Дізнайтесь більше про ЮрХаб
Ще більше клієнтів
з профілем Pro
Standart
 • Кількість пропозицій на замовлення в день
  3
 • Покращений профіль та виділення у каталозі Юристів
 • Підвищений рейтинг
 • Кількість спеціалізацій у профілі
  4
 • Ліміт на завантаження документів
  1шт/день
Ціна : 320 грн.
Завантажували: 0
Редакція договору: 2023-11-16 16:22:20

Договір купівлі-продажу товару

Скачайте готовий "Договір купівлі-продажу товару" в один клік.

Клікайте “Придбати” та сплачуйте документ! Завдяки зручній платіжній системі купити готовий "Договір купівлі-продажу товару" можна всього в пару кліків.

Одразу після оплати ви зможете завантажити документ. Його ви отримаєте у форматі docx.

Отримавши документ ви можете самостійно заповнити інформацію і реквізити та роздрукувати ваш документ.

Якщо вам необхідна допомога у заповненні документу звертайтеся за допомогою до автора документу вказаного нижче або до нашої підтримки у Телеграм.

Не завантажився документ? Оновіть сторінку!

У разі необхідності цього договору, ви завжди можете договір купівлі-продажу товару завантажити у нас.

Предмет договору купівлі-продажу

 • Об'єктом угоди про купівлю-продаж можуть виступати товари, які вже перебувають у продавця на момент підписання угоди або будуть виготовлені, придбані чи отримані ним пізніше. 
 • Як об'єкт угоди про купівлю-продаж можуть виступати також права власності. Для угод купівлі-продажу прав власності застосовуються стандартні правила купівлі-продажу, якщо з умов або особливостей цих прав не випливає інше.
 • Договір купівлі-продажу може стосуватися права на вимогу, якщо ця вимога не пов'язана з особистими особливостями. У таких випадках до угоди застосовуються норми, що стосуються передання прав вимоги, крім ситуацій, коли угода або законодавство не передбачають інше. 
 • До правочинів купівлі-продажу на біржах, у процесі торгів, аукціонів (публічних продажів), а також під час продажу валют і цінних паперів, застосовуються загальні правила, якщо спеціальні закони щодо цих видів правочинів не передбачають особливостей, виходячи з їхньої сутності. Закон може встановлювати особливості для правочинів купівлі-продажу певних видів майна.
 • Право на продаж товару, за винятком випадків обов'язкового продажу та інших ситуацій, визначених законом, належить власникові цього товару. Якщо власник товару не є продавцем, покупець може стати власником тільки якщо у справжнього власника немає підстав вимагати повернення товару.
 • Продавець зобов'язаний проінформувати покупця про будь-які права третіх осіб на товар, такі як право оренди, застави, довічного користування тощо. У разі недотримання цієї умови покупець може вимагати зменшення вартості товару або розірвання угоди, якщо він не знав і не міг знати про існування таких прав.
 • У разі, якщо третя особа пред'явить вимогу до покупця про повернення товару з причин, що виникли до його продажу, покупець зобов'язаний повідомити про це продавця і запросити його участь у судовому процесі. Продавець повинен підтримати покупця в суді.
 • Якщо покупець не повідомив продавця про позов від третьої особи і не запросив його участь у справі, продавець звільняється від відповідальності перед покупцем, якщо зможе довести, що його участь могла б запобігти позбавленню покупця товару.
 • Якщо ж продавець був запрошений до участі в судовому процесі, але ухилився від участі, він не має права критикувати дії покупця в суді.
 • У ситуації, коли товар було вилучено у покупця на користь третьої особи за рішенням суду з причин, що виникли до його продажу, продавець зобов'язаний компенсувати покупцеві понесені ним збитки, якщо останній не знав і не міг знати про існування таких причин.
 • Будь-яка домовленість, що звільняє продавця від відповідальності або обмежує її в разі вимоги товару в покупця третьою особою, визнається недійсною.

Форма договорів купівлі-продажу

Угода купівлі-продажу ділянки землі, об'єднаного майнового комплексу, житлового приміщення (апартаментів) чи іншої нерухомості має оформлятися письмово і потребує підтвердження нотаріусом, за винятком випадків, коли майно перебуває під податковим обтяженням.

Сфера застосування типового договору купівлі продажу товару

Слід усвідомлювати, що концепція купівлі-продажу охоплює не тільки бізнес-операції, а й особисті потреби індивідів. Таким чином, типовий договір про купівлю-продаж може бути укладений як бізнесменами (юридичними або індивідуальними підприємцями), так і звичайними громадянами, не пов'язаними з підприємництвом. Коли йдеться про довгострокові поставки великих обсягів товару, існує договір поставки між юридичними або фізичними особами, тоді як договір купівлі-продажу може стосуватися одноразової угоди на малий обсяг товару.

Що обов'язково повинен містити в собі зразок договору купівлі продажу товару?

Документація повинна повно і точно відображати інформацію про товари для продажу. В угоді про купівлю-продаж товарів між фізичними або юридичними особами обов'язково зазначаються такі відомості:

 • об'єкт угоди (розділ, що містить найменування товару, його асортимент, кількість, відповідність нормам і стандартам України, а також інші властивості та характеристики товару);
 • вартість угоди і порядок розрахунків (можливі різні форми оплати: попередня оплата, платіж одноразово, розбивка на частини);
 • період дії угоди про купівлю-продаж між юридичними (фізичними) особами.

В останньому розділі слід чітко визначити дати поставки товару і виконання платежів.

Що ще можна внести в документ?

Зразок договору купівлі-продажу товару, доступний у відкритому доступі, вирізняється своєю адаптивністю. Це означає, що до нього можна додавати спеціальні пункти, спрямовані на підвищення якості виконання угоди.

Тому в певних ситуаціях рекомендується доповнити договір купівлі-продажу товару елементами, такими як:

 • деталі передачі прав власності на товар (уточнення, що перехід прав власності відбувається на законодавчих засадах, і товар не зазнавав арешту або заборонений до розповсюдження);
 • процес передачі товару покупцеві, включно з особливостями доставки;
 • гарантії на обмін товару неналежної якості або такого, що не відповідає встановленим стандартам;
 • умови, що дозволяють покупцеві повертати товар;
 • підстави для відмови від оплати товару покупцем (наприклад, через низьку якість або недотримання строків поставки згідно з договором);
 • зобов'язання і відповідальність сторін за невиконання умов угоди, включно зі стягненням штрафів, судовими процесами, поверненням коштів і виплатою компенсацій.

Договір купівлі-продажу допоможе закріпити угоду, за якої продавець зобов'язується передати у власність покупця товар, а покупець, своєю чергою, погоджується отримати цей товар і оплатити його зазначену грошову вартість. Уніфікованого зразка такого договору не існує, тому ви можете скористатися запропонованим нами зразком, адаптувавши його під себе шляхом додавання особистих даних або виключення непотрібних пунктів.

Перегляд

Чому понад 10 000 клієнтів обрали Юрхаб?

 • В наявності понад 500 типових договорів;
 • Документи підготовлені до підписання;
 • Враховані останні зміни в законодавстві;
 • Формат завантаження: Word з можливістю редагування;
 • Цілодобова підтримка.

Автор

Діма Кондратьєв
Вартість: 1000 грн./година
locationДніпро
Досвід: більше 10 років
Ціна : 320 грн.

Як придбати договір?

 • Крок 1

  Обираєте потрібний документ
  Обираєте потрібний документ
 • Крок 2

  Натискаєте “Придбати
  Натискаєте “Придбати”
 • Крок 3

  Здійснюєте оплату онлайн
  Здійснюєте оплату онлайн
 • Отримуєте файл з документом на ваш пристрій

  Отримуєте файл з документом на ваш пристрій
Лишились питання? Напишіть нам у Телеграм, або зателефонуйте +38 (067) 637 14 05

Основні переваги ЮрХаб

 • Вигідні ціни

  У юристів на ЮрХаб немає витрат на офіс, рекламу, зарплату секретареві та інші витрати, які юридичні фірми зазвичай включають у вартість своїх послуг.

 • Перевірені виконавці

  Всі юристи на ЮрХаб проходять процедуру верифікації, ми перевіряємо відгуки, знаємо скарги та контролюємо якість їх роботи.

 • Економія часу

  На ЮрХаб ви можете знайти відповідного юриста за кілька хвилин просто залишивши заявку. Багато хто з них готовий приступити до роботи в той самий день, а іноді в той самий час.

Розмістіть своє замовлення

Магазин документів

На ЮрХаб для вас доступний каталог вже готових документів складених юристами. Якщо ви не знайшли потрібний, зверніться за допопмогою і наші юристи складуть документ під ваші унікальні потреби.

Основні переваги ЮрХаб

 • Вільний графік

  Ви самостійно планує свій робочий день, вирішує який годинник присвятити роботі, а який відпочинку.

 • Незалежність

  Ви відповідаєте тільки за власну роботу і вільні у виборі завдань, з якими працюватимете.

 • Заробіток

  Ви самі встановлюєте ціни на свої роботи. Верхня планка із заробітку відсутня і все знаходиться у Ваших руках.

Створіть свій профіль

Створіть свій профіль

Наша біржа допоможе знайти нових клієнтів та заробляти на виконанні будь-яких послуг.

Запитання відповіді по документу "Договір купівлі-продажу товару"

Після оплати документу виникли труднощі зі скачуванням. Що робити?
Якщо у вас виникли технічні проблеми зі скачуванням документа після оплати, спробуйте оновити сторінку! Не допомогло? Будь ласка, скористайтеся нашою формою зворотного зв'язку або відправте запит у наш Телеграм. Наша команда вирішить це питання.
Як вносити зміни у шаблон?
Ви маєте можливість вносити зміни або індивідуалізувати наш шаблон. Завантаживши документ відкрийте будь-який редактор тексту та додайте необхідні реквізити. Для внесення змін у структуру документу ви можете проконсультуватися з автором, Діма Кондратьєв pro , щоб відповідно оформити зміни та адаптації.
Потрібен документ, якого немає на сайті.
Якщо ви не знайшли потрібний документ, рекомендуємо звернутись до юристів, що займаються складанням договорів та інших документів.
document decor

Юридичні документи і договори на будь-який випадок, доступні у будь-який час. Завантажуйте і вирішуйте свої юридичні питання

Напишіть нам у Телеграм , якщо Вам необхідна допомога з пошуком
document decor

Догори