Дізнайтесь більше про ЮрХаб
Ще більше клієнтів
з профілем Pro
Standart
 • Кількість пропозицій на замовлення в день
  3
 • Покращений профіль та виділення у каталозі Юристів
 • Підвищений рейтинг
 • Кількість спеціалізацій у профілі
  4
 • Ліміт на завантаження документів
  1шт/день
Ціна : 320 грн.
Завантажували: 0
Редакція договору: 2024-02-06 14:54:19

Договір купівлі-продажу електроніки та гаджетів

Скачайте готовий "Договір купівлі-продажу електроніки та гаджетів" в один клік.

Клікайте “Придбати” та сплачуйте документ! Завдяки зручній платіжній системі купити готовий "Договір купівлі-продажу електроніки та гаджетів" можна всього в пару кліків.

Одразу після оплати ви зможете завантажити документ. Його ви отримаєте у форматі docx.

Отримавши документ ви можете самостійно заповнити інформацію і реквізити та роздрукувати ваш документ.

Якщо вам необхідна допомога у заповненні документу звертайтеся за допомогою до автора документу вказаного нижче або до нашої підтримки у Телеграм.

Не завантажився документ? Оновіть сторінку!

Договір купівлі-продажу електроніки та гаджетів в Україні є важливим документом, який регулює відносини між продавцем і покупцем цих товарів. Цей документ не тільки захищає права сторін, а й гарантує виконання взятих на себе зобов'язань. Розглянемо основні елементи та аспекти, які мають бути враховані під час складання такого договору. Але в будь-якому разі ви завжди можете договір купівлі-продажу електроніки та гаджетів завантажити.

Основні аспекти договору купівлі-продажу електроніки та гаджетів

Заголовок документа

Документ повинен мати чіткий заголовок, наприклад, "Договір купівлі-продажу електроніки та гаджетів".

Дата та місце укладення договору

Необхідно вказати точну дату і місце укладення договору. Це важливо для визначення юрисдикції та застосовного законодавства.

Відомості про сторони договору

Мають бути зазначені повні найменування сторін, їхні юридичні адреси (або адреси проживання для фізичних осіб), ідентифікаційні номери, банківські реквізити та контактні дані.

Предмет договору

Описується конкретна електроніка або гаджети, які є предметом купівлі-продажу, включно з їхніми характеристиками, маркою, моделлю, серійними номерами та іншими ідентифікуючими ознаками.

Ціна товару і порядок розрахунків

Тут зазначається загальна вартість товарів і порядок оплати (одним платежем, у розстрочку, передоплата тощо), включно з відомостями про спосіб оплати (готівкою, безготівковий розрахунок, електронні гроші тощо).

Права та обов'язки сторін

Цей розділ деталізує зобов'язання продавця щодо передачі товару, а також обов'язки покупця, включно зі строками оплати. Також тут уточнюються права сторін у разі невиконання або неналежного виконання умов договору.

Терміни та умови доставки

Мають бути чітко прописані строки доставки товару, відповідальна сторона за доставку, а також умови і порядок приймання товару покупцем.

Гарантії та сервісне обслуговування

Описуються умови гарантійного терміну, правила повернення або обміну товару, а також умови отримання сервісного обслуговування.

Відповідальність сторін

У цьому розділі прописуються санкції за невиконання або неналежне виконання умов договору, включно зі штрафами, пені, відшкодуванням збитків.

Форс-мажорні обставини

Зазначаються умови, за яких сторони звільняються від відповідальності за невиконання або неналежне виконання зобов'язань за договором через настання обставин непереборної сили.

Що ще слід врахувати в договорі

Особливості предмета договору

Під час опису предмета договору важливо максимально детально вказати характеристики кожного пристрою. Наприклад, для смартфона це можуть бути марка, модель, колір, розмір екрана, об'єм пам'яті, наявність або відсутність SIM-картки, стан батареї, операційна система та її версія. Якщо йдеться про продаж вживаного обладнання, необхідно чітко вказати його стан, наявність потертостей, подряпин або інших пошкоджень, а також інформацію про попереднє використання (наприклад, чи був пристрій у ремонті).

Додаткові послуги

Може бути зазначено наявність додаткових послуг, пов'язаних із товаром, таких як безкоштовна доставка, встановлення або налаштування пристроїв, надання тимчасової заміни на час ремонту. Ці умови мають бути чітко прописані в договорі.

Перехід права власності

Важливо чітко вказати момент, коли право власності на товар переходить від продавця до покупця. Зазвичай це відбувається після повної оплати товару, але можуть бути обумовлені й інші умови.

Сторони договору

Продавцем може виступати як юридична особа (магазин, компанія), так і фізична особа. У разі юридичної особи необхідно вказати повне найменування організації, юридичну адресу, ІПН, контактні дані відповідальної особи. Для фізичної особи потрібно вказати ПІБ, серію і номер паспорта, адресу реєстрації та фактичного проживання, контактний телефон. Покупець також може бути як юридичною, так і фізичною особою, і аналогічні відомості про покупця мають бути включені в договір.

Особливості оплати

Оплату товару можна здійснювати різними способами: готівкою під час отримання, переказом на банківську картку або рахунок, через платіжні системи в інтернеті. У договорі має бути чітко вказано бажаний спосіб оплати, а також можливі строки та умови для внесення передоплати або оплати в розстрочку.

Вирішення спорів

У договорі доцільно вказати порядок вирішення можливих суперечок між сторонами. Це може бути звернення до судових інстанцій за місцем реєстрації продавця або покупця, або ж використання альтернативних способів розв'язання спорів, таких як медіація або арбітраж.

Додаткові умови

Можуть бути включені будь-які інші умови, на яких сторони домовилися в процесі переговорів. Наприклад, це може бути зобов'язання продавця надати покупцеві певні бонуси (знижки на наступні покупки, безкоштовні аксесуари до товару тощо) або умови дострокового розірвання договору.

Підписи сторін

Наприкінці договору мають бути місця для підписів обох сторін із зазначенням їхніх ПІБ і дати підписання. Це підтверджує їхню згоду з усіма умовами договору і є обов'язковим елементом для надання документу юридичної сили.

Важливі моменти, на які варто звернути увагу

 • Наявність гарантійного талона та інструкції з експлуатації: для нової електроніки обов'язкова наявність гарантійного талона з печаткою продавця та інструкції з експлуатації.
 • Перевірка серійних номерів: перед підписанням договору важливо звірити серійні номери пристроїв із зазначеними в договорі, щоб уникнути подальших суперечок.
 • Право на повернення або обмін товару: умови повернення або обміну товару мають бути прописані в договорі відповідно до законодавства України.
 • Конфіденційність: у договорі можна передбачити положення, що стосуються обробки та захисту персональних даних сторін, згідно з вимогами законодавства України про захист персональних даних. Це важливо, оскільки в процесі виконання договору продавець і покупець обмінюються персональною інформацією.

Складання договору купівлі-продажу електроніки та гаджетів - це відповідальний процес, що вимагає уваги до деталей і знання поточного законодавства України. Правильно складений договір не тільки захистить права сторін, а й допоможе уникнути багатьох можливих проблем і суперечок у майбутньому. Важливо пам'ятати, що при будь-яких змінах умов договору, вони повинні бути оформлені додатковою угодою, підписаною обома сторонами.

Перегляд

Чому понад 10 000 клієнтів обрали Юрхаб?

 • В наявності понад 500 типових договорів;
 • Документи підготовлені до підписання;
 • Враховані останні зміни в законодавстві;
 • Формат завантаження: Word з можливістю редагування;
 • Цілодобова підтримка.

Автор

Діма Кондратьєв
Вартість: 1000 грн./година
locationДніпро
Досвід: більше 10 років
Ціна : 320 грн.

Як придбати договір?

 • Крок 1

  Обираєте потрібний документ
  Обираєте потрібний документ
 • Крок 2

  Натискаєте “Придбати
  Натискаєте “Придбати”
 • Крок 3

  Здійснюєте оплату онлайн
  Здійснюєте оплату онлайн
 • Отримуєте файл з документом на ваш пристрій

  Отримуєте файл з документом на ваш пристрій
Лишились питання? Напишіть нам у Телеграм, або зателефонуйте +38 (067) 637 14 05

Основні переваги ЮрХаб

 • Вигідні ціни

  У юристів на ЮрХаб немає витрат на офіс, рекламу, зарплату секретареві та інші витрати, які юридичні фірми зазвичай включають у вартість своїх послуг.

 • Перевірені виконавці

  Всі юристи на ЮрХаб проходять процедуру верифікації, ми перевіряємо відгуки, знаємо скарги та контролюємо якість їх роботи.

 • Економія часу

  На ЮрХаб ви можете знайти відповідного юриста за кілька хвилин просто залишивши заявку. Багато хто з них готовий приступити до роботи в той самий день, а іноді в той самий час.

Розмістіть своє замовлення

Магазин документів

На ЮрХаб для вас доступний каталог вже готових документів складених юристами. Якщо ви не знайшли потрібний, зверніться за допопмогою і наші юристи складуть документ під ваші унікальні потреби.

Основні переваги ЮрХаб

 • Вільний графік

  Ви самостійно планує свій робочий день, вирішує який годинник присвятити роботі, а який відпочинку.

 • Незалежність

  Ви відповідаєте тільки за власну роботу і вільні у виборі завдань, з якими працюватимете.

 • Заробіток

  Ви самі встановлюєте ціни на свої роботи. Верхня планка із заробітку відсутня і все знаходиться у Ваших руках.

Створіть свій профіль

Створіть свій профіль

Наша біржа допоможе знайти нових клієнтів та заробляти на виконанні будь-яких послуг.

Запитання відповіді по документу "Договір купівлі-продажу електроніки та гаджетів"

Після оплати документу виникли труднощі зі скачуванням. Що робити?
Якщо у вас виникли технічні проблеми зі скачуванням документа після оплати, спробуйте оновити сторінку! Не допомогло? Будь ласка, скористайтеся нашою формою зворотного зв'язку або відправте запит у наш Телеграм. Наша команда вирішить це питання.
Як вносити зміни у шаблон?
Ви маєте можливість вносити зміни або індивідуалізувати наш шаблон. Завантаживши документ відкрийте будь-який редактор тексту та додайте необхідні реквізити. Для внесення змін у структуру документу ви можете проконсультуватися з автором, Діма Кондратьєв pro , щоб відповідно оформити зміни та адаптації.
Потрібен документ, якого немає на сайті.
Якщо ви не знайшли потрібний документ, рекомендуємо звернутись до юристів, що займаються складанням договорів та інших документів.
document decor

Юридичні документи і договори на будь-який випадок, доступні у будь-який час. Завантажуйте і вирішуйте свої юридичні питання

Напишіть нам у Телеграм , якщо Вам необхідна допомога з пошуком
document decor

Догори