Дізнайтесь більше про ЮрХаб
Ще більше клієнтів
з профілем Pro
Standart
 • Кількість пропозицій на замовлення в день
  3
 • Покращений профіль та виділення у каталозі Юристів
 • Підвищений рейтинг
 • Кількість спеціалізацій у профілі
  4
 • Ліміт на завантаження документів
  1шт/день

Популярні юридичні послуги

Експерти Юрхаб

Процес надання послуг та створення документів

 • Вкажіть вид послуги або договору та бажаний строк виконання
  Вкажіть вид послуги або договору та бажаний строк виконання
 • Отримайте пропозицію із вказівкою ціни та фактичного строку виконання
  Отримайте пропозицію із вказівкою ціни та фактичного строку виконання
 • Внесіть оплату у розмірі 50%
  Внесіть оплату у розмірі 50%
 • Отримайте договір
  Отримайте договір
 • Сплатіть решту у розмірі 50%
  Сплатіть решту у розмірі 50%
document decor

Юридичні документи і договори на будь-який випадок, доступні у будь-який час. Завантажуйте і вирішуйте свої юридичні питання

Напишіть нам у Телеграм , якщо Вам необхідна допомога з пошуком
document decor

Клієнти Юрхаб

 • Keys Bles

  Blessed Esports

  Висвітлення відеоігрових і кіберспортивних подій та новин
 • Keys Prospravu

  Prospravu

  Інноваційний ринок для українського бізнесу
 • Keys Room15

  Room15 Digital

  Створення веб-сайтів від ідеї до успішного продукту
 • Keys Sportstuff

  SportStuff

  Інтернет-магазин спортивних товарів
 • Keys Dental

  Dental Clinic

  Сучасна стоматологічна клініка в Одесі
 • Keys Fitnessmarket

  Fitness Market

  Інтернет-магазин спортивного обладнання
 • Keys Housefit

  HouseFit

  Інтернет-магазин спортивних товарів
 • Keys Minoxidil

  Minoxidil Ukraine

  Інтернет-магазин догляду за волоссям та бородою
В рамках послуги Розробка документів на сайт, склали документи для проекту
 1. Cookie Policy, Кукі полісі
 2. Terms of Use, Публічна оферта
 3. Privacy Policy, Прайвасі полісі

  Формування цін на послуги або складання договорів

  Формування ціни на послуги сервісу або створення контракту залежить від безлічі факторів, як-от тип договору, вимоги клієнта, час, витрачений юристом на роботу з документом, необхідність перекладу договору та інше.

  Хотілося б встановити єдину вартість для всіх видів договорів, але це неможливо через відмінності у вимогах і складності підготовки різних видів документів. Наприклад, підготовка стандартного договору оренди квартири займе менше часу, ніж розробка договору на надання послуг з моушен-дизайну або рекламної діяльності в інтернеті. При цьому, якщо в договорі оренди є специфічні вимоги однієї зі сторін, час на підготовку може збільшитися.

  Для уточнення вартості послуги зі створення договору телефонуйте за номером +38 (067) 637 14 05 або залиште запит у нашому Телеграм. Ми із задоволенням надамо вам консультацію.

  document decor

  Процес співпраці:

  • Консультація юриста: На цьому етапі юрист спілкується з клієнтом, щоб з'ясувати його потреби, підібрати вид договору з урахуванням побажань клієнта та вимог чинного законодавства України, а також пояснити клієнту необхідну інформацію щодо укладення договору.
  • Підготовка технічного завдання: Клієнт формує технічне завдання, яке містить у собі список вимог до договору і те, що клієнт хоче бачити в тексті договору.
  • Узгодження ціни та термінів підготовки договору: На цьому етапі сторони домовляються про вартість послуг і терміни підготовки договору.
  • Сплата 50% передоплати: Це необхідно для захисту юриста від можливих ризиків, оскільки розробка договору - складний і комплексний процес.
  • Узгодження тексту контракту: Клієнт ознайомлюється з текстом проєкту договору і вносить необхідні коригування.
  • Оплата решти 50% оплати: Цей етап відбувається після того, як клієнт ознайомився з проектом договору і в нього немає жодних зауважень
  • Консультація юриста щодо порядку виконання договору: На цьому етапі юрист роз'яснює клієнту порядок виконання договору та надає поради щодо його виконання.

  Терміни складання договору та їх залежність

  Стандартний термін складання договору становить 1-2 робочих дні. Однак існують певні види договорів, для підготовки яких може знадобитися більше часу. Щоб уточнити конкретний термін складання вашого договору, зверніться, будь ласка, за номером +38 (097) 355 10 55 або залиште свій запит в нашому Телеграмі.

  Що таке консультація юриста?

  Перед тим як розпочати складання договору, юристи надають клієнту безкоштовну консультацію. Під час цієї консультації наші фахівці відповідають на всі запитання клієнта, допомагають визначити потрібний вид договору та пропонують стратегію захисту інтересів клієнта.

  Питання та відповіді для фізичних осіб

  faq image
  Чим корисний ЮрХаб?
  ЮрХаб корисний кожному хто потребує допомоги юриста. Наш сервіс допомагає вирішити будь-які юридичні питання, від складання договорів до представлення інтересів у різних інстанціях.
  Чи можна отримати безкоштовну консультацію на ЮрХаб?
  Безкоштовна юридична консультація це абсолютно нормальна практика в юриспруденції. На ЮрХаб ви можете вибрати юриста за безліччю критеріїв і отримати від нього консультацію онлайн і офлайн.
  Яка вартість послуг юриста і які існують форми оплати?
  Вартість послуг формується залежно від їхньої складності і тільки після попередньої оцінки всіх аспектів. Всі оплати проводяться через особистий кабінет, щоб у платформи була можливість контролювати процес переказу коштів і виступати в ролі гаранта для обох сторін.

  Питання та відповіді для бізнесу

  faq image
  Які переваги ЮрХаб для бізнесу?
  ЮрХаб пропонує можливість економії часу і грошей за рахунок використання готових документів, а також доступ до кваліфікованих юристів для вирішення будь-яких юридичних завдань.
  Чи можна замовити юридичний супровід бізнесу на ЮрХаб?
  Так, на ЮрХаб ви можете замовити послуги юридичного супроводу бізнесу. Ця послуга включає в себе комплексне юридичне обслуговування вашого бізнесу, починаючи від консультацій з юридичних питань, підготовки та аналізу документів, і закінчуючи представленням інтересів в суді та інших інстанціях.
  Чи є на ЮрХаб документи орієнтовані для бізнесу?
  Так, у нашому магазині документів ЮрХаб є широкий асортимент документів для бізнесу. Ви можете знайти різні типи договорів, угод, бланків та інших юридичних документів, які можуть стати в нагоді вам у веденні бізнесу. Усі документи розроблені професійними юристами та відповідають чинному законодавству.

  Юристи у сімейних справах - це юристи, які спеціалізуються на питаннях, пов'язаних із сімейним правом. Вони займаються юридичними питаннями, які стосуються членів сім'ї. До таких юридичних питань належать розлучення, опіка над дітьми, опікунство тощо. Адвокати у сімейних справах можуть виступати посередниками при виникненні сімейних розбіжностей. Вони також можуть представляти інтереси сторін у сімейних конфліктах, які закінчуються в суді. Нижче перераховані деякі напрямки, за якими ви можете знайти сімейного адвоката на ЮрХаб.

  Адвокати у шлюборозлучних справах

  Розлучення - це, ймовірно, одне з найважчих випробувань, з яким може зіткнутися сім'я. Емоції можуть захлеснути пару і унеможливити спокійне врегулювання ситуації. У такому разі адвокат із сімейного права може виступити в ролі посередника і допомогти їм підійти до розв'язання питання раціонально і в рамках закону. Інакше кажучи, найкращий адвокат зі шлюборозлучних процесів може допомогти парам, які перебувають у процесі розлучення, вирішити питання справедливо, не звертаючись до суду. Скористайтеся ЮрХаб, знайдіть відповідного фахівця і отримайте консультацію юриста з сімейних справ.

  Юристи з питань заповіту

  Заповіт - це юридичний документ, у якому люди вказують, як вони хотіли б розпорядитися своїм майном після смерті. Юристи з сімейного права відповідають за надання допомоги людям у складанні цих документів. Сімейні юристи представлені на ЮрХаб володіють усіма необхідними знаннями, щоб забезпечити управління майном відповідно до заповіту померлого.

  Юристи з опіки над дітьми

  Коли пара розходиться, одним з найскладніших питань є питання про те, що буде з дітьми. Парі необхідно домовитися про те, як піклуватися про спільних дітей у новому шлюбі. Опіка над дітьми визначається угодою, за якою обоє батьків повинні жити відповідно до її умов. Компетентний адвокат із сімейних спорів допоможе батькам, які розлучаються, скласти таку угоду. Юрист у сімейних справах також може допомогти батькам внести зміни в угоду про опіку над дітьми, якщо це необхідно.

  Юристи, які спеціалізуються на шлюбних договорах

  Шлюбний договір - це контракт, який пара підписує до вступу в шлюб або цивільний союз. Хоча зміст такого договору може варіюватися від випадку до випадку, його основна мета - прописати положення про подружню підтримку і розподіл майна в разі розриву або розлучення. Сімейний юрист допоможе парі у складанні шлюбного договору та вирішенні будь-яких питань, які можуть виникнути у зв'язку з цим договором, відповідно до закону.

  Представництво інтересів сторін у суді

  Хоча юристи з сімейних питань можуть допомогти людям врегулювати сімейні спори в позасудовому порядку, деякі з цих питань все ж потрапляють до суду. У цьому випадку сімейні адвокати найкраще підходять для того, щоб допомогти позивачам домогтися справедливості. Ці адвокати розглядають подібні справи практично щодня, тому вони володіють необхідними юридичними знаннями та практичним досвідом, щоб допомогти сторонам спору зорієнтуватися в складних джунглях сімейного права і домогтися справедливості.

  Юридична консультація у сімейних справах

  Загалом, очевидно, що важливість адвокатів із сімейного права неможливо переоцінити. Вони допомагають членам сім'ї раціонально розв'язувати сімейні спори, які в іншому випадку були б переповнені емоціями. Юристи на ЮрХаб володіють знаннями і досвідом, щоб допомогти людям вирішити питання, пов'язані з розлученням, опікою над дітьми, шлюбним договором та управлінням майном, а також інші юридичні питання, які стосуються сім'ї. Таким чином, якщо у вас виникло сімейне юридичне питання, що вимагає раціонального підходу, на ЮрХаб ви зможете вибрати досвідченого фахівця і отримати юридичну консультацію у сімейних справах.


  Догори