Дізнайтесь більше про ЮрХаб
Ще більше клієнтів
з профілем Pro
Standart
 • Кількість пропозицій на замовлення в день
  3
 • Покращений профіль та виділення у каталозі Юристів
 • Підвищений рейтинг
 • Кількість спеціалізацій у профілі
  4
 • Ліміт на завантаження документів
  1шт/день

Популярні юридичні послуги

Експерти Юрхаб

Процес надання послуг та створення документів

 • Вкажіть вид послуги або договору та бажаний строк виконання
  Вкажіть вид послуги або договору та бажаний строк виконання
 • Отримайте пропозицію із вказівкою ціни та фактичного строку виконання
  Отримайте пропозицію із вказівкою ціни та фактичного строку виконання
 • Внесіть оплату у розмірі 50%
  Внесіть оплату у розмірі 50%
 • Отримайте договір
  Отримайте договір
 • Сплатіть решту у розмірі 50%
  Сплатіть решту у розмірі 50%
document decor

Юридичні документи і договори на будь-який випадок, доступні у будь-який час. Завантажуйте і вирішуйте свої юридичні питання

Напишіть нам у Телеграм , якщо Вам необхідна допомога з пошуком
document decor

Клієнти Юрхаб

 • Keys Bles

  Blessed Esports

  Висвітлення відеоігрових і кіберспортивних подій та новин
 • Keys Prospravu

  Prospravu

  Інноваційний ринок для українського бізнесу
 • Keys Room15

  Room15 Digital

  Створення веб-сайтів від ідеї до успішного продукту
 • Keys Sportstuff

  SportStuff

  Інтернет-магазин спортивних товарів
 • Keys Dental

  Dental Clinic

  Сучасна стоматологічна клініка в Одесі
 • Keys Fitnessmarket

  Fitness Market

  Інтернет-магазин спортивного обладнання
 • Keys Housefit

  HouseFit

  Інтернет-магазин спортивних товарів
 • Keys Minoxidil

  Minoxidil Ukraine

  Інтернет-магазин догляду за волоссям та бородою
В рамках послуги Розробка документів на сайт, склали документи для проекту
 1. Cookie Policy, Кукі полісі
 2. Terms of Use, Публічна оферта
 3. Privacy Policy, Прайвасі полісі

  Формування цін на послуги або складання договорів

  Формування ціни на послуги сервісу або створення контракту залежить від безлічі факторів, як-от тип договору, вимоги клієнта, час, витрачений юристом на роботу з документом, необхідність перекладу договору та інше.

  Хотілося б встановити єдину вартість для всіх видів договорів, але це неможливо через відмінності у вимогах і складності підготовки різних видів документів. Наприклад, підготовка стандартного договору оренди квартири займе менше часу, ніж розробка договору на надання послуг з моушен-дизайну або рекламної діяльності в інтернеті. При цьому, якщо в договорі оренди є специфічні вимоги однієї зі сторін, час на підготовку може збільшитися.

  Для уточнення вартості послуги зі створення договору телефонуйте за номером +38 (067) 637 14 05 або залиште запит у нашому Телеграм. Ми із задоволенням надамо вам консультацію.

  document decor

  Процес співпраці:

  • Консультація юриста: На цьому етапі юрист спілкується з клієнтом, щоб з'ясувати його потреби, підібрати вид договору з урахуванням побажань клієнта та вимог чинного законодавства України, а також пояснити клієнту необхідну інформацію щодо укладення договору.
  • Підготовка технічного завдання: Клієнт формує технічне завдання, яке містить у собі список вимог до договору і те, що клієнт хоче бачити в тексті договору.
  • Узгодження ціни та термінів підготовки договору: На цьому етапі сторони домовляються про вартість послуг і терміни підготовки договору.
  • Сплата 50% передоплати: Це необхідно для захисту юриста від можливих ризиків, оскільки розробка договору - складний і комплексний процес.
  • Узгодження тексту контракту: Клієнт ознайомлюється з текстом проєкту договору і вносить необхідні коригування.
  • Оплата решти 50% оплати: Цей етап відбувається після того, як клієнт ознайомився з проектом договору і в нього немає жодних зауважень
  • Консультація юриста щодо порядку виконання договору: На цьому етапі юрист роз'яснює клієнту порядок виконання договору та надає поради щодо його виконання.

  Терміни складання договору та їх залежність

  Стандартний термін складання договору становить 1-2 робочих дні. Однак існують певні види договорів, для підготовки яких може знадобитися більше часу. Щоб уточнити конкретний термін складання вашого договору, зверніться, будь ласка, за номером +38 (097) 355 10 55 або залиште свій запит в нашому Телеграмі.

  Що таке консультація юриста?

  Перед тим як розпочати складання договору, юристи надають клієнту безкоштовну консультацію. Під час цієї консультації наші фахівці відповідають на всі запитання клієнта, допомагають визначити потрібний вид договору та пропонують стратегію захисту інтересів клієнта.

  Питання та відповіді для фізичних осіб

  faq image
  Чим корисний ЮрХаб?
  ЮрХаб корисний кожному хто потребує допомоги юриста. Наш сервіс допомагає вирішити будь-які юридичні питання, від складання договорів до представлення інтересів у різних інстанціях.
  Чи можна отримати безкоштовну консультацію на ЮрХаб?
  Безкоштовна юридична консультація це абсолютно нормальна практика в юриспруденції. На ЮрХаб ви можете вибрати юриста за безліччю критеріїв і отримати від нього консультацію онлайн і офлайн.
  Яка вартість послуг юриста і які існують форми оплати?
  Вартість послуг формується залежно від їхньої складності і тільки після попередньої оцінки всіх аспектів. Всі оплати проводяться через особистий кабінет, щоб у платформи була можливість контролювати процес переказу коштів і виступати в ролі гаранта для обох сторін.

  Питання та відповіді для бізнесу

  faq image
  Які переваги ЮрХаб для бізнесу?
  ЮрХаб пропонує можливість економії часу і грошей за рахунок використання готових документів, а також доступ до кваліфікованих юристів для вирішення будь-яких юридичних завдань.
  Чи можна замовити юридичний супровід бізнесу на ЮрХаб?
  Так, на ЮрХаб ви можете замовити послуги юридичного супроводу бізнесу. Ця послуга включає в себе комплексне юридичне обслуговування вашого бізнесу, починаючи від консультацій з юридичних питань, підготовки та аналізу документів, і закінчуючи представленням інтересів в суді та інших інстанціях.
  Чи є на ЮрХаб документи орієнтовані для бізнесу?
  Так, у нашому магазині документів ЮрХаб є широкий асортимент документів для бізнесу. Ви можете знайти різні типи договорів, угод, бланків та інших юридичних документів, які можуть стати в нагоді вам у веденні бізнесу. Усі документи розроблені професійними юристами та відповідають чинному законодавству.

  Визначення та вартість послуг юриста у цивільних справах

  Хто такий адвокат з цивільного права?

  Адвоката у цивільних справах найчастіше називають судовим адвокатом. Це особливий профіль адвоката, який наймається клієнтом для ведення або захисту цивільного позову. Адвокат з цивільного права може спеціалізуватися в будь-якій з таких галузей права:

  • Право на відшкодування шкоди здоров'ю;

  • трудове право;

  • Сімейне право;

  • Бізнес і фінансове право;

  • Імміграційне право;

  • Закон про нерухомість;

  • Право орендодавців та орендарів.


  Щоб краще зрозуміти, що являє собою адвокат з цивільного права, особливо в порівнянні з адвокатом у кримінальних справах, корисно обговорити відмінності між цивільним і кримінальним правом. Цивільне право призначене для боротьби з поведінкою, яка завдає шкоди або окремій особі, або іншій стороні. Для цього використовуються судові позови. Коли одну зі сторін у судовому процесі визнають відповідальною за заподіяння шкоди, як правило, виплачують грошову винагороду або накладають судову заборону.


  Як альтернатива кримінальне право використовується для покарання осіб, визнаних винними у скоєнні злочинів. У той час як цивільне право зазвичай охоплює суперечки між окремими особами та/або організаціями, кримінальне право розглядає злочини або поведінку, яка порушує правила, створені суспільством.

  Коли потрібен адвокат у цивільних справах?

  Існує кілька причин, через які підприємства та приватні особи можуть подати до суду або бути притягнутими до відповідальності за порушення цивільного законодавства. Деякі цивільно-правові спори вирішуються шляхом посередництва або в суді дрібних позовів, у якому сторона позову представлятиме себе сама.


  Може виявитися необхідним, щоб цивільний позов був розглянутий і вирішений цивільним судом. Це особливо правильно, коли справа може призвести до серйозних правових наслідків, таких як сплата цивільних штрафів або велика сума грошового збитку. За таких обставин може виникнути необхідність у наймі адвоката у цивільних справах.


  Прикладом може слугувати позов про відповідальність за якість продукції. Справи про відповідальність за якість продукції часто пов'язані зі складними юридичними питаннями і можуть призвести до високих сум відшкодування збитків. Хороший адвокат у цивільних справах, який має досвід у питаннях відповідальності за якість продукції, може допомогти захистити компанії, яким пред'явлено позов за дефектну продукцію або неналежні попереджувальні написи. Або ж юрист з цивільних питань може допомогти приватним особам подати позов проти підприємства на підставі цих же претензій.


  Іншим прикладом можуть бути питання опіки над дітьми. Цивільний юрист може захистити права батька на дитину і гарантувати, що батько не буде повністю позбавлений можливості бачитися зі своєю дитиною. У випадках, пов'язаних із жорстоким поводженням з дітьми або домашнім насильством, цивільний адвокат може допомогти батькам, які не зазнають насильства, отримати повні права на опікунство.


  З погляду господарського права, адвокат з цивільного права може бути найкращим варіантом, коли підприємство бере участь в угоді з нерухомістю. Прикладом може слугувати придбання іншого бізнесу або купівля нерухомості. Адвокат з цивільного права може вести переговори з орендодавцем або адвокатом протилежної сторони від імені свого клієнта. Крім того, вони можуть складати і перевіряти остаточні угоди, а також забезпечувати представництво в суді, якщо в процесі переговорів виникнуть будь-які суперечки.


  Простіше кажучи, коли цивільний позов може призвести до значної шкоди або серйозних наслідків і містить складні юридичні питання, сторона повинна найняти юриста з цивільних справ.

  Що ви отримаєте від юриста у цивільних справах на ЮрХаб

  Юристи у цивільних справах, представлені на ЮрХаб, займатимуться всіма основними аспектами судового процесу, в якому ви берете участь. Це відбувається незалежно від того, чи є ви позивачем або відповідачем.


  З самого початку, на досудових стадіях судового процесу, адвокат у цивільних справах може допомогти в процесі виявлення інформації. Цей процес може включати в себе наступне, але не обмежуватися цим:

  • Допит основних свідків;

  • залучення, за необхідності, свідків-експертів;

  • складання плану розкриття інформації;

  • направлення запитів про проведення розслідування протилежній стороні;

  • Подання документів до суду.


  Якщо сторони, що сперечаються, не можуть домовитися про врегулювання або відмовляються врегулювати питання, адвокат у цивільних справах може провести судовий розгляд. Це може включати в себе:

  • Подання клопотань під час судового процесу;

  • Представлення аргументів від імені свого клієнта під час судових засідань;

  • Участь у відборі присяжних;

  • Подання нових доказів за певних обставин;

  • Допит свідків, які дають показання свідків.


  Серед інших прикладів того, що для вас можуть зробити юристи з цивільних питань, можна назвати такі:


  • Допомога в складанні мирових угод;

  • Подання апеляцій після завершення судового процесу;

  • Подання окремого позову або приєднання іншої сторони до існуючого позову;

  • Отримання різних засобів правового захисту в цивільних справах.


  Юристи у цивільних справах на ЮрХаб дотримуються професійних, етичних і правових стандартів під час представлення інтересів клієнта. Прикладом цього може слугувати те, що адвокат буде виносити професійне судження від імені свого клієнта. Це означає, що адвокат не може представляти інтереси потенційного клієнта, інтереси якого суперечать інтересам вже існуючого клієнта. Це також означає, що юристи не прийматимуть фінансові інтереси від клієнтів, окрім стандартних гонорарів за юридичні послуги, оскільки це вважатиметься отриманням хабара.


  Адвокати у цивільних справах також зберігають конфіденційність клієнта. Це означає, що адвокат не може:

  • Розголошувати інформацію про справу стороннім особам;

  • Розкривати секрети клієнта з метою отримання особистої вигоди;

  • Розкривати конкретні деталі, на які клієнт не давав своєї згоди.


  Юристи у цивільних справах проінформують вас про всі варіанти врегулювання або вирішення спору. Ви також повинні розуміти, що адвокат чесно оцінить ваші шанси на перемогу в судовому процесі.


  Важливо зазначити, що ви маєте повний контроль над своїм позовом; це означає, що ви вирішуєте, кому пред'являти позов, коли подавати позов і коли врегулювати справу. Однак у всіх юридичних рішеннях ви повинні покладатися на думку свого адвоката і дотримуватися будь-яких порад щодо загальної стратегії вашого позову. 


  Вартість послуг юриста у цивільних справах?

  Вартість послуг будь-якого адвоката залежить від декількох факторів:


  • Середні гонорари в місці розташування адвоката;

  • Скільки роботи може зайняти конкретна справа

  • Досвід і репутація адвоката, який веде вашу справу.


  Ще один фактор, який може вплинути на те, скільки може коштувати адвокат у цивільних справах, - чи входить він до складу юридичної фірми або практикує самостійно. Якщо адвокат входить до складу фірми, то частину вашої справи можуть вести інші люди, наприклад, помічник юриста.

  Чи потрібен вам адвокат у цивільних справах?

  Якщо на вас чекає судовий розгляд як позивача або відповідача, вам слід проконсультуватися з досвідченими адвокатами у цивільних справах. Хороший адвокат у цивільних справах допоможе вам на кожному етапі процесу і за необхідності представлятиме вас у суді.

   

  Догори