮрХаб проходять процедуру верифікації, ми перевіряємо відгуки, знаємо скарги та контролюємо якість їх роботи.

 • Економія часу

  На ЮрХаб ви можете знайти відповідного юриста за кілька хвилин просто залишивши заявку. Багато хто з них готовий приступити до роботи в той самий день, а іноді в той самий час.

Розмістіть своє замовлення

Магазин документів

На ЮрХаб для вас доступний каталог вже готових документів складених юристами. Якщо ви не знайшли потрібний, зверніться за допопмогою і наші юристи складуть документ під ваші унікальні потреби.

Основні переваги ЮрХаб

 • Вільний графік

  Ви самостійно планує свій робочий день, вирішує який годинник присвятити роботі, а який відпочинку.

 • Незалежність

  Ви відповідаєте тільки за власну роботу і вільні у виборі завдань, з якими працюватимете.

 • Заробіток

  Ви самі встановлюєте ціни на свої роботи. Верхня планка із заробітку відсутня і все знаходиться у Ваших руках.

Створіть свій профіль

Створіть свій профіль

Наша біржа допоможе знайти нових клієнтів та заробляти на виконанні будь-яких послуг.

Запитання відповіді по документу "Договір надання послуг з охорони"

Після оплати документу виникли труднощі зі скачуванням. Що робити?
Якщо у вас виникли технічні проблеми зі скачуванням документа після оплати, спробуйте оновити сторінку! Не допомогло? Будь ласка, скористайтеся нашою формою зворотного зв'язку або відправте запит у наш Телеграм. Наша команда вирішить це питання.
Як вносити зміни у шаблон?
Ви маєте можливість вносити зміни або індивідуалізувати наш шаблон. Завантаживши документ відкрийте будь-який редактор тексту та додайте необхідні реквізити. Для внесення змін у структуру документу ви можете проконсультуватися з автором, Сергій Гаврилюк pro , щоб відповідно оформити зміни та адаптації.
Потрібен документ, якого немає на сайті.
Якщо ви не знайшли потрібний документ, рекомендуємо звернутись до юристів, що займаються складанням договорів та інших документів.
document decor

Юридичні документи і договори на будь-який випадок, доступні у будь-який час. Завантажуйте і вирішуйте свої юридичні питання

Напишіть нам у Телеграм , якщо Вам необхідна допомога з пошуком
document decor

Догори