Дізнайтесь більше про ЮрХаб
Ще більше клієнтів
з профілем Pro
Standart
 • Кількість пропозицій на замовлення в день
  3
 • Покращений профіль та виділення у каталозі Юристів
 • Підвищений рейтинг
 • Кількість спеціалізацій у профілі
  4
 • Ліміт на завантаження документів
  1шт/день

Популярні юридичні послуги

Процес надання послуг та створення документів

 • Вкажіть вид послуги або договору та бажаний строк виконання
  Вкажіть вид послуги або договору та бажаний строк виконання
 • Отримайте пропозицію із вказівкою ціни та фактичного строку виконання
  Отримайте пропозицію із вказівкою ціни та фактичного строку виконання
 • Внесіть оплату у розмірі 50%
  Внесіть оплату у розмірі 50%
 • Отримайте договір
  Отримайте договір
 • Сплатіть решту у розмірі 50%
  Сплатіть решту у розмірі 50%
document decor

Юридичні документи і договори на будь-який випадок, доступні у будь-який час. Завантажуйте і вирішуйте свої юридичні питання

Напишіть нам у Телеграм , якщо Вам необхідна допомога з пошуком
document decor

Клієнти Юрхаб

 • Keys Bles

  Blessed Esports

  Висвітлення відеоігрових і кіберспортивних подій та новин
 • Keys Prospravu

  Prospravu

  Інноваційний ринок для українського бізнесу
 • Keys Room15

  Room15 Digital

  Створення веб-сайтів від ідеї до успішного продукту
 • Keys Sportstuff

  SportStuff

  Інтернет-магазин спортивних товарів
 • Keys Dental

  Dental Clinic

  Сучасна стоматологічна клініка в Одесі
 • Keys Fitnessmarket

  Fitness Market

  Інтернет-магазин спортивного обладнання
 • Keys Housefit

  HouseFit

  Інтернет-магазин спортивних товарів
 • Keys Minoxidil

  Minoxidil Ukraine

  Інтернет-магазин догляду за волоссям та бородою
В рамках послуги Розробка документів на сайт, склали документи для проекту
 1. Cookie Policy, Кукі полісі
 2. Terms of Use, Публічна оферта
 3. Privacy Policy, Прайвасі полісі

  Формування цін на послуги або складання договорів

  Формування ціни на послуги сервісу або створення контракту залежить від безлічі факторів, як-от тип договору, вимоги клієнта, час, витрачений юристом на роботу з документом, необхідність перекладу договору та інше.

  Хотілося б встановити єдину вартість для всіх видів договорів, але це неможливо через відмінності у вимогах і складності підготовки різних видів документів. Наприклад, підготовка стандартного договору оренди квартири займе менше часу, ніж розробка договору на надання послуг з моушен-дизайну або рекламної діяльності в інтернеті. При цьому, якщо в договорі оренди є специфічні вимоги однієї зі сторін, час на підготовку може збільшитися.

  Для уточнення вартості послуги зі створення договору телефонуйте за номером +38 (067) 637 14 05 або залиште запит у нашому Телеграм. Ми із задоволенням надамо вам консультацію.

  document decor

  Процес співпраці:

  • Консультація юриста: На цьому етапі юрист спілкується з клієнтом, щоб з'ясувати його потреби, підібрати вид договору з урахуванням побажань клієнта та вимог чинного законодавства України, а також пояснити клієнту необхідну інформацію щодо укладення договору.
  • Підготовка технічного завдання: Клієнт формує технічне завдання, яке містить у собі список вимог до договору і те, що клієнт хоче бачити в тексті договору.
  • Узгодження ціни та термінів підготовки договору: На цьому етапі сторони домовляються про вартість послуг і терміни підготовки договору.
  • Сплата 50% передоплати: Це необхідно для захисту юриста від можливих ризиків, оскільки розробка договору - складний і комплексний процес.
  • Узгодження тексту контракту: Клієнт ознайомлюється з текстом проєкту договору і вносить необхідні коригування.
  • Оплата решти 50% оплати: Цей етап відбувається після того, як клієнт ознайомився з проектом договору і в нього немає жодних зауважень
  • Консультація юриста щодо порядку виконання договору: На цьому етапі юрист роз'яснює клієнту порядок виконання договору та надає поради щодо його виконання.

  Терміни складання договору та їх залежність

  Стандартний термін складання договору становить 1-2 робочих дні. Однак існують певні види договорів, для підготовки яких може знадобитися більше часу. Щоб уточнити конкретний термін складання вашого договору, зверніться, будь ласка, за номером +38 (067) 637 14 05 або залиште свій запит в нашому Телеграмі.

  Що таке консультація юриста?

  Перед тим як розпочати складання договору, юристи надають клієнту безкоштовну консультацію. Під час цієї консультації наші фахівці відповідають на всі запитання клієнта, допомагають визначити потрібний вид договору та пропонують стратегію захисту інтересів клієнта.

  Питання та відповіді для фізичних осіб

  faq image
  Чим корисний ЮрХаб?
  ЮрХаб корисний кожному хто потребує допомоги юриста. Наш сервіс допомагає вирішити будь-які юридичні питання, від складання договорів до представлення інтересів у різних інстанціях.
  Чи можна отримати безкоштовну консультацію на ЮрХаб?
  Безкоштовна юридична консультація це абсолютно нормальна практика в юриспруденції. На ЮрХаб ви можете вибрати юриста за безліччю критеріїв і отримати від нього консультацію онлайн і офлайн.
  Яка вартість послуг юриста і які існують форми оплати?
  Вартість послуг формується залежно від їхньої складності і тільки після попередньої оцінки всіх аспектів. Всі оплати проводяться через особистий кабінет, щоб у платформи була можливість контролювати процес переказу коштів і виступати в ролі гаранта для обох сторін.

  Питання та відповіді для бізнесу

  faq image
  Які переваги ЮрХаб для бізнесу?
  ЮрХаб пропонує можливість економії часу і грошей за рахунок використання готових документів, а також доступ до кваліфікованих юристів для вирішення будь-яких юридичних завдань.
  Чи можна замовити юридичний супровід бізнесу на ЮрХаб?
  Так, на ЮрХаб ви можете замовити послуги юридичного супроводу бізнесу. Ця послуга включає в себе комплексне юридичне обслуговування вашого бізнесу, починаючи від консультацій з юридичних питань, підготовки та аналізу документів, і закінчуючи представленням інтересів в суді та інших інстанціях.
  Чи є на ЮрХаб документи орієнтовані для бізнесу?
  Так, у нашому магазині документів ЮрХаб є широкий асортимент документів для бізнесу. Ви можете знайти різні типи договорів, угод, бланків та інших юридичних документів, які можуть стати в нагоді вам у веденні бізнесу. Усі документи розроблені професійними юристами та відповідають чинному законодавству.

  ІТ Юристи

  Інформаційні технології (IT)

  Інформаційні технології (IT) стосуються обчислень, програмного забезпечення, Інтернету, електронної комерції та інших технологічних систем. Інформаційні технології стали основоположним елементом будь-якого успішного бізнесу. IT-системи зберігають, надсилають і отримують інформацію та відіграють важливу роль у сучасному веденні бізнесу.

  Компанії використовують ІТ як спосіб миттєвого спілкування, оптимізації своїх послуг, збору інформації про клієнтів і присутності в мережі. Однак існує безліч законів і нормативних актів, яких компанії повинні дотримуватися під час використання цих технологій.

  Правові питання у сфері IT

  Щодо ІТ у підприємств може виникнути безліч проблем. Деякі з них включають (але не обмежуються) конфіденційність, дані, кібербезпеку та ліцензування. Як компанія, ви зобов'язані нести відповідальність за конфіденційність і дані своїх клієнтів. Крім того, підприємства несуть юридичні зобов'язання перед клієнтами в разі витоку даних і компрометації інформації. Споживачі дуже серйозно ставляться до своєї конфіденційності в Інтернеті, тому забезпечення дотримання закону в інтересах не тільки ваших клієнтів, а й вашого бренду відповідає інтересам вашого бренду.

  Через вищезазначені проблеми, якщо ваш бізнес використовує програмні системи або перебуває в мережі, вам знадобиться порада IT-юриста.

  Хто такий IT-юрист?

  IT-юристи використовують свій досвід у сфері законодавства про інформаційні технології, щоб допомагати людям і підприємствам у суперечках, що виникають у зв'язку з технічними проблемами, і давати поради щодо послуг у сфері інформаційних технологій.

  Володіючи експертними знаннями про те, як працює індустрія технологій, юристи з IT забезпечують дотримання своїми клієнтами законів і нормативних актів. Дотримання цих правил зазвичай вимагає досвіду АйТі-юриста, оскільки законодавство в цій галузі постійно змінюється.

  Ці юристи також прагнуть максимізувати економічну вигоду свого клієнта. Ось кілька прикладів того, чим можуть допомогти юристи, що спеціалізуються на IT-праві:

  • Авторські права на програмне забезпечення

  • Ліцензування

  • IT-договори

  • Умови використання веб-сайту

  • Політика конфіденційності

  • Аутсорсинг

  • електронна комерція та онлайн-транзакції

  • Інтелектуальна власність

  • Право власності на доменне ім'я

  • Конфіденційність даних

  • Кібербезпека

  IT-юристи також дають корисні поради з питань юрисдикції, притаманних ІТ. Хоча Інтернет використовується по всьому світу, закони, що регулюють його, різняться в кожній країні. Згодом, якщо у вашого бізнесу є закордонна присутність (фізична або онлайн), ІТ-юрист може допомогти вам забезпечити дотримання законів цих країн.

  Навіщо потрібен юрист з інформаційних технологій?

  Рекомендується, щоб юристи з інформаційних технологій були контактною особою, якщо ви є компанією електронної комерції, постачальником ІТ, покупцем ІТ або частиною технологічного відділу в приватному або державному секторі. IT-юристи мають великий досвід, оскільки розуміють всі пов'язані з цим технічні деталі, наприклад, розв'язання проблем із даними, пов'язаних із конфіденційністю.

  IT-юристи пропонують широкий спектр послуг, що спеціально відповідають комерційним потребам вашого бізнесу. Дотримання нормативних вимог - поширена проблема, з якою стикаються підприємства в індустрії високих технологій. За допомогою досвідченого юриста у сфері IT ви можете виконати відповідні перевірки та без зволікання внести коригування у свій бізнес.

  Якщо нині ви стикаєтеся з проблемами програмного забезпечення, мобільних пристроїв або хмарних обчислень, розумно інвестувати ресурси і час у консультації з фахівцем, який зможе захистити ваш бізнес.

  Чим допоможе IT-юрист?

  Юрист з ІТ запропонує ефективні рішення, спеціально адаптовані до вашої ситуації. Пам'ятаючи про ваші інтереси, юристи з інформаційних технологій проконсультують і спрямують вас на подальші кроки, які слід вжити, незалежно від того, чи є ви постачальником ІТ, покупцем ІТ-послуг або бізнесом у приватному чи державному секторі.

   

  Догори