Дізнайтесь більше про ЮрХаб
Ще більше клієнтів
з профілем Pro
Standart
 • Кількість пропозицій на замовлення в день
  3
 • Покращений профіль та виділення у каталозі Юристів
 • Підвищений рейтинг
 • Кількість спеціалізацій у профілі
  4
 • Ліміт на завантаження документів
  1шт/день
Ціна : 260 грн.
Завантажували: 0
Редакція договору: 2024-04-01 15:48:24

Договір дарування земельної ділянки

Скачайте готовий "Договір дарування земельної ділянки" в один клік.

Клікайте “Придбати” та сплачуйте документ! Завдяки зручній платіжній системі купити готовий "Договір дарування земельної ділянки" можна всього в пару кліків.

Одразу після оплати ви зможете завантажити документ. Його ви отримаєте у форматі docx.

Отримавши документ ви можете самостійно заповнити інформацію і реквізити та роздрукувати ваш документ.

Якщо вам необхідна допомога у заповненні документу звертайтеся за допомогою до автора документу вказаного нижче або до нашої підтримки у Телеграм.

Не завантажився документ? Оновіть сторінку!

Договір дарування земельної ділянки - це юридичний акт, за допомогою якого одна особа (дарувальник) передає іншій особі (обдаровуваному) земельну ділянку як дарунок, тобто безоплатно. Такий документ має особливу значимість, оскільки регулює передачу прав на землю, що є важливим аспектом у сфері нерухомості. Якщо вам необхідний цей документ, ви можете використовувати договір дарування земельної ділянки зразок.

Укладення договору

Договір дарування земельної ділянки має бути укладений у письмовій формі та нотаріально засвідчений. Нотаріальне засвідчення гарантує, що всі сторони були належним чином проінформовані про свої права та обов'язки, а також підтверджує справжність підписів.

Зміст договору

Договір має містити повну інформацію про дарувальника та обдаровуваного, включно з їхніми ПІБ, адресами, паспортними даними та ІПН. Також вкрай важливо точно описати об'єкт дарування - земельну ділянку. Повинні бути вказані її місце розташування, площа, кадастровий номер, цільове призначення та інші характеристики, важливі з точки зору законодавства і використання землі.

Правові аспекти передачі земельної ділянки

Земельна ділянка має бути вільною від прав третіх осіб, арештів чи інших обтяжень, які можуть перешкодити передачі ділянки. У договорі необхідно вказати, що дарування відбувається добровільно і без будь-яких умов натомість, що виключає фінансові зобов'язання обдаровуваного перед дарувальником.

Сторони договору дарування земельної ділянки

Дарувальник

Дарувальник - це особа, яка безоплатно передає свої права на земельну ділянку іншій особі. Дарувальником може виступати фізична особа або юридична особа. Важливі аспекти, які стосуються дарувальника:

 • Правоздатність: Дарувальник повинен мати повну цивільну правоздатність, тобто мати можливість своїми діями набувати і здійснювати цивільні права, створювати для себе цивільні обов'язки та виконувати їх.
 • Дієздатність: Дарувальник має бути дієздатним, тобто таким, що досяг певного віку (18 років, винятки можливі в разі емансипації) і не має психічних порушень, які могли б заперечити його здатність до вчинення юридично значущих дій.
 • Право власності: Дарувальник повинен бути законним власником земельної ділянки, що підтверджується відповідними документами, як-от свідоцтво про право власності, виписка з державного земельного кадастру тощо.

Обдаровуваний

Обдаровуваний - це особа, яка приймає земельну ділянку в дар. Так само як і дарувальник, обдаровуваним може бути як фізична, так і юридична особа. Важливі аспекти для обдаровуваного:

 • Правоздатність і дієздатність: Обдаровуваний також повинен володіти правоздатністю і дієздатністю, аналогічною вимогам до дарувальника.
 • Прийняття дарунка: Обдаровуваний повинен явно або конклюдентно (за допомогою дій, що вказують на прийняття дарунка) висловити свою згоду прийняти дарунок. Це може бути оформлено у вигляді підписання договору дарування або через фактичне прийняття земельної ділянки.
 • Реєстрація права власності: Після прийняття дарунка обдаровуваний зобов'язаний зареєструвати перехід права власності на своє ім'я у відповідних державних органах.

Юридичне оформлення відносин між сторонами

Договір дарування повинен чітко фіксувати всі аспекти стосунків між дарувальником і обдаровуваним. Це включає в себе повні дані про обидві сторони, опис об'єкта, що дарується, умови передання та будь-які інші юридичні деталі, важливі для законності та дійсності договору. Обидві сторони повинні підписати договір у присутності нотаріуса, який проведе всі необхідні перевірки і засвідчить договір.

Податкові наслідки

В Україні під час дарування майна між близькими родичами (подружжя, діти, батьки) податок на доходи фізичних осіб не стягується. Однак якщо сторони дарування не належать до близьких родичів, обдаровуваний зобов'язаний сплатити податок на доходи в розмірі 5% від вартості земельної ділянки та військовий збір 1,5%.

Реєстрація права власності

Після нотаріального посвідчення договору дарування необхідно зареєструвати перехід права власності в органах державної реєстрації. Це потребує подання відповідної заяви, копій документів, що підтверджують право власності дарувальника, та самого договору дарування.

Договір дарування земельної ділянки є важливим юридичним документом, який потребує уважного та відповідального підходу як до підготовки, так і до процесу його укладення. При правильному оформленні та дотриманні всіх юридичних норм він дає змогу безоплатно і законно передати права на землю іншій особі, мінімізуючи ризики і надаючи гарантії обом сторонам угоди. Перед складанням договору не забудьте уточнити всі важливі аспекти і дізнатися яка на договір дарування земельної ділянки ціна.

Перегляд

Чому понад 10 000 клієнтів обрали Юрхаб?

 • В наявності понад 500 типових договорів;
 • Документи підготовлені до підписання;
 • Враховані останні зміни в законодавстві;
 • Формат завантаження: Word з можливістю редагування;
 • Цілодобова підтримка.

Автор

Діма Кондратьєв
Вартість: 1000 грн./година
locationДніпро
Досвід: більше 10 років
Ціна : 260 грн.

Як придбати договір?

 • Крок 1

  Обираєте потрібний документ
  Обираєте потрібний документ
 • Крок 2

  Натискаєте “Придбати
  Натискаєте “Придбати”
 • Крок 3

  Здійснюєте оплату онлайн
  Здійснюєте оплату онлайн
 • Отримуєте файл з документом на ваш пристрій

  Отримуєте файл з документом на ваш пристрій
Лишились питання? Напишіть нам у Телеграм, або зателефонуйте +38 (067) 637 14 05

Основні переваги ЮрХаб

 • Вигідні ціни

  У юристів на ЮрХаб немає витрат на офіс, рекламу, зарплату секретареві та інші витрати, які юридичні фірми зазвичай включають у вартість своїх послуг.

 • Перевірені виконавці

  Всі юристи на ЮрХаб проходять процедуру верифікації, ми перевіряємо відгуки, знаємо скарги та контролюємо якість їх роботи.

 • Економія часу

  На ЮрХаб ви можете знайти відповідного юриста за кілька хвилин просто залишивши заявку. Багато хто з них готовий приступити до роботи в той самий день, а іноді в той самий час.

Розмістіть своє замовлення

Магазин документів

На ЮрХаб для вас доступний каталог вже готових документів складених юристами. Якщо ви не знайшли потрібний, зверніться за допопмогою і наші юристи складуть документ під ваші унікальні потреби.

Основні переваги ЮрХаб

 • Вільний графік

  Ви самостійно планує свій робочий день, вирішує який годинник присвятити роботі, а який відпочинку.

 • Незалежність

  Ви відповідаєте тільки за власну роботу і вільні у виборі завдань, з якими працюватимете.

 • Заробіток

  Ви самі встановлюєте ціни на свої роботи. Верхня планка із заробітку відсутня і все знаходиться у Ваших руках.

Створіть свій профіль

Створіть свій профіль

Наша біржа допоможе знайти нових клієнтів та заробляти на виконанні будь-яких послуг.

Запитання відповіді по документу "Договір дарування земельної ділянки"

Після оплати документу виникли труднощі зі скачуванням. Що робити?
Якщо у вас виникли технічні проблеми зі скачуванням документа після оплати, спробуйте оновити сторінку! Не допомогло? Будь ласка, скористайтеся нашою формою зворотного зв'язку або відправте запит у наш Телеграм. Наша команда вирішить це питання.
Як вносити зміни у шаблон?
Ви маєте можливість вносити зміни або індивідуалізувати наш шаблон. Завантаживши документ відкрийте будь-який редактор тексту та додайте необхідні реквізити. Для внесення змін у структуру документу ви можете проконсультуватися з автором, Діма Кондратьєв pro , щоб відповідно оформити зміни та адаптації.
Потрібен документ, якого немає на сайті.
Якщо ви не знайшли потрібний документ, рекомендуємо звернутись до юристів, що займаються складанням договорів та інших документів.
document decor

Юридичні документи і договори на будь-який випадок, доступні у будь-який час. Завантажуйте і вирішуйте свої юридичні питання

Напишіть нам у Телеграм , якщо Вам необхідна допомога з пошуком
document decor

Догори