Дізнайтесь більше про ЮрХаб
Ще більше клієнтів
з профілем Pro
Standart
 • Кількість пропозицій на замовлення в день
  3
 • Покращений профіль та виділення у каталозі Юристів
 • Підвищений рейтинг
 • Кількість спеціалізацій у профілі
  4
 • Ліміт на завантаження документів
  1шт/день

Популярні юридичні послуги

Експерти Юрхаб

Процес надання послуг та створення документів

 • Вкажіть вид послуги або договору та бажаний строк виконання
  Вкажіть вид послуги або договору та бажаний строк виконання
 • Отримайте пропозицію із вказівкою ціни та фактичного строку виконання
  Отримайте пропозицію із вказівкою ціни та фактичного строку виконання
 • Внесіть оплату у розмірі 50%
  Внесіть оплату у розмірі 50%
 • Отримайте договір
  Отримайте договір
 • Сплатіть решту у розмірі 50%
  Сплатіть решту у розмірі 50%
document decor

Юридичні документи і договори на будь-який випадок, доступні у будь-який час. Завантажуйте і вирішуйте свої юридичні питання

Напишіть нам у Телеграм , якщо Вам необхідна допомога з пошуком
document decor

Клієнти Юрхаб

 • Keys Bles

  Blessed Esports

  Висвітлення відеоігрових і кіберспортивних подій та новин
 • Keys Prospravu

  Prospravu

  Інноваційний ринок для українського бізнесу
 • Keys Room15

  Room15 Digital

  Створення веб-сайтів від ідеї до успішного продукту
 • Keys Sportstuff

  SportStuff

  Інтернет-магазин спортивних товарів
 • Keys Dental

  Dental Clinic

  Сучасна стоматологічна клініка в Одесі
 • Keys Fitnessmarket

  Fitness Market

  Інтернет-магазин спортивного обладнання
 • Keys Housefit

  HouseFit

  Інтернет-магазин спортивних товарів
 • Keys Minoxidil

  Minoxidil Ukraine

  Інтернет-магазин догляду за волоссям та бородою
В рамках послуги Розробка документів на сайт, склали документи для проекту
 1. Cookie Policy, Кукі полісі
 2. Terms of Use, Публічна оферта
 3. Privacy Policy, Прайвасі полісі

  Формування цін на послуги або складання договорів

  Формування ціни на послуги сервісу або створення контракту залежить від безлічі факторів, як-от тип договору, вимоги клієнта, час, витрачений юристом на роботу з документом, необхідність перекладу договору та інше.

  Хотілося б встановити єдину вартість для всіх видів договорів, але це неможливо через відмінності у вимогах і складності підготовки різних видів документів. Наприклад, підготовка стандартного договору оренди квартири займе менше часу, ніж розробка договору на надання послуг з моушен-дизайну або рекламної діяльності в інтернеті. При цьому, якщо в договорі оренди є специфічні вимоги однієї зі сторін, час на підготовку може збільшитися.

  Для уточнення вартості послуги зі створення договору телефонуйте за номером +38 (067) 637 14 05 або залиште запит у нашому Телеграм. Ми із задоволенням надамо вам консультацію.

  document decor

  Процес співпраці:

  • Консультація юриста: На цьому етапі юрист спілкується з клієнтом, щоб з'ясувати його потреби, підібрати вид договору з урахуванням побажань клієнта та вимог чинного законодавства України, а також пояснити клієнту необхідну інформацію щодо укладення договору.
  • Підготовка технічного завдання: Клієнт формує технічне завдання, яке містить у собі список вимог до договору і те, що клієнт хоче бачити в тексті договору.
  • Узгодження ціни та термінів підготовки договору: На цьому етапі сторони домовляються про вартість послуг і терміни підготовки договору.
  • Сплата 50% передоплати: Це необхідно для захисту юриста від можливих ризиків, оскільки розробка договору - складний і комплексний процес.
  • Узгодження тексту контракту: Клієнт ознайомлюється з текстом проєкту договору і вносить необхідні коригування.
  • Оплата решти 50% оплати: Цей етап відбувається після того, як клієнт ознайомився з проектом договору і в нього немає жодних зауважень
  • Консультація юриста щодо порядку виконання договору: На цьому етапі юрист роз'яснює клієнту порядок виконання договору та надає поради щодо його виконання.

  Терміни складання договору та їх залежність

  Стандартний термін складання договору становить 1-2 робочих дні. Однак існують певні види договорів, для підготовки яких може знадобитися більше часу. Щоб уточнити конкретний термін складання вашого договору, зверніться, будь ласка, за номером +38 (067) 637 14 05 або залиште свій запит в нашому Телеграмі.

  Що таке консультація юриста?

  Перед тим як розпочати складання договору, юристи надають клієнту безкоштовну консультацію. Під час цієї консультації наші фахівці відповідають на всі запитання клієнта, допомагають визначити потрібний вид договору та пропонують стратегію захисту інтересів клієнта.

  Питання та відповіді для фізичних осіб

  faq image
  Чим корисний ЮрХаб?
  ЮрХаб корисний кожному хто потребує допомоги юриста. Наш сервіс допомагає вирішити будь-які юридичні питання, від складання договорів до представлення інтересів у різних інстанціях.
  Чи можна отримати безкоштовну консультацію на ЮрХаб?
  Безкоштовна юридична консультація це абсолютно нормальна практика в юриспруденції. На ЮрХаб ви можете вибрати юриста за безліччю критеріїв і отримати від нього консультацію онлайн і офлайн.
  Яка вартість послуг юриста і які існують форми оплати?
  Вартість послуг формується залежно від їхньої складності і тільки після попередньої оцінки всіх аспектів. Всі оплати проводяться через особистий кабінет, щоб у платформи була можливість контролювати процес переказу коштів і виступати в ролі гаранта для обох сторін.

  Питання та відповіді для бізнесу

  faq image
  Які переваги ЮрХаб для бізнесу?
  ЮрХаб пропонує можливість економії часу і грошей за рахунок використання готових документів, а також доступ до кваліфікованих юристів для вирішення будь-яких юридичних завдань.
  Чи можна замовити юридичний супровід бізнесу на ЮрХаб?
  Так, на ЮрХаб ви можете замовити послуги юридичного супроводу бізнесу. Ця послуга включає в себе комплексне юридичне обслуговування вашого бізнесу, починаючи від консультацій з юридичних питань, підготовки та аналізу документів, і закінчуючи представленням інтересів в суді та інших інстанціях.
  Чи є на ЮрХаб документи орієнтовані для бізнесу?
  Так, у нашому магазині документів ЮрХаб є широкий асортимент документів для бізнесу. Ви можете знайти різні типи договорів, угод, бланків та інших юридичних документів, які можуть стати в нагоді вам у веденні бізнесу. Усі документи розроблені професійними юристами та відповідають чинному законодавству.

  У багатьох випадках ви можете вибрати арбітраж замість звернення до суду. Іноді контракти вимагають, щоб особи, які їх підписали, до звернення до суду брали участь в арбітражі. Часто арбітраж простіше, ніж судовий розгляд, тому що правила, включаючи процесуальні, не такі суворі. У судовому процесі, якщо ви не дотримуєтеся одного правила, це може призвести до закриття справи. Крім того, підготовка до судового розгляду може зайняти кілька місяців. Якщо у вас є справа, яка, на вашу думку, може бути врегульована, за умови, що відповідач запропонує справедливу угоду, варто розглянути можливість арбітражу. Поставте запитання та отримайте онлайн консультацію арбітражного адвоката на ЮрХаб. 

  Як працює арбітраж?

  По суті, арбітраж - це аналог звернення до суду, щоб врегулювати розбіжності. Для цього ви обираєте третю сторону, яка не зацікавлена у справі для жодної зі сторін. Оберіть юриста з арбітражних питань, у справедливості якого ви впевнені і який не зацікавлений у справі. На ЮрХаб ви можете обрати арбітражних юристів, які мають досвід у справах, подібних до вашої.


  Під час арбітражного засідання обидві сторони викладають свої аргументи. Арбітр вислуховує сторони і, ґрунтуючись на своєму розумінні закону, ухвалює рішення. Тому важливо обрати арбітра з досвідом і глибоким знанням юридичних тонкощів, пов'язаних із вашою ситуацією.


  Якщо ви обираєте "обов'язковий арбітраж", суд не може переглянути або змінити рішення арбітра. Однак справа може бути передана до суду в разі, якщо обидві сторони не згодні з рішенням арбітра. В іншому разі обидві сторони повинні слідувати рішенню арбітра. Якщо арбітраж не має обов'язкової сили, будь-яка зі сторін може передати справу до суду протягом певного часу.

  Переваги арбітражу

  Використання арбітражного процесу має багато переваг:


  1. Вартість: Вартість послуг адвоката в арбітражних справах зазвичай нижча, ніж у разі звернення до суду, це не завжди економить ваші гроші. Якщо справа складна, вона може коштувати майже стільки ж, скільки і судовий розгляд. І, якщо ви виберете необов'язковий арбітраж, ви в будь-якому разі можете опинитися в суді, якщо обидві сторони не будуть задоволені рішенням.

  2. Швидкість: У більшості випадків арбітраж проходить набагато швидше, ніж судовий розгляд, тим паче що вам не доведеться дотримуватися графіку роботи суду.

  3. Справедливість: У багатьох випадках кожна сторона обирає від одного до трьох арбітрів. Потім третя сторона обирає одного з арбітрів. Таким чином, жодна зі сторін не може вибрати арбітра, який може мати прихований інтерес у справі.

  4. Остаточне рішення: Якщо ви обрали обов'язковий арбітраж, жоден суд не може переглянути або змінити рішення. Також відсутній процес оскарження.

  5. Спрощення: Паперової роботи менше, ніж під час судового розгляду, навіть за наявності процесу розкриття інформації.

  6. Конфіденційність: Арбітраж не проводиться у відкритому суді. Для справ, що вимагають конфіденційності, арбітраж, як правило, є найкращим виходом.

  Послуги юриста з арбітражних справ, які ви отримаєте

  Юрист з арбітражних спорів насамперед, після вивчення матеріалів, проконсультує клієнта щодо юрисдикції для врегулювання спору. Інакше кажучи, юрист з арбітражних справ допомагає своєму клієнту визначити, чи можна передати спір на вирішення в арбітраж. 


  Якщо всі передбачені законом умови для вирішення спору в арбітражі дотримано, то наступним кроком арбітражного адвоката буде аналіз і оцінка позиції свого клієнта в суперечці, передбачення всіх можливостей, обставин і правових наслідків і пропозиція планів реагування. 


  На підставі цих аналізів і прогнозів адвокат з арбітражних спорів порадить, чи варто подавати до суду на відповідача, вказавши причини рішення подавати чи не подавати позов. Отримавши достатні підстави для порушення справи проти відповідача, адвокати в арбітражних справах продовжують допомагати клієнту у визначенні вимог до відповідача та правових підстав для таких вимог. 


  Юрист з арбітражних справ також оцінить можливість прийняття таких вимог арбітражною радою, розрахує арбітражні збори, що підлягають оплаті, і запропонує призначити арбітрів для розгляду справи. Потім, якщо клієнт вирішить порушити справу проти відповідача, юрист від імені позивача підготує й подасть клопотання разом із відповідними доказами та свідченнями до арбітражної ради та візьме участь у всіх арбітражних слуханнях щодо вирішення спору.


  Якщо ви виступаєте в ролі відповідача, адвокат в арбітражних справах також консультуватиме з правових питань, пов'язаних із клопотанням позивача, таких як юрисдикція арбітражу для вирішення справи, правові підстави клопотання позивача і позиція відповідача у справі. Адвокат в арбітражному процесі також консультує клієнта щодо обставин і правових наслідків, які можуть настати. Допомога арбітражного адвоката полягає також у тому, що він допомагає клієнту підготувати аргументи проти позивача та зібрати підстави для таких аргументів, а за потреби складе зустрічні позови проти позивача.


  Навіть після вирішення спору, послуги арбітражного юриста можуть поширюватися на підтримку клієнтів у проведенні процедур з виконання рішень арбітражних судів, щоб найкращим чином захистити їхні законні інтереси.


  У деяких випадках під час ведення арбітражних справ адвокати, прекрасно розуміючи невигідне становище своїх клієнтів, радять провести переговори з іншими сторонами з метою пошуку альтернативних способів врегулювання спору. Це найкраще рішення, яке професійно і морально кваліфіковані юристи можуть запропонувати своїм клієнтам, оскільки воно допомагає їм заощадити час і гроші, замість того щоб продовжувати справу, не будучи впевненими в її кінцевому результаті.


  Завдяки своїм різноманітним професійним послугам юристи з арбітражу на ЮрХаб завойовують все більшу довіру клієнтів. Юристи представлені на цій сторінці брали участь у багатьох арбітражних процесах і представляли інтереси своїх клієнтів під час виконання всіх відповідних юридичних формальностей, допомагаючи подолати будь-які труднощі.

  Допомога адвоката з арбітражних справ

  Наявність адвоката з арбітражних справ на вашому боці може мати вирішальне значення. 


  Якщо вам потрібна консультація арбітражного юриста, на ЮрХаб є безліч таких фахівців, готових запропонувати вам юридичну консультацію та допомогу.


  Процес найму на ЮрХаб швидкий, простий, зручний і безкоштовний для вас. Додайте проєкт, заповніть свої специфікації та спілкуйтеся безпосередньо із зацікавленими юристами з арбітражних спорів у режимі реального часу. Немає потреби в посередниках, і, що особливо важливо, ви самі визначаєте вартість послуг, яку здатні собі дозволити.


  Незалежно від того, чи потрібна вам юридична допомога на особистому рівні, чи ви шукаєте юриста для ухвалення рішень у вашому бізнесі, найнявши одного з наших фрілансерів, ви зможете отримати найкращих фахівців у галузі арбітражних процесів за найкращою ціною.


  Арбітраж часто може бути дуже корисним і набагато кращим, ніж звернення до суду, залежно від вашої ситуації. Юристи з арбітражних спорів на ЮрХаб готові допомогти - поставте запитання юристу вже зараз, щоб отримати безоплатну онлайн консультацію у своїй справі.

   

  Догори