Дізнайтесь більше про ЮрХаб
Ще більше клієнтів
з профілем Pro
Standart
 • Кількість пропозицій на замовлення в день
  3
 • Покращений профіль та виділення у каталозі Юристів
 • Підвищений рейтинг
 • Кількість спеціалізацій у профілі
  4
 • Ліміт на завантаження документів
  1шт/день
Ціна : 410 грн.
Завантажували: 0
Редакція договору: 2023-05-23 13:27:12

Договір на використання NFT

Скачайте готовий "Договір на використання NFT" в один клік.

Клікайте “Придбати” та сплачуйте документ! Завдяки зручній платіжній системі купити готовий "Договір на використання NFT" можна всього в пару кліків.

Одразу після оплати ви зможете завантажити документ. Його ви отримаєте у форматі docx.

Отримавши документ ви можете самостійно заповнити інформацію і реквізити та роздрукувати ваш документ.

Якщо вам необхідна допомога у заповненні документу звертайтеся за допомогою до автора документу вказаного нижче або до нашої підтримки у Телеграм.

Не завантажився документ? Оновіть сторінку!

Договір на використання NFT (невзаємозамінних токенів) стає дедалі актуальнішим у світлі стрімкого розвитку цифрових активів і блокчейн-технологій. Такий договір регулює відносини між творцем NFT та його користувачем, встановлюючи правила використання та захисту прав на цифрові активи.

Положення договору

Першим кроком у складанні договору на використання NFT є визначення основних положень, таких як предмет договору, права та обов'язки сторін, умови використання токенів, а також порядок і строки виконання зобов'язань. У договорі чітко вказується, які саме NFT передаються в користування, їхні унікальні характеристики та умови використання.

Права на інтелектуальну власність

Одним із ключових аспектів договору на використання NFT є регулювання прав на інтелектуальну власність. Важливо чітко визначити, кому належать авторські права на оригінальний цифровий контент і які права передаються під час продажу NFT. У деяких випадках власник NFT отримує лише ліцензію на використання контенту, а не повні права на нього. Необхідно уточнити, які права на репродукцію, розповсюдження та модифікацію контенту передаються покупцеві.

Ліцензійні угоди

Ліцензійні угоди відіграють важливу роль у договорах на використання NFT. Вони визначають, яким чином і в яких випадках власник NFT може використовувати цифровий контент. Ліцензія може бути обмежена за часом, територією або способами використання. Також важливо прописати умови субліцензування, якщо власник NFT має намір передавати права на використання третім особам.

Юридичні аспекти та регулювання

В Україні, як і в інших країнах, правове регулювання використання NFT поки що перебуває на стадії формування. Тому під час складання договору необхідно враховувати наявні закони про інтелектуальну власність, цифрові активи та контракти. Важливо проконсультуватися з юристом, щоб переконатися у відповідності договору чинному законодавству та мінімізації ризиків для обох сторін.

Конфіденційність і безпека

Договір на використання NFT повинен містити положення про конфіденційність і захист даних. Це особливо важливо, якщо в процесі створення або використання NFT обробляються персональні дані. Необхідно визначити заходи щодо захисту інформації та відповідальність за її витік. Також варто передбачити способи вирішення спорів, пов'язаних із конфіденційністю та безпекою.

Форс-мажорні обставини

Форс-мажорні обставини, як-от стихійні лиха, війни, технологічні збої або зміни в законодавстві, можуть істотно вплинути на виконання умов договору. Важливо включити положення про форс-мажорні обставини, які дадуть змогу сторонам призупинити або змінити зобов'язання без штрафних санкцій. Це допоможе уникнути непорозумінь і конфліктів у разі непередбачуваних ситуацій.

Порядок вирішення спорів

Для мінімізації ризиків і швидкого вирішення спорів, пов'язаних з використанням NFT, необхідно включити в договір порядок вирішення конфліктних ситуацій. Це може бути медіація, арбітраж або судовий розгляд. Важливо вказати юрисдикцію, у межах якої розглядатимуться спори, а також вибрати арбітра або суд, компетентний у питаннях NFT і цифрових активів.

Відповідальність сторін

Один із важливих аспектів будь-якого договору - це відповідальність сторін за порушення умов угоди. У договорі на використання NFT необхідно чітко визначити види відповідальності та заходи впливу в разі невиконання зобов'язань. Наприклад, це можуть бути штрафи за недотримання термінів передання прав, відшкодування збитків у разі порушення авторських прав або неправомірного використання контенту. Умови відповідальності мають бути ясно прописані, щоб уникнути розбіжностей і забезпечити правовий захист сторін.

Умови передачі та зберігання NFT

Передача прав на NFT, як правило, здійснюється через блокчейн-платформи. У договорі потрібно визначити процес передачі і упевнитися, що він відповідає вимогам безпеки. Також важливо прописати умови зберігання NFT, щоб гарантувати його доступність і збереження. У разі використання сторонніх сервісів для зберігання, необхідно уточнити відповідальність цих сервісів за збереження токена і надання доступу до нього.

Додаткові важливі аспекти договору

Договір на використання NFT також повинен включати кілька додаткових аспектів, які можуть виявитися критично важливими для успішної взаємодії сторін:

 • Зміна умов договору: У договорі мають бути прописані умови та процедури для внесення змін до договору. Це може включати порядок узгодження змін, повідомлення про них і відповідальність за недотримання.
 • Права на винагороду: Договір має чітко регламентувати, як розподілятимуться доходи, отримані від використання NFT, якщо це передбачено умовами угоди.

Договір на використання NFT є важливим інструментом для регулювання відносин між творцем і користувачем цифрових активів. В інтернеті можна знайти безліч ресурсів, де можна договір на використання NFT завантажити. Розроблений договір на використання NFT шаблон може бути корисним для творців і користувачів токенів, які часто укладають подібні угоди. Шаблони можна адаптувати під різні типи NFT, чи то цифрове мистецтво, чи то ігрові предмети, чи то віртуальні активи.

Перегляд

Чому понад 10 000 клієнтів обрали Юрхаб?

 • В наявності понад 500 типових договорів;
 • Документи підготовлені до підписання;
 • Враховані останні зміни в законодавстві;
 • Формат завантаження: Word з можливістю редагування;
 • Цілодобова підтримка.

Автор

Діма Кондратьєв
Вартість: 1000 грн./година
locationДніпро
Досвід: більше 10 років
Ціна : 410 грн.

Як придбати договір?

 • Крок 1

  Обираєте потрібний документ
  Обираєте потрібний документ
 • Крок 2

  Натискаєте “Придбати
  Натискаєте “Придбати”
 • Крок 3

  Здійснюєте оплату онлайн
  Здійснюєте оплату онлайн
 • Отримуєте файл з документом на ваш пристрій

  Отримуєте файл з документом на ваш пристрій
Лишились питання? Напишіть нам у Телеграм, або зателефонуйте +38 (067) 637 14 05

Основні переваги ЮрХаб

 • Вигідні ціни

  У юристів на ЮрХаб немає витрат на офіс, рекламу, зарплату секретареві та інші витрати, які юридичні фірми зазвичай включають у вартість своїх послуг.

 • Перевірені виконавці

  Всі юристи на ЮрХаб проходять процедуру верифікації, ми перевіряємо відгуки, знаємо скарги та контролюємо якість їх роботи.

 • Економія часу

  На ЮрХаб ви можете знайти відповідного юриста за кілька хвилин просто залишивши заявку. Багато хто з них готовий приступити до роботи в той самий день, а іноді в той самий час.

Розмістіть своє замовлення

Магазин документів

На ЮрХаб для вас доступний каталог вже готових документів складених юристами. Якщо ви не знайшли потрібний, зверніться за допопмогою і наші юристи складуть документ під ваші унікальні потреби.

Основні переваги ЮрХаб

 • Вільний графік

  Ви самостійно планує свій робочий день, вирішує який годинник присвятити роботі, а який відпочинку.

 • Незалежність

  Ви відповідаєте тільки за власну роботу і вільні у виборі завдань, з якими працюватимете.

 • Заробіток

  Ви самі встановлюєте ціни на свої роботи. Верхня планка із заробітку відсутня і все знаходиться у Ваших руках.

Створіть свій профіль

Створіть свій профіль

Наша біржа допоможе знайти нових клієнтів та заробляти на виконанні будь-яких послуг.

Запитання відповіді по документу "Договір на використання NFT"

Після оплати документу виникли труднощі зі скачуванням. Що робити?
Якщо у вас виникли технічні проблеми зі скачуванням документа після оплати, спробуйте оновити сторінку! Не допомогло? Будь ласка, скористайтеся нашою формою зворотного зв'язку або відправте запит у наш Телеграм. Наша команда вирішить це питання.
Як вносити зміни у шаблон?
Ви маєте можливість вносити зміни або індивідуалізувати наш шаблон. Завантаживши документ відкрийте будь-який редактор тексту та додайте необхідні реквізити. Для внесення змін у структуру документу ви можете проконсультуватися з автором, Діма Кондратьєв pro , щоб відповідно оформити зміни та адаптації.
Потрібен документ, якого немає на сайті.
Якщо ви не знайшли потрібний документ, рекомендуємо звернутись до юристів, що займаються складанням договорів та інших документів.
document decor

Юридичні документи і договори на будь-який випадок, доступні у будь-який час. Завантажуйте і вирішуйте свої юридичні питання

Напишіть нам у Телеграм , якщо Вам необхідна допомога з пошуком
document decor

Догори