Дізнайтесь більше про ЮрХаб
Ще більше клієнтів
з профілем Pro
Standart
 • Кількість пропозицій на замовлення в день
  3
 • Покращений профіль та виділення у каталозі Юристів
 • Підвищений рейтинг
 • Кількість спеціалізацій у профілі
  4
 • Ліміт на завантаження документів
  1шт/день
Ціна : 320 грн.
Завантажували: 0
Редакція договору: 2024-02-12 19:49:11

Договір купівлі-продажу складських приміщень

Скачайте готовий "Договір купівлі-продажу складських приміщень" в один клік.

Клікайте “Придбати” та сплачуйте документ! Завдяки зручній платіжній системі купити готовий "Договір купівлі-продажу складських приміщень" можна всього в пару кліків.

Одразу після оплати ви зможете завантажити документ. Його ви отримаєте у форматі docx.

Отримавши документ ви можете самостійно заповнити інформацію і реквізити та роздрукувати ваш документ.

Якщо вам необхідна допомога у заповненні документу звертайтеся за допомогою до автора документу вказаного нижче або до нашої підтримки у Телеграм.

Не завантажився документ? Оновіть сторінку!

Договір купівлі-продажу складських приміщень є юридичним документом, що регулює відносини між продавцем і покупцем складських приміщень. Він визначає умови та порядок передачі власності на складське приміщення, а також права та обов'язки сторін. Договір продажу складу зразок може стати в пригоді для полегшення складання документів.

Сторони договору

У Договорі беруть участь продавець, який є власником складського приміщення, і покупець, який висловлює бажання придбати це приміщення. Сторони мають бути повністю ідентифіковані, включаючи їхні повні найменування, адреси та контактні дані.

Предмет договору

Предметом Договору є складське приміщення, яке продавець зобов'язується передати у власність покупцеві. Приміщення має бути чітко описано із зазначенням його площі, розташування, технічних характеристик та інших істотних параметрів.

Порядок укладення договору

 • Попередні переговори: Сторони зазвичай починають з попередніх переговорів, де обговорюють основні умови угоди, як-от ціна, умови оплати, строки передання майна та інші важливі моменти. На цій стадії можуть бути виявлені основні вимоги кожної сторони.
 • Підготовка попередньої угоди (якщо необхідно): У деяких випадках сторони можуть укласти попередню угоду, яка фіксує основні умови майбутнього договору. Це може включати в себе умови про завдаток, терміни укладення основного договору та інші важливі аспекти.
 • Підготовка необхідних документів: Після узгодження основних умов необхідно підготувати необхідні документи для укладення договору. Це може включати в себе підтвердження права власності на складське приміщення продавцем, підтвердження легальності майна та інші документи, необхідні для укладення угоди.
 • Підписання договору в присутності нотаріуса або уповноваженої особи: Договір купівлі-продажу складського приміщення в Україні зазвичай підписується в присутності нотаріуса або іншої уповноваженої особи. Це надає угоді юридичної сили та захищає інтереси сторін.
 • Реєстрація договору (за бажанням сторін): Після підписання договору сторони можуть вирішити зареєструвати його у відповідному органі, що підтвердить юридичну значущість угоди і захистить права сторін від третіх осіб.

Етапи укладення договору купівлі-продажу складських приміщень в Україні можуть варіюватися залежно від конкретних умов угоди і побажань сторін. Важливо пам'ятати про необхідність дотримання законодавства України під час укладення та виконання договору.

Ціна та умови оплати

Договір має містити інформацію про ціну складського приміщення та умови оплати. Ціна може бути зазначена в грошовій сумі або виражена в інших одиницях виміру, погоджених сторонами. Умови оплати включають строки та порядок внесення платежів, можливі штрафи за затримку оплати та інші фінансові умови.

Права та обов'язки сторін

Договір має чітко визначити права та обов'язки продавця і покупця. Продавець зобов'язується передати складське приміщення в належному стані, забезпечити доступ до нього та надати необхідні документи. Покупець зобов'язується сплатити ціну, дотримуватися правил експлуатації приміщення і не порушувати права сусідів.

Відповідальність сторін

Відповідальність сторін є ключовим аспектом договору купівлі-продажу складських приміщень в Україні. У межах договору обидві сторони несуть певні обов'язки і мають права на захист своїх інтересів у разі невиконання або неналежного виконання договірних зобов'язань.

 • Продавець зобов'язується передати складське приміщення відповідно до умов, обумовлених у договорі, а також надати всі необхідні документи та гарантувати право власності на майно. У разі порушення термінів передачі або недостатньої якості переданого майна, продавець може бути підданий штрафним санкціям або зобов'язаний відшкодувати понесені покупцем збитки.
 • Покупець, своєю чергою, зобов'язаний сплатити ціну за складське приміщення у встановлені строки та дотримуватися правил експлуатації приміщення. Він також несе відповідальність за збереження майна після його передачі і зобов'язаний повідомити продавця про всі виявлені недоліки або проблеми з майном.

Крім зазначених обов'язків, договір купівлі-продажу складських приміщень може містити умови про відповідальність сторін за втрату або пошкодження майна в період виконання договору, а також за можливі суперечки, що виникають у процесі його виконання. Для захисту інтересів сторін рекомендується включати в договір механізми вирішення спорів, наприклад, арбітражні або судові процедури.

Термін дії договору

Договір може бути укладений на визначений строк або на невизначений строк. У разі укладення на визначений строк, він має містити інформацію про дату початку та закінчення строку дії.

Прикінцеві положення

У прикінцевій частині Договору можуть бути зазначені інші умови, які сторони вважають необхідними для врегулювання своїх відносин. Це можуть бути умови про вирішення спорів, зміну умов Договору та інше.

Купівля складу документи, що регулюють права та обов'язки сторін під час передачі власності на складське приміщення, є незамінними. Їх укладення вимагає уважного вивчення всіх умов та узгодження їх між сторонами. Тому завжди можна для коректного складання документа договір купівлі складу скачати.

Перегляд

Чому понад 10 000 клієнтів обрали Юрхаб?

 • В наявності понад 500 типових договорів;
 • Документи підготовлені до підписання;
 • Враховані останні зміни в законодавстві;
 • Формат завантаження: Word з можливістю редагування;
 • Цілодобова підтримка.

Автор

Діма Кондратьєв
Вартість: 1000 грн./година
locationДніпро
Досвід: більше 10 років
Ціна : 320 грн.

Як придбати договір?

 • Крок 1

  Обираєте потрібний документ
  Обираєте потрібний документ
 • Крок 2

  Натискаєте “Придбати
  Натискаєте “Придбати”
 • Крок 3

  Здійснюєте оплату онлайн
  Здійснюєте оплату онлайн
 • Отримуєте файл з документом на ваш пристрій

  Отримуєте файл з документом на ваш пристрій
Лишились питання? Напишіть нам у Телеграм, або зателефонуйте +38 (067) 637 14 05

Основні переваги ЮрХаб

 • Вигідні ціни

  У юристів на ЮрХаб немає витрат на офіс, рекламу, зарплату секретареві та інші витрати, які юридичні фірми зазвичай включають у вартість своїх послуг.

 • Перевірені виконавці

  Всі юристи на ЮрХаб проходять процедуру верифікації, ми перевіряємо відгуки, знаємо скарги та контролюємо якість їх роботи.

 • Економія часу

  На ЮрХаб ви можете знайти відповідного юриста за кілька хвилин просто залишивши заявку. Багато хто з них готовий приступити до роботи в той самий день, а іноді в той самий час.

Розмістіть своє замовлення

Магазин документів

На ЮрХаб для вас доступний каталог вже готових документів складених юристами. Якщо ви не знайшли потрібний, зверніться за допопмогою і наші юристи складуть документ під ваші унікальні потреби.

Основні переваги ЮрХаб

 • Вільний графік

  Ви самостійно планує свій робочий день, вирішує який годинник присвятити роботі, а який відпочинку.

 • Незалежність

  Ви відповідаєте тільки за власну роботу і вільні у виборі завдань, з якими працюватимете.

 • Заробіток

  Ви самі встановлюєте ціни на свої роботи. Верхня планка із заробітку відсутня і все знаходиться у Ваших руках.

Створіть свій профіль

Створіть свій профіль

Наша біржа допоможе знайти нових клієнтів та заробляти на виконанні будь-яких послуг.

Запитання відповіді по документу "Договір купівлі-продажу складських приміщень"

Після оплати документу виникли труднощі зі скачуванням. Що робити?
Якщо у вас виникли технічні проблеми зі скачуванням документа після оплати, спробуйте оновити сторінку! Не допомогло? Будь ласка, скористайтеся нашою формою зворотного зв'язку або відправте запит у наш Телеграм. Наша команда вирішить це питання.
Як вносити зміни у шаблон?
Ви маєте можливість вносити зміни або індивідуалізувати наш шаблон. Завантаживши документ відкрийте будь-який редактор тексту та додайте необхідні реквізити. Для внесення змін у структуру документу ви можете проконсультуватися з автором, Діма Кондратьєв pro , щоб відповідно оформити зміни та адаптації.
Потрібен документ, якого немає на сайті.
Якщо ви не знайшли потрібний документ, рекомендуємо звернутись до юристів, що займаються складанням договорів та інших документів.
document decor

Юридичні документи і договори на будь-який випадок, доступні у будь-який час. Завантажуйте і вирішуйте свої юридичні питання

Напишіть нам у Телеграм , якщо Вам необхідна допомога з пошуком
document decor

Догори