Дізнайтесь більше про ЮрХаб
Ще більше клієнтів
з профілем Pro
Standart
 • Кількість пропозицій на замовлення в день
  3
 • Покращений профіль та виділення у каталозі Юристів
 • Підвищений рейтинг
 • Кількість спеціалізацій у профілі
  4
 • Ліміт на завантаження документів
  1шт/день

Популярні юридичні послуги

Експерти Юрхаб

Процес надання послуг та створення документів

 • Вкажіть вид послуги або договору та бажаний строк виконання
  Вкажіть вид послуги або договору та бажаний строк виконання
 • Отримайте пропозицію із вказівкою ціни та фактичного строку виконання
  Отримайте пропозицію із вказівкою ціни та фактичного строку виконання
 • Внесіть оплату у розмірі 50%
  Внесіть оплату у розмірі 50%
 • Отримайте договір
  Отримайте договір
 • Сплатіть решту у розмірі 50%
  Сплатіть решту у розмірі 50%
document decor

Юридичні документи і договори на будь-який випадок, доступні у будь-який час. Завантажуйте і вирішуйте свої юридичні питання

Напишіть нам у Телеграм , якщо Вам необхідна допомога з пошуком
document decor

Клієнти Юрхаб

 • Keys Bles

  Blessed Esports

  Висвітлення відеоігрових і кіберспортивних подій та новин
 • Keys Prospravu

  Prospravu

  Інноваційний ринок для українського бізнесу
 • Keys Room15

  Room15 Digital

  Створення веб-сайтів від ідеї до успішного продукту
 • Keys Sportstuff

  SportStuff

  Інтернет-магазин спортивних товарів
 • Keys Dental

  Dental Clinic

  Сучасна стоматологічна клініка в Одесі
 • Keys Fitnessmarket

  Fitness Market

  Інтернет-магазин спортивного обладнання
 • Keys Housefit

  HouseFit

  Інтернет-магазин спортивних товарів
 • Keys Minoxidil

  Minoxidil Ukraine

  Інтернет-магазин догляду за волоссям та бородою
В рамках послуги Розробка документів на сайт, склали документи для проекту
 1. Cookie Policy, Кукі полісі
 2. Terms of Use, Публічна оферта
 3. Privacy Policy, Прайвасі полісі

  Формування цін на послуги або складання договорів

  Формування ціни на послуги сервісу або створення контракту залежить від безлічі факторів, як-от тип договору, вимоги клієнта, час, витрачений юристом на роботу з документом, необхідність перекладу договору та інше.

  Хотілося б встановити єдину вартість для всіх видів договорів, але це неможливо через відмінності у вимогах і складності підготовки різних видів документів. Наприклад, підготовка стандартного договору оренди квартири займе менше часу, ніж розробка договору на надання послуг з моушен-дизайну або рекламної діяльності в інтернеті. При цьому, якщо в договорі оренди є специфічні вимоги однієї зі сторін, час на підготовку може збільшитися.

  Для уточнення вартості послуги зі створення договору телефонуйте за номером +38 (067) 637 14 05 або залиште запит у нашому Телеграм. Ми із задоволенням надамо вам консультацію.

  document decor

  Процес співпраці:

  • Консультація юриста: На цьому етапі юрист спілкується з клієнтом, щоб з'ясувати його потреби, підібрати вид договору з урахуванням побажань клієнта та вимог чинного законодавства України, а також пояснити клієнту необхідну інформацію щодо укладення договору.
  • Підготовка технічного завдання: Клієнт формує технічне завдання, яке містить у собі список вимог до договору і те, що клієнт хоче бачити в тексті договору.
  • Узгодження ціни та термінів підготовки договору: На цьому етапі сторони домовляються про вартість послуг і терміни підготовки договору.
  • Сплата 50% передоплати: Це необхідно для захисту юриста від можливих ризиків, оскільки розробка договору - складний і комплексний процес.
  • Узгодження тексту контракту: Клієнт ознайомлюється з текстом проєкту договору і вносить необхідні коригування.
  • Оплата решти 50% оплати: Цей етап відбувається після того, як клієнт ознайомився з проектом договору і в нього немає жодних зауважень
  • Консультація юриста щодо порядку виконання договору: На цьому етапі юрист роз'яснює клієнту порядок виконання договору та надає поради щодо його виконання.

  Терміни складання договору та їх залежність

  Стандартний термін складання договору становить 1-2 робочих дні. Однак існують певні види договорів, для підготовки яких може знадобитися більше часу. Щоб уточнити конкретний термін складання вашого договору, зверніться, будь ласка, за номером +38 (097) 355 10 55 або залиште свій запит в нашому Телеграмі.

  Що таке консультація юриста?

  Перед тим як розпочати складання договору, юристи надають клієнту безкоштовну консультацію. Під час цієї консультації наші фахівці відповідають на всі запитання клієнта, допомагають визначити потрібний вид договору та пропонують стратегію захисту інтересів клієнта.

  Питання та відповіді для фізичних осіб

  faq image
  Чим корисний ЮрХаб?
  ЮрХаб корисний кожному хто потребує допомоги юриста. Наш сервіс допомагає вирішити будь-які юридичні питання, від складання договорів до представлення інтересів у різних інстанціях.
  Чи можна отримати безкоштовну консультацію на ЮрХаб?
  Безкоштовна юридична консультація це абсолютно нормальна практика в юриспруденції. На ЮрХаб ви можете вибрати юриста за безліччю критеріїв і отримати від нього консультацію онлайн і офлайн.
  Яка вартість послуг юриста і які існують форми оплати?
  Вартість послуг формується залежно від їхньої складності і тільки після попередньої оцінки всіх аспектів. Всі оплати проводяться через особистий кабінет, щоб у платформи була можливість контролювати процес переказу коштів і виступати в ролі гаранта для обох сторін.

  Питання та відповіді для бізнесу

  faq image
  Які переваги ЮрХаб для бізнесу?
  ЮрХаб пропонує можливість економії часу і грошей за рахунок використання готових документів, а також доступ до кваліфікованих юристів для вирішення будь-яких юридичних завдань.
  Чи можна замовити юридичний супровід бізнесу на ЮрХаб?
  Так, на ЮрХаб ви можете замовити послуги юридичного супроводу бізнесу. Ця послуга включає в себе комплексне юридичне обслуговування вашого бізнесу, починаючи від консультацій з юридичних питань, підготовки та аналізу документів, і закінчуючи представленням інтересів в суді та інших інстанціях.
  Чи є на ЮрХаб документи орієнтовані для бізнесу?
  Так, у нашому магазині документів ЮрХаб є широкий асортимент документів для бізнесу. Ви можете знайти різні типи договорів, угод, бланків та інших юридичних документів, які можуть стати в нагоді вам у веденні бізнесу. Усі документи розроблені професійними юристами та відповідають чинному законодавству.

  У складній системі кримінального правосуддя адвокат захисту виступає як провідник, захисник і довірена особа обвинуваченого.  Адвокати зазвичай діляться на два табори: призначені судом адвокати, оплачувані державою, і приватні адвокати, оплачувані обвинуваченим.


  Деякі обвинувачені можуть дозволити собі найняти приватного адвоката у кримінальних справах. Тим, хто не може дозволити собі адвоката, суд може призначити адвоката для представлення інтересів обвинуваченого. Ці призначені судом адвокати є державними захисниками, які отримують державну зарплату.

  Чим займається адвокат у кримінальних справах?

  Адвокати у кримінальних справах вивчають факти, розслідують справу проти своїх клієнтів і намагаються домовитися з противниками (прокурорами). Ці угоди можуть включати зменшення застави, пом'якшення звинувачень і пом'якшення вироку. Через низку чинників - політичний і громадський тиск, переповнені в'язниці, перевантажені судові календарі - укладання угод набуло дедалі більшого значення і стало важливим елементом розвантаження системи кримінального правосуддя.


  Адвокати у кримінальних справах також допитують свідків, допомагають сформулювати визнання провини, аналізують аргументи прокурора, оцінюють можливі вироки (і ймовірність того, що конкретний суддя ухвалить такий вирок), вивчають процедури обшуку та конфіскації, допитують свідків і збирають докази. Адвокат захисту також може проконсультувати з приводу можливих імміграційних зобов'язань або інших наслідків визнання провини, обвинувального вироку або судимості.


  Адвокати також надають більш індивідуальні послуги, даючи підзахисному реальну оцінку можливих наслідків і допомагаючи йому впоратися з переживаннями і страхами, викликаними тим, що він опинився в системі кримінального правосуддя. І, звісно, якщо угода про визнання провини не може бути укладена, адвокат представляє обвинуваченого в суді.

  Кримінальне право

  Кримінальне право загалом належить до законів на державному і федеральному рівні, які роблять певні види поведінки незаконними і карають за них тюремним ув'язненням та/або штрафами. Кримінальне право - це галузь права, яка займається виключно кримінальними вироками і кримінальними покараннями.


  Юридична практика адвоката у кримінальних справах зазвичай спеціалізується на двох категоріях злочинів: дрібні правопорушення або незначні злочини, і серйозні злочини або особливо тяжкі злочини. Особи, обвинувачені в злочинній діяльності (навіть ті, що вперше вчинили злочин), повинні якомога швидше проконсультуватися з адвокатом у кримінальних справах або адвокатом із захисту.


  Спеціалізований і досвідчений адвокат у кримінальних справах може допомогти людині на всіх стадіях кримінального процесу, оскільки на всіх стадіях кримінального процесу особа, підозрювана або обвинувачена у вчиненні злочину, має певні фундаментальні права.

  Наркозлочини

  Наркозлочини охоплюють злочини, пов'язані зі зберіганням, виготовленням, вживанням та розповсюдженням наркотиків. Легальність кожного наркотику визначається Законом про контрольовані речовини, який ділить наркотики на кілька окремих "списків", причому список I позначає найбільш контрольовані та небезпечні наркотики. Адвокати з наркозлочинів включають адвокатів з марихуани, адвокатів з рецептурних препаратів, адвокатів з екстазі та інших кримінальних адвокатів.


  Наркозлочини можуть спричинити дуже серйозні покарання і не найкращим чином позначаться на вашій кримінальній репутації. Адвокат у кримінальних справах може допомогти вам організувати захист від звинувачень. Знання законів і досвід кримінального адвоката можуть виявитися життєво важливими для вашої справи. 

  Водіння в стані алкогольного та наркотичного сп'яніння / водіння в нетверезому стані / ДТП

  Багато хто вперше знайомиться з системою кримінального права через водіння в нетверезому стані, керування транспортним засобом у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння. Згідно із законами, покарання за водіння в нетверезому стані можуть бути дуже суворими, тому перед винесенням вироку доцільно проконсультуватися зі спеціалізованим адвокатом з кримінального права.


  Адвокат у справах про водіння в нетверезому вигляді може проінформувати вас про ваші права, засоби захисту і можливі покарання, з якими ви можете зіткнутися. Адвокат також може допомогти вам домогтися найкращої можливої угоди, особливо якщо це ваше перше правопорушення і ніхто серйозно не постраждав.

  Кримінальні злочини

  Адвокати у кримінальних справах займаються тяжкими злочинами - найсерйознішими злочинами, вчиненими відповідно до кримінального законодавства. Вбивство, зґвалтування, торгівля наркотиками, жорстоке поводження з дітьми, крадіжка зі зломом, володіння зброєю, відмивання грошей і дитяча порнографія - все це належить до категорії "тяжких злочинів". Кримінальні закони відрізняються один від одного, як і кримінальні покарання, але тяжкі злочини спричиняють за собою серйозні покарання: від великих штрафів, до тюремного ув'язнення та інших наслідків, що повністю змінюють життя. Якщо вас звинувачують у тяжкому злочині, вам слід звернутися до адвоката у кримінальних справах, щоб дізнатися більше про свої права, засоби захисту і складну правову систему.

  Дрібні правопорушення

  Дрібні правопорушення - це менш тяжкі злочини, якими займаються адвокати у кримінальних справах, і караються тюремним ув'язненням строком до одного року та/або штрафами. Дрібна крадіжка, проституція і вандалізм - все це приклади дрібних правопорушень, і кримінальні адвокати спеціалізуються майже на кожній категорії. Адвокати з крадіжок, наприклад, працюють саме у справах про крадіжки.


  Якщо вас звинувачують у дрібному правопорушенні, вам слід негайно звернутися до адвоката у кримінальних справах, щоб дізнатися більше про свої права, засоби захисту і складну правову систему. Адвокат у кримінальних справах може допомогти вам або зменшити штрафи, покарання і навіть можливе тюремне ув'язнення, оскільки деякі дрібні правопорушення можуть призвести до тюремного ув'язнення залежно від тяжкості злочину і вашої попередньої судимості.

  Перевищення швидкості та порушення правил дорожнього руху

  Більшість порушень швидкісного режиму і правил дорожнього руху не є кримінальними злочинами і вважаються правопорушеннями, але є й винятки. Якщо вас спіймали на водінні без прав або ви звернулися до адвокатів у справі про порушення правил дорожнього руху, то, найімовірніше, ви вчинили кримінальний злочин або проступок. У таких випадках вам потрібен кваліфікований адвокат у кримінальних справах.


  Багато порушень швидкісного режиму і правил дорожнього руху можуть бути вирішені однією появою в суді адвоката по ДТП, який представлятиме вас у суді по ДТП, і ви при цьому не будете присутні. Адвокати з ДТП мають великий досвід, щоб допомогти вам оскаржити штраф за порушення правил дорожнього руху, уникнути штрафів і штрафних санкцій у вашій водійській картці.


  Догори