Дізнайтесь більше про ЮрХаб
Ще більше клієнтів
з профілем Pro
Standart
 • Кількість пропозицій на замовлення в день
  3
 • Покращений профіль та виділення у каталозі Юристів
 • Підвищений рейтинг
 • Кількість спеціалізацій у профілі
  4
 • Ліміт на завантаження документів
  1шт/день

Популярні юридичні послуги

Експерти Юрхаб

Процес надання послуг та створення документів

 • Вкажіть вид послуги або договору та бажаний строк виконання
  Вкажіть вид послуги або договору та бажаний строк виконання
 • Отримайте пропозицію із вказівкою ціни та фактичного строку виконання
  Отримайте пропозицію із вказівкою ціни та фактичного строку виконання
 • Внесіть оплату у розмірі 50%
  Внесіть оплату у розмірі 50%
 • Отримайте договір
  Отримайте договір
 • Сплатіть решту у розмірі 50%
  Сплатіть решту у розмірі 50%
document decor

Юридичні документи і договори на будь-який випадок, доступні у будь-який час. Завантажуйте і вирішуйте свої юридичні питання

Напишіть нам у Телеграм , якщо Вам необхідна допомога з пошуком
document decor

Клієнти Юрхаб

 • Keys Bles

  Blessed Esports

  Висвітлення відеоігрових і кіберспортивних подій та новин
 • Keys Prospravu

  Prospravu

  Інноваційний ринок для українського бізнесу
 • Keys Room15

  Room15 Digital

  Створення веб-сайтів від ідеї до успішного продукту
 • Keys Sportstuff

  SportStuff

  Інтернет-магазин спортивних товарів
 • Keys Dental

  Dental Clinic

  Сучасна стоматологічна клініка в Одесі
 • Keys Fitnessmarket

  Fitness Market

  Інтернет-магазин спортивного обладнання
 • Keys Housefit

  HouseFit

  Інтернет-магазин спортивних товарів
 • Keys Minoxidil

  Minoxidil Ukraine

  Інтернет-магазин догляду за волоссям та бородою
В рамках послуги Розробка документів на сайт, склали документи для проекту
 1. Cookie Policy, Кукі полісі
 2. Terms of Use, Публічна оферта
 3. Privacy Policy, Прайвасі полісі

  Формування цін на послуги або складання договорів

  Формування ціни на послуги сервісу або створення контракту залежить від безлічі факторів, як-от тип договору, вимоги клієнта, час, витрачений юристом на роботу з документом, необхідність перекладу договору та інше.

  Хотілося б встановити єдину вартість для всіх видів договорів, але це неможливо через відмінності у вимогах і складності підготовки різних видів документів. Наприклад, підготовка стандартного договору оренди квартири займе менше часу, ніж розробка договору на надання послуг з моушен-дизайну або рекламної діяльності в інтернеті. При цьому, якщо в договорі оренди є специфічні вимоги однієї зі сторін, час на підготовку може збільшитися.

  Для уточнення вартості послуги зі створення договору телефонуйте за номером +38 (067) 637 14 05 або залиште запит у нашому Телеграм. Ми із задоволенням надамо вам консультацію.

  document decor

  Процес співпраці:

  • Консультація юриста: На цьому етапі юрист спілкується з клієнтом, щоб з'ясувати його потреби, підібрати вид договору з урахуванням побажань клієнта та вимог чинного законодавства України, а також пояснити клієнту необхідну інформацію щодо укладення договору.
  • Підготовка технічного завдання: Клієнт формує технічне завдання, яке містить у собі список вимог до договору і те, що клієнт хоче бачити в тексті договору.
  • Узгодження ціни та термінів підготовки договору: На цьому етапі сторони домовляються про вартість послуг і терміни підготовки договору.
  • Сплата 50% передоплати: Це необхідно для захисту юриста від можливих ризиків, оскільки розробка договору - складний і комплексний процес.
  • Узгодження тексту контракту: Клієнт ознайомлюється з текстом проєкту договору і вносить необхідні коригування.
  • Оплата решти 50% оплати: Цей етап відбувається після того, як клієнт ознайомився з проектом договору і в нього немає жодних зауважень
  • Консультація юриста щодо порядку виконання договору: На цьому етапі юрист роз'яснює клієнту порядок виконання договору та надає поради щодо його виконання.

  Терміни складання договору та їх залежність

  Стандартний термін складання договору становить 1-2 робочих дні. Однак існують певні види договорів, для підготовки яких може знадобитися більше часу. Щоб уточнити конкретний термін складання вашого договору, зверніться, будь ласка, за номером +38 (097) 355 10 55 або залиште свій запит в нашому Телеграмі.

  Що таке консультація юриста?

  Перед тим як розпочати складання договору, юристи надають клієнту безкоштовну консультацію. Під час цієї консультації наші фахівці відповідають на всі запитання клієнта, допомагають визначити потрібний вид договору та пропонують стратегію захисту інтересів клієнта.

  Питання та відповіді для фізичних осіб

  faq image
  Чим корисний ЮрХаб?
  ЮрХаб корисний кожному хто потребує допомоги юриста. Наш сервіс допомагає вирішити будь-які юридичні питання, від складання договорів до представлення інтересів у різних інстанціях.
  Чи можна отримати безкоштовну консультацію на ЮрХаб?
  Безкоштовна юридична консультація це абсолютно нормальна практика в юриспруденції. На ЮрХаб ви можете вибрати юриста за безліччю критеріїв і отримати від нього консультацію онлайн і офлайн.
  Яка вартість послуг юриста і які існують форми оплати?
  Вартість послуг формується залежно від їхньої складності і тільки після попередньої оцінки всіх аспектів. Всі оплати проводяться через особистий кабінет, щоб у платформи була можливість контролювати процес переказу коштів і виступати в ролі гаранта для обох сторін.

  Питання та відповіді для бізнесу

  faq image
  Які переваги ЮрХаб для бізнесу?
  ЮрХаб пропонує можливість економії часу і грошей за рахунок використання готових документів, а також доступ до кваліфікованих юристів для вирішення будь-яких юридичних завдань.
  Чи можна замовити юридичний супровід бізнесу на ЮрХаб?
  Так, на ЮрХаб ви можете замовити послуги юридичного супроводу бізнесу. Ця послуга включає в себе комплексне юридичне обслуговування вашого бізнесу, починаючи від консультацій з юридичних питань, підготовки та аналізу документів, і закінчуючи представленням інтересів в суді та інших інстанціях.
  Чи є на ЮрХаб документи орієнтовані для бізнесу?
  Так, у нашому магазині документів ЮрХаб є широкий асортимент документів для бізнесу. Ви можете знайти різні типи договорів, угод, бланків та інших юридичних документів, які можуть стати в нагоді вам у веденні бізнесу. Усі документи розроблені професійними юристами та відповідають чинному законодавству.

  Військовий юрист - це та людина, до якої слід звертатися, коли військовослужбовець або його чоловік чи дружина стикається з судовим розглядом у рамках військового судочинства. Вони можуть забезпечити захист або спростувати докази, висунуті проти свого клієнта.


  Існують різні закони і правила, яких дотримуються військові адвокати на відміну від цивільних. Якщо вам потрібен військовий адвокат, переконайтеся, що ви найняли людину, яка найкраще підходить для боротьби з вашими звинуваченнями, оскільки наслідки обвинувального вироку дуже серйозні. На ЮрХаб ви зможете знайти відповідного фахівця для вирішення вашої проблеми.

  Хто такий військовий юрист?

  Військові юристи, також відомі як цивільно-військові юристи, займаються юридичними питаннями, які відбуваються в збройних силах. Вони захищають права і дають юридичні консультації військовослужбовцям і співробітникам, обвинуваченим у цивільному або кримінальному правопорушенні. Військовий адвокат також може представляти інтереси самих військовослужбовців. Однак військові злочини і цивільні позови відносяться до категорії тяжких, тому, якщо вам потрібна юридична консультація, то слід звернутися до військового юриста на ЮрХаб.

  Що таке військове право?

  Військове право - це великий звід законів, який відокремлений від цивільних кодексів. Те, що може вважатися злочином або порушенням в армії, може не вважатися таким у цивільному світі. Військове законодавство стосується питань, пов'язаних із військовослужбовцями та офіцерами.


  Хоча кожен випадок має свої особливості, військове законодавство зазвичай розглядає:

  • питання поведінки під час проходження строкової служби або проходження навчання

  • захист подружжя та членів сімей військовослужбовців

  • Відновлення в цивільному суспільстві після закінчення служби.

  • та багато іншого

  Кодекс військової юстиції регулює поведінку військовослужбовців. Перелік включає безліч дій, які військовослужбовці не можуть здійснювати, перебуваючи на строковій службі або на навчанні. Порушення може призвести до того, що командир винесе військовослужбовцю догану або передасть справу до військового трибуналу з подальшим судовим розглядом.

  Коли звертатися за консультацією до військового юриста?

  Коли ви стикаєтеся з військовим судочинством, це сильно впливає на ваше майбутнє. Отримання юридичної допомоги військового адвоката дасть можливість захистити вашу справу стратегічно. Оскільки на карту поставлено так багато, пошук хорошого військового адвоката поруч на ЮрХаб вартий витрачених зусиль.


  Військовий юрист може знадобитися вам у таких випадках:

  • Вас звинувачують у кримінальному злочині

  • У справах з житлових питань та іпотеки

  • Ви намагаєтеся уникнути військового трибуналу

  • Ви звинувачуєтеся в державній зраді і потребуєте команди військових адвокатів щодо захисту від державної зради

  • Вам потрібен юрист з питань військкомату

  Якщо вас визнають винним у скоєнні злочину, наслідки для військовослужбовців можуть бути дуже важкими, включно з втратою роботи, майбутніх доходів, пенсії та багато іншого. Обвинуваченим військовослужбовцям і співробітникам необхідно якомога швидше звернутися за консультацією до військового юриста поруч. Він або вона пояснить вам ваші ризики і розробить стратегію ведення справи відповідно до чинного законодавства.

  Допомога військового юриста

  Військові юристи щодня виконують безліч функцій і завдань. Часом їхня роль настільки ж широка, як і у цивільних юристів. Вони займаються як цивільними, так і кримінальними справами.


  Військові юристи пропонують допомогу в таких питаннях:

  • Надання юридичних консультацій військовим клієнтам

  • Орієнтування в умовах правової дисципліни

  • Складання та подання необхідних судом документів

  • Складання та підготовка офіційних військових довідок

  • Підготовка та допит клієнта перед судом

  • Консультування високопоставлених військовослужбовців з питань права

  • Надання консультацій і послуг з питань військового трибуналу.


  Юристи з військового права на ЮрХаб добре знають усі кримінальні та цивільні закони, військове і цивільне право. Як правило, вони працюють у ситуаціях високого тиску, зберігаючи при цьому спокій. Простіше кажучи, військові юристи представлені на ЮрХаб ведуть справи клієнтів від початку до кінця в найрізноманітніших галузях практики.


  Поставте запитання і отримайте безкоштовну консультацію військового юриста онлайн вже зараз.

   

  Догори