Дізнайтесь більше про ЮрХаб
Ще більше клієнтів
з профілем Pro
Standart
 • Кількість пропозицій на замовлення в день
  3
 • Покращений профіль та виділення у каталозі Юристів
 • Підвищений рейтинг
 • Кількість спеціалізацій у профілі
  4
 • Ліміт на завантаження документів
  1шт/день

Популярні юридичні послуги

Експерти Юрхаб

Процес надання послуг та створення документів

 • Вкажіть вид послуги або договору та бажаний строк виконання
  Вкажіть вид послуги або договору та бажаний строк виконання
 • Отримайте пропозицію із вказівкою ціни та фактичного строку виконання
  Отримайте пропозицію із вказівкою ціни та фактичного строку виконання
 • Внесіть оплату у розмірі 50%
  Внесіть оплату у розмірі 50%
 • Отримайте договір
  Отримайте договір
 • Сплатіть решту у розмірі 50%
  Сплатіть решту у розмірі 50%
document decor

Юридичні документи і договори на будь-який випадок, доступні у будь-який час. Завантажуйте і вирішуйте свої юридичні питання

Напишіть нам у Телеграм , якщо Вам необхідна допомога з пошуком
document decor

Клієнти Юрхаб

 • Keys Bles

  Blessed Esports

  Висвітлення відеоігрових і кіберспортивних подій та новин
 • Keys Prospravu

  Prospravu

  Інноваційний ринок для українського бізнесу
 • Keys Room15

  Room15 Digital

  Створення веб-сайтів від ідеї до успішного продукту
 • Keys Sportstuff

  SportStuff

  Інтернет-магазин спортивних товарів
 • Keys Dental

  Dental Clinic

  Сучасна стоматологічна клініка в Одесі
 • Keys Fitnessmarket

  Fitness Market

  Інтернет-магазин спортивного обладнання
 • Keys Housefit

  HouseFit

  Інтернет-магазин спортивних товарів
 • Keys Minoxidil

  Minoxidil Ukraine

  Інтернет-магазин догляду за волоссям та бородою
В рамках послуги Розробка документів на сайт, склали документи для проекту
 1. Cookie Policy, Кукі полісі
 2. Terms of Use, Публічна оферта
 3. Privacy Policy, Прайвасі полісі

  Формування цін на послуги або складання договорів

  Формування ціни на послуги сервісу або створення контракту залежить від безлічі факторів, як-от тип договору, вимоги клієнта, час, витрачений юристом на роботу з документом, необхідність перекладу договору та інше.

  Хотілося б встановити єдину вартість для всіх видів договорів, але це неможливо через відмінності у вимогах і складності підготовки різних видів документів. Наприклад, підготовка стандартного договору оренди квартири займе менше часу, ніж розробка договору на надання послуг з моушен-дизайну або рекламної діяльності в інтернеті. При цьому, якщо в договорі оренди є специфічні вимоги однієї зі сторін, час на підготовку може збільшитися.

  Для уточнення вартості послуги зі створення договору телефонуйте за номером +38 (067) 637 14 05 або залиште запит у нашому Телеграм. Ми із задоволенням надамо вам консультацію.

  document decor

  Процес співпраці:

  • Консультація юриста: На цьому етапі юрист спілкується з клієнтом, щоб з'ясувати його потреби, підібрати вид договору з урахуванням побажань клієнта та вимог чинного законодавства України, а також пояснити клієнту необхідну інформацію щодо укладення договору.
  • Підготовка технічного завдання: Клієнт формує технічне завдання, яке містить у собі список вимог до договору і те, що клієнт хоче бачити в тексті договору.
  • Узгодження ціни та термінів підготовки договору: На цьому етапі сторони домовляються про вартість послуг і терміни підготовки договору.
  • Сплата 50% передоплати: Це необхідно для захисту юриста від можливих ризиків, оскільки розробка договору - складний і комплексний процес.
  • Узгодження тексту контракту: Клієнт ознайомлюється з текстом проєкту договору і вносить необхідні коригування.
  • Оплата решти 50% оплати: Цей етап відбувається після того, як клієнт ознайомився з проектом договору і в нього немає жодних зауважень
  • Консультація юриста щодо порядку виконання договору: На цьому етапі юрист роз'яснює клієнту порядок виконання договору та надає поради щодо його виконання.

  Терміни складання договору та їх залежність

  Стандартний термін складання договору становить 1-2 робочих дні. Однак існують певні види договорів, для підготовки яких може знадобитися більше часу. Щоб уточнити конкретний термін складання вашого договору, зверніться, будь ласка, за номером +38 (067) 637 14 05 або залиште свій запит в нашому Телеграмі.

  Що таке консультація юриста?

  Перед тим як розпочати складання договору, юристи надають клієнту безкоштовну консультацію. Під час цієї консультації наші фахівці відповідають на всі запитання клієнта, допомагають визначити потрібний вид договору та пропонують стратегію захисту інтересів клієнта.

  Питання та відповіді для фізичних осіб

  faq image
  Чим корисний ЮрХаб?
  ЮрХаб корисний кожному хто потребує допомоги юриста. Наш сервіс допомагає вирішити будь-які юридичні питання, від складання договорів до представлення інтересів у різних інстанціях.
  Чи можна отримати безкоштовну консультацію на ЮрХаб?
  Безкоштовна юридична консультація це абсолютно нормальна практика в юриспруденції. На ЮрХаб ви можете вибрати юриста за безліччю критеріїв і отримати від нього консультацію онлайн і офлайн.
  Яка вартість послуг юриста і які існують форми оплати?
  Вартість послуг формується залежно від їхньої складності і тільки після попередньої оцінки всіх аспектів. Всі оплати проводяться через особистий кабінет, щоб у платформи була можливість контролювати процес переказу коштів і виступати в ролі гаранта для обох сторін.

  Питання та відповіді для бізнесу

  faq image
  Які переваги ЮрХаб для бізнесу?
  ЮрХаб пропонує можливість економії часу і грошей за рахунок використання готових документів, а також доступ до кваліфікованих юристів для вирішення будь-яких юридичних завдань.
  Чи можна замовити юридичний супровід бізнесу на ЮрХаб?
  Так, на ЮрХаб ви можете замовити послуги юридичного супроводу бізнесу. Ця послуга включає в себе комплексне юридичне обслуговування вашого бізнесу, починаючи від консультацій з юридичних питань, підготовки та аналізу документів, і закінчуючи представленням інтересів в суді та інших інстанціях.
  Чи є на ЮрХаб документи орієнтовані для бізнесу?
  Так, у нашому магазині документів ЮрХаб є широкий асортимент документів для бізнесу. Ви можете знайти різні типи договорів, угод, бланків та інших юридичних документів, які можуть стати в нагоді вам у веденні бізнесу. Усі документи розроблені професійними юристами та відповідають чинному законодавству.

  Міграційний юрист

  Імміграційне законодавство надзвичайно заплутане. Вважається, що за складністю імміграційне законодавство поступається лише податковому. Ба більше, навіть незначні помилки в заяві на візу або в документах, наданих у процесі розгляду імміграційної заяви, можуть призвести до тривалих затримок або навіть до повної відмови та депортації.


  З цих та інших причин багатьом варто найняти імміграційного адвоката, який допоможе згладити ситуацію.

  Що адвокат з міграційних справ може зробити для вас?

  Адвокати з міграційних питань тлумачать закон, допомагають вам проаналізувати ваші власні права, можливості та стратегії, а також проводять вас через усі етапи складного імміграційного процесу.


  Юрист з міграційних питань підготує безліч документів від вашого імені або від імені вашого роботодавця (що саме по собі заощадить багато часу) і допоможе зорієнтуватися в тому, які документи необхідно зібрати самостійно (наприклад, свідоцтва про народження або підтвердження дійсного шлюбу).


  Міграційні юристи стежать за тим, щоб інформація, яку ви надаєте під час заповнення різних форм, збирання документів або підготовки заяв і свідчень свідків, була чіткою, правильною і послідовною. Багато імміграційних заяв залежать від того, чи вірить державний службовець у вашу історію, тому помилкове внесення різної інформації в різні форми може створити величезні проблеми.


  Найголовніше, досвідчений адвокат з міграції знає, чого очікувати від уряду, як уникнути або мінімізувати неминучі затримки і до яких питань готуватися, щоб прості на перший погляд клопотання не затримувалися через юридичні формальності.

  Якщо ви зіткнулися з процедурою депортації в імміграційному суді

  Якщо ви зазнали процедури депортації або позбавлення статусу в імміграційному суді, юрист з питань громадянства вивчатиме закон, щоб знайти всі можливі способи захисту:

  • Допоможе вам і свідкам підготуватися до виступу в суді; 

  • Матиме справу із заплутаними процесуальними вимогами та строками; 

  • Напише короткий виклад, аргументуючи закон від вашого імені; 

  • Проведе кілька годин на слуханнях разом із вами, представляючи вас і допомагаючи вам представити вашу справу.


  Важливо розуміти, що суддя, який розглядає вашу справу, не підкаже вам правильні відповіді, хоча суддя може поставити вам запитання, якщо ви не запросите адвоката. Тільки фахівець з міграційних питань підкаже вам, як краще відповідати на запитання і як поводитися в суді.

  Пошук відповідного юриста з питань міграції

  Подбайте про те, щоб знайти хорошого адвоката з питань міграції. (І того, хто дійсно є адвокатом, а не консультантом або нотаріусом).


  Більшість досвідчених імміграційних адвокатів є членами Асоціації Юристів. Хоча членство в асоціації не є обов'язковим, її члени мають доступ до колег, інформації та комітетів зі зв'язків, які допомагають їм бути в курсі постійно мінливих законів і політики агентств і вирішувати складні ситуації.


  Як правило, найкраще поговорити з кількома адвокатами, перш ніж вибрати одного. Виберіть адвоката, з яким вам комфортно і який має досвід ведення справ, аналогічних вашій.

   

  Догори