Дізнайтесь більше про ЮрХаб
Ще більше клієнтів
з профілем Pro
Standart
 • Кількість пропозицій на замовлення в день
  3
 • Покращений профіль та виділення у каталозі Юристів
 • Підвищений рейтинг
 • Кількість спеціалізацій у профілі
  4
 • Ліміт на завантаження документів
  1шт/день
Ціна : 260 грн.
Завантажували: 0
Редакція договору: 2024-04-01 15:46:58

Договір дарування квартири

Скачайте готовий "Договір дарування квартири" в один клік.

Клікайте “Придбати” та сплачуйте документ! Завдяки зручній платіжній системі купити готовий "Договір дарування квартири" можна всього в пару кліків.

Одразу після оплати ви зможете завантажити документ. Його ви отримаєте у форматі docx.

Отримавши документ ви можете самостійно заповнити інформацію і реквізити та роздрукувати ваш документ.

Якщо вам необхідна допомога у заповненні документу звертайтеся за допомогою до автора документу вказаного нижче або до нашої підтримки у Телеграм.

Не завантажився документ? Оновіть сторінку!

Договір дарування квартири - це офіційний документ, який оформляють для безоплатного передання права власності на житлову нерухомість від однієї особи (дарувальника) іншій (обдаровуваному). Цей документ є одним із найпоширеніших способів передачі нерухомості, особливо між родичами. Він дає змогу уникнути багатьох податкових і юридичних складнощів, які можуть виникнути в інших видах передання власності, як-от продаж або успадкування. Якщо вам потрібен цей документ, найефективніше буде використовувати договір дарування квартири зразок.

Основні положення договору дарування квартири

Договір дарування квартири повинен містити точні і повні відомості про всі сторони угоди, а також про саму нерухомість. Ось основні елементи, які мають бути включені в документ:

Відомості про сторони договору: ПІБ, дата народження, паспортні дані, адреси реєстрації та фактичного проживання дарувальника й обдаровуваного.

 • Опис об'єкта дарування: точна адреса квартири, її площа, кількість кімнат, поверх, наявність балкона або лоджії, інші характеристики, а також кадастровий номер.
 • Правова основа для дарування: підтвердження, що дарувальник є законним власником квартири, і що на момент дарування нерухомість не обтяжена (не закладена, не орендована).
 • Умови договору: договір дарування зазвичай передбачає безоплатне передання власності, але в ньому можуть бути зазначені інші умови, наприклад, зобов'язання обдаровуваного по догляду за дарувальником.

Юридична значимість договору

Договір дарування на квартиру є нотаріально посвідченим документом. Це означає, що для його укладення необхідно звернутися до нотаріуса, який перевірить усі документи, що підтверджують право власності, і засвідчить сам договір. Нотаріальне посвідчення гарантує юридичну захищеність угоди і виключає більшість потенційних ризиків, пов'язаних з можливими майбутніми спорами про право власності.

Приклади оформлення договору дарування

Договір дарування на квартиру зразок, який можна знайти в нотаріуса або в спеціалізованих юридичних агентствах, нададуть загальне уявлення про структуру та зміст таких документів. Вони зазвичай включають типові формулювання та розділи, необхідні для повноцінного та юридично коректного документа.

Важливі моменти для розгляду

Перед тим як підписати договір дарування квартири, вкрай важливо ретельно перевірити і врахувати низку ключових аспектів. Це забезпечить не тільки законність передачі власності, а й захистить інтереси обох сторін. Ось найбільш значущі моменти, на які слід звернути увагу:

 • Перевірка права власності дарувальника: Основоположним елементом є підтвердження того, що дарувальник дійсно є законним власником квартири. Це включає перевірку правовстановлюючих документів, таких як свідоцтво про право власності, виписка з ЄДРН (Єдиний державний реєстр нерухомості) та інші документи, що підтверджують його правовстановлюючий титул.
 • Відсутність обтяжень та арештів: Важливо впевнитися, що на квартиру не накладено обтяжень (іпотеки, застави), арештів або інших обмежень, які можуть перешкоджати даруванню. Це можна перевірити, запросивши виписку з ЄДРН, де вказуються всі зареєстровані права та обмеження щодо нерухомості.
 • Згода всіх сторін: Договір дарування має бути підписаний добровільно всіма сторонами, які беруть участь. Важливо переконатися, що дарувальник і обдаровуваний повністю усвідомлюють наслідки та умови договору і згодні з ними. Якщо обдаровуваний або дарувальник обмежені в дієздатності, необхідно отримати відповідний дозвіл від опікунських органів або суду.
 • Нотаріальне посвідчення договору: Договір дарування нерухомості має бути посвідчений нотаріусом. Нотаріус перевірить легітимність документів, засвідчить особу сторін, їхню дієздатність і волевиявлення, а також поінформує учасників про права та обов'язки, що випливають із договору.
 • Наслідки для оподаткування: Незважаючи на те, що дарування між близькими родичами часто звільнено від оподаткування, важливо заздалегідь проконсультуватися з податковим консультантом або юристом для вивчення всіх потенційних податкових наслідків. Це допоможе уникнути можливих проблем з податковими органами в майбутньому.
 • Права інших спадкоємців: Якщо у дарувальника є інші спадкоємці, які можуть претендувати на частку в спадщині, важливо враховувати, як договір дарування вплине на їхні права. У деяких випадках це може викликати юридичні суперечки, тому рекомендується проконсультуватися з юристом для оцінки всіх ризиків.
 • Оформлення передачі прав власності: Після підписання договору необхідно зареєструвати передачу прав власності у відповідних державних органах. Це заключний етап, який офіційно підтверджує перехід власності від дарувальника до обдаровуваного.

Договір дарування квартири - це серйозний і відповідальний крок, який вимагає ретельної підготовки та розуміння всіх юридичних нюансів. Цей документ не тільки допомагає передати нерухомість без додаткових фінансових витрат, а й забезпечує правовий захист інтересів обох сторін. Наявність нотаріального посвідчення робить договір дарування надійним і юридично обґрунтованим способом передачі власності.

Перегляд

Чому понад 10 000 клієнтів обрали Юрхаб?

 • В наявності понад 500 типових договорів;
 • Документи підготовлені до підписання;
 • Враховані останні зміни в законодавстві;
 • Формат завантаження: Word з можливістю редагування;
 • Цілодобова підтримка.

Автор

Діма Кондратьєв
Вартість: 1000 грн./година
locationДніпро
Досвід: більше 10 років
Ціна : 260 грн.

Як придбати договір?

 • Крок 1

  Обираєте потрібний документ
  Обираєте потрібний документ
 • Крок 2

  Натискаєте “Придбати
  Натискаєте “Придбати”
 • Крок 3

  Здійснюєте оплату онлайн
  Здійснюєте оплату онлайн
 • Отримуєте файл з документом на ваш пристрій

  Отримуєте файл з документом на ваш пристрій
Лишились питання? Напишіть нам у Телеграм, або зателефонуйте +38 (067) 637 14 05

Основні переваги ЮрХаб

 • Вигідні ціни

  У юристів на ЮрХаб немає витрат на офіс, рекламу, зарплату секретареві та інші витрати, які юридичні фірми зазвичай включають у вартість своїх послуг.

 • Перевірені виконавці

  Всі юристи на ЮрХаб проходять процедуру верифікації, ми перевіряємо відгуки, знаємо скарги та контролюємо якість їх роботи.

 • Економія часу

  На ЮрХаб ви можете знайти відповідного юриста за кілька хвилин просто залишивши заявку. Багато хто з них готовий приступити до роботи в той самий день, а іноді в той самий час.

Розмістіть своє замовлення

Магазин документів

На ЮрХаб для вас доступний каталог вже готових документів складених юристами. Якщо ви не знайшли потрібний, зверніться за допопмогою і наші юристи складуть документ під ваші унікальні потреби.

Основні переваги ЮрХаб

 • Вільний графік

  Ви самостійно планує свій робочий день, вирішує який годинник присвятити роботі, а який відпочинку.

 • Незалежність

  Ви відповідаєте тільки за власну роботу і вільні у виборі завдань, з якими працюватимете.

 • Заробіток

  Ви самі встановлюєте ціни на свої роботи. Верхня планка із заробітку відсутня і все знаходиться у Ваших руках.

Створіть свій профіль

Створіть свій профіль

Наша біржа допоможе знайти нових клієнтів та заробляти на виконанні будь-яких послуг.

Запитання відповіді по документу "Договір дарування квартири"

Після оплати документу виникли труднощі зі скачуванням. Що робити?
Якщо у вас виникли технічні проблеми зі скачуванням документа після оплати, спробуйте оновити сторінку! Не допомогло? Будь ласка, скористайтеся нашою формою зворотного зв'язку або відправте запит у наш Телеграм. Наша команда вирішить це питання.
Як вносити зміни у шаблон?
Ви маєте можливість вносити зміни або індивідуалізувати наш шаблон. Завантаживши документ відкрийте будь-який редактор тексту та додайте необхідні реквізити. Для внесення змін у структуру документу ви можете проконсультуватися з автором, Діма Кондратьєв pro , щоб відповідно оформити зміни та адаптації.
Потрібен документ, якого немає на сайті.
Якщо ви не знайшли потрібний документ, рекомендуємо звернутись до юристів, що займаються складанням договорів та інших документів.
document decor

Юридичні документи і договори на будь-який випадок, доступні у будь-який час. Завантажуйте і вирішуйте свої юридичні питання

Напишіть нам у Телеграм , якщо Вам необхідна допомога з пошуком
document decor

Догори