Дізнайтесь більше про ЮрХаб
Ще більше клієнтів
з профілем Pro
Standart
 • Кількість пропозицій на замовлення в день
  3
 • Покращений профіль та виділення у каталозі Юристів
 • Підвищений рейтинг
 • Кількість спеціалізацій у профілі
  4
 • Ліміт на завантаження документів
  1шт/день

Популярні юридичні послуги

Експерти Юрхаб

Процес надання послуг та створення документів

 • Вкажіть вид послуги або договору та бажаний строк виконання
  Вкажіть вид послуги або договору та бажаний строк виконання
 • Отримайте пропозицію із вказівкою ціни та фактичного строку виконання
  Отримайте пропозицію із вказівкою ціни та фактичного строку виконання
 • Внесіть оплату у розмірі 50%
  Внесіть оплату у розмірі 50%
 • Отримайте договір
  Отримайте договір
 • Сплатіть решту у розмірі 50%
  Сплатіть решту у розмірі 50%
document decor

Юридичні документи і договори на будь-який випадок, доступні у будь-який час. Завантажуйте і вирішуйте свої юридичні питання

Напишіть нам у Телеграм , якщо Вам необхідна допомога з пошуком
document decor

Клієнти Юрхаб

 • Keys Bles

  Blessed Esports

  Висвітлення відеоігрових і кіберспортивних подій та новин
 • Keys Prospravu

  Prospravu

  Інноваційний ринок для українського бізнесу
 • Keys Room15

  Room15 Digital

  Створення веб-сайтів від ідеї до успішного продукту
 • Keys Sportstuff

  SportStuff

  Інтернет-магазин спортивних товарів
 • Keys Dental

  Dental Clinic

  Сучасна стоматологічна клініка в Одесі
 • Keys Fitnessmarket

  Fitness Market

  Інтернет-магазин спортивного обладнання
 • Keys Housefit

  HouseFit

  Інтернет-магазин спортивних товарів
 • Keys Minoxidil

  Minoxidil Ukraine

  Інтернет-магазин догляду за волоссям та бородою
В рамках послуги Розробка документів на сайт, склали документи для проекту
 1. Cookie Policy, Кукі полісі
 2. Terms of Use, Публічна оферта
 3. Privacy Policy, Прайвасі полісі

  Формування цін на послуги або складання договорів

  Формування ціни на послуги сервісу або створення контракту залежить від безлічі факторів, як-от тип договору, вимоги клієнта, час, витрачений юристом на роботу з документом, необхідність перекладу договору та інше.

  Хотілося б встановити єдину вартість для всіх видів договорів, але це неможливо через відмінності у вимогах і складності підготовки різних видів документів. Наприклад, підготовка стандартного договору оренди квартири займе менше часу, ніж розробка договору на надання послуг з моушен-дизайну або рекламної діяльності в інтернеті. При цьому, якщо в договорі оренди є специфічні вимоги однієї зі сторін, час на підготовку може збільшитися.

  Для уточнення вартості послуги зі створення договору телефонуйте за номером +38 (067) 637 14 05 або залиште запит у нашому Телеграм. Ми із задоволенням надамо вам консультацію.

  document decor

  Процес співпраці:

  • Консультація юриста: На цьому етапі юрист спілкується з клієнтом, щоб з'ясувати його потреби, підібрати вид договору з урахуванням побажань клієнта та вимог чинного законодавства України, а також пояснити клієнту необхідну інформацію щодо укладення договору.
  • Підготовка технічного завдання: Клієнт формує технічне завдання, яке містить у собі список вимог до договору і те, що клієнт хоче бачити в тексті договору.
  • Узгодження ціни та термінів підготовки договору: На цьому етапі сторони домовляються про вартість послуг і терміни підготовки договору.
  • Сплата 50% передоплати: Це необхідно для захисту юриста від можливих ризиків, оскільки розробка договору - складний і комплексний процес.
  • Узгодження тексту контракту: Клієнт ознайомлюється з текстом проєкту договору і вносить необхідні коригування.
  • Оплата решти 50% оплати: Цей етап відбувається після того, як клієнт ознайомився з проектом договору і в нього немає жодних зауважень
  • Консультація юриста щодо порядку виконання договору: На цьому етапі юрист роз'яснює клієнту порядок виконання договору та надає поради щодо його виконання.

  Терміни складання договору та їх залежність

  Стандартний термін складання договору становить 1-2 робочих дні. Однак існують певні види договорів, для підготовки яких може знадобитися більше часу. Щоб уточнити конкретний термін складання вашого договору, зверніться, будь ласка, за номером +38 (097) 355 10 55 або залиште свій запит в нашому Телеграмі.

  Що таке консультація юриста?

  Перед тим як розпочати складання договору, юристи надають клієнту безкоштовну консультацію. Під час цієї консультації наші фахівці відповідають на всі запитання клієнта, допомагають визначити потрібний вид договору та пропонують стратегію захисту інтересів клієнта.

  Питання та відповіді для фізичних осіб

  faq image
  Чим корисний ЮрХаб?
  ЮрХаб корисний кожному хто потребує допомоги юриста. Наш сервіс допомагає вирішити будь-які юридичні питання, від складання договорів до представлення інтересів у різних інстанціях.
  Чи можна отримати безкоштовну консультацію на ЮрХаб?
  Безкоштовна юридична консультація це абсолютно нормальна практика в юриспруденції. На ЮрХаб ви можете вибрати юриста за безліччю критеріїв і отримати від нього консультацію онлайн і офлайн.
  Яка вартість послуг юриста і які існують форми оплати?
  Вартість послуг формується залежно від їхньої складності і тільки після попередньої оцінки всіх аспектів. Всі оплати проводяться через особистий кабінет, щоб у платформи була можливість контролювати процес переказу коштів і виступати в ролі гаранта для обох сторін.

  Питання та відповіді для бізнесу

  faq image
  Які переваги ЮрХаб для бізнесу?
  ЮрХаб пропонує можливість економії часу і грошей за рахунок використання готових документів, а також доступ до кваліфікованих юристів для вирішення будь-яких юридичних завдань.
  Чи можна замовити юридичний супровід бізнесу на ЮрХаб?
  Так, на ЮрХаб ви можете замовити послуги юридичного супроводу бізнесу. Ця послуга включає в себе комплексне юридичне обслуговування вашого бізнесу, починаючи від консультацій з юридичних питань, підготовки та аналізу документів, і закінчуючи представленням інтересів в суді та інших інстанціях.
  Чи є на ЮрХаб документи орієнтовані для бізнесу?
  Так, у нашому магазині документів ЮрХаб є широкий асортимент документів для бізнесу. Ви можете знайти різні типи договорів, угод, бланків та інших юридичних документів, які можуть стати в нагоді вам у веденні бізнесу. Усі документи розроблені професійними юристами та відповідають чинному законодавству.

  Юристи (Адвокати) зі спадщини та заповіту

  Питання і проблеми, що виникають у спадковому праві, різноманітні і часом дуже складні. Ці складнощі можуть бути особливо важковирішуваними через емоційні труднощі, пов'язані з такими справами, проте кваліфікована юридична консультація у спадкових справах часто може стати вирішальним аспектом у захисті ваших прав на спадщину. Юристи зі спадкового права консультують клієнтів з юридичних питань, що виникають, при цьому завжди усвідомлюючи делікатність, притаманну спорам зі спадкового права.

  Представництво в суді у спадкових спорах

  Досить часто спадкоємці не згодні один з одним або вважають, що з ними вчинили несправедливо. Це часто призводить до судового розгляду, під час якого вирішуються питання, пов'язані зі спадкуванням, тобто, головним чином, тлумачення заповіту або аналогічного документа. Адвокати зі спадщини представляють клієнтів у всіх судових процесах у справах про спадщину з необхідною наполегливістю і співчуттям. Спадкові адвокати часто не обмежуються трактуванням закону лише в одній країні, але також здатні надати підтримку у справах, що мають міжнародний характер.

  Планування спадщини, складання заповітів та інші послуги

  Деякі питання спадкового права виникають до смерті спадкодавця, і в таких випадках вкрай важливо отримати правильну юридичну консультацію. Слід зазначити, що складання заповітів і планування спадщини пов'язане з певними складнощами, оскільки існують певні формальності, яких слід дотримуватися для того, щоб заповіт був дійсним. Професійна допомога в складанні остаточного заповіту може забезпечити відповіді на такі запитання:

  Хто має стати спадкоємцями і як вони мають отримати свою спадщину?

  Чи можу я за життя передати своє майно дружині або дітям на вигідних умовах?

  Як я можу гарантувати, що після моєї смерті все відбудеться так, як я запланував?

  Досвідчений і кваліфікований адвокат з питань спадщини, здатний відповісти на всі ці та багато інших питань. У процесі консультації спадковий юрист порадить вам, як найкраще реалізувати ваші бажання та ідеї щодо вашої волі та останнього заповіту. 

  Після смерті заповідача

  Смерть спадкодавця може призвести до виникнення безлічі юридичних труднощів. Можуть виникнути питання щодо останнього заповіту і того, як він був складений. Непоодинокі випадки, коли на беззахисного літнього члена сім'ї чинився неправомірний або шахрайський вплив. Такі випадки потребують більш ретельного розслідування. Непоодинокі випадки, коли членів сім'ї було навмисно виписано із заповіту. Справи з кількома спадкоємцями - ще одна сфера, яка часто потребує кваліфікованого юридичного супроводу з боку досвідченого адвоката зі спадщини.


  Ще один з аспектів спадкування полягає в тому, чи повинен спадкоємець заявити про своє право на спадщину. В інтересах спадкоємця може бути відмова від спадщини, особливо якщо в ній фігурують великі борги. Тому в таких випадках, коли розглядається можливість відмови від спадщини, вкрай важливо своєчасно отримати професійну юридичну консультацію у спадкових справах.


  У спадкових спорах, зокрема, без детальної перевірки заповіту, спадкового договору або будь-яких інших заяв спадкодавця без послуги юриста з оформлення спадщини не обійтися. Найчастіше такі заяви не позбавлені двозначності і тому потребують тлумачення. Спеціалізовані юристи зі спадщини візьмуть на себе ці завдання, маючи юридичні знання і необхідний такт у спілкуванні.

  Міжнародні та міждержавні спори: Адвокат у спадкових справах

  У нашому глобалізованому світі, де сім'ї часто розкидані по багатьом країнам, нерідко спадкові справи мають міжнародні та кроскордонні складові. Такі складнощі можуть призвести до того, що спадкоємцям і спадкодавцям знадобиться кваліфікований юридичний супровід. Спадкодавці можуть шукати відповіді на питання про те, як вони можуть залишити своє майно спадкоємцям, з огляду на правові вимоги різних країн. Спадкоємці можуть задатися питанням про податок на спадщину та інші вимоги при спадкуванні від родича за кордоном. Такі питання можуть здатися непосильними, особливо після смерті близької людини в далекій країні. 


  Отримайте консультацію юриста з питань спадщини та інших питань спадкового права, що мають міжнародне значення. Юристи з питань спадщини простежать за дотриманням юридичних вимог у вашій справі та чітко пояснять кроки, які необхідно зробити.


  Догори