Дізнайтесь більше про ЮрХаб
Ще більше клієнтів
з профілем Pro
Standart
 • Кількість пропозицій на замовлення в день
  3
 • Покращений профіль та виділення у каталозі Юристів
 • Підвищений рейтинг
 • Кількість спеціалізацій у профілі
  4
 • Ліміт на завантаження документів
  1шт/день
Ціна : 250 грн.
Завантажували: 1
Редакція договору: 2024-03-13 13:35:46

Оренда складського приміщення

Скачайте готовий "Оренда складського приміщення" в один клік.

Клікайте “Придбати” та сплачуйте документ! Завдяки зручній платіжній системі купити готовий "Оренда складського приміщення" можна всього в пару кліків.

Одразу після оплати ви зможете завантажити документ. Його ви отримаєте у форматі docx.

Отримавши документ ви можете самостійно заповнити інформацію і реквізити та роздрукувати ваш документ.

Якщо вам необхідна допомога у заповненні документу звертайтеся за допомогою до автора документу вказаного нижче або до нашої підтримки у Телеграм.

Не завантажився документ? Оновіть сторінку!

Договір оренди приміщення під склад є важливим документом, який регулює відносини між орендодавцем і орендарем складського простору. Цей документ визначає права та обов'язки сторін, умови користування приміщенням, а також заходи відповідальності. Розглянемо ключові аспекти договору оренди складу та надамо зразок договору оренди складу для скачування.

Основні положення договору

Предмет договору

Предметом договору є складське приміщення, яке орендодавець надає орендарю для тимчасового користування. У документі мають бути чітко вказані характеристики та місце розташування складу, його площа, а також особливості приміщення, які можуть впливати на умови зберігання товарів.

Строк оренди

Строк оренди має бути визначений у договорі. Він може бути як короткостроковим (кілька місяців), так і довгостроковим (кілька років). Важливо, щоб дата початку і закінчення оренди були чітко прописані.

Орендна плата

Договір має містити інформацію про розмір орендної плати, порядок і строки її сплати. Також варто вказати, хто несе відповідальність за комунальні платежі, податки та інші можливі витрати.

Обов'язки та права сторін

Договір оренди складу повинен описувати, які обов'язки покладаються на орендодавця (наприклад, підтримання складу в справному стані) та орендаря (дотримання правил користування складом, своєчасна сплата орендної плати).

Умови розірвання договору

Важливо визначити умови, за яких договір може бути розірвано достроково, а також наслідки такого розірвання для обох сторін.

Що потрібно знати при оренді складу

Визначення категорії продукції, що зберігається

При оренді складу важливо чітко знати, які види товарів на ньому зберігатимуться. Наприклад, для продовольчих товарів і фармацевтичних препаратів необхідні склади з контролем температури і вологості. Товари з дерева та легкозаймисті рідини потребують спеціалізованих умов, включно з дотриманням норм пожежної безпеки та наявністю системи вентиляції. Залежно від вимог до зберігання, вартість оренди може значно варіюватися.

Типи складів за характером продукції, що зберігається:

 1. Морозильні склади: для зберігання мороженого м'яса, риби, овочів.
 2. Холодильні склади: підходять для тривалого зберігання продовольчих товарів з необхідністю підтримки низьких температур.
 3. Сухі склади: використовуються для товарів, які не потребують особливих умов, наприклад, будівельних матеріалів або меблів.
 4. Теплі склади: для товарів, яким потрібен захист від морозу, таких як фрукти або музичні інструменти.
 5. Мультитемпературні склади: ідеальний вибір для зберігання різноманітних товарів з різними вимогами до умов зберігання в одному місці.

Місцезнаходження складу

Розташування складу суттєво впливає на вартість оренди та логістичні витрати. Для бізнесів, що цінують швидку доставку, оптимальним буде склад, розташований у міській зоні з хорошою транспортною доступністю. Для компаній, що займаються оптовою торгівлею, важлива наявність зручного під'їзду для різних видів транспорту. Склади для сезонного зберігання часто можна знімати за межами міста, що може бути більш економічним рішенням.

Складання списку вимог до складу

Для правильного вибору складу важливо чітко уявляти, які завдання він має вирішувати. Необхідно враховувати мінімальні вимоги до приміщення, тип використовуваного обладнання, потрібні площу і висоту стель, а також якість підлог і параметри дверних проходів. Відповіді на ці запитання допоможуть сформулювати конкретні вимоги до майбутнього складу і спростять процес вибору.

Огляд складу перед укладенням договору

Вибір кількох відповідних варіантів і організація огляду допоможуть остаточно переконатися у відповідності складу заявленим вимогам. Під час огляду можна виявити можливі розбіжності з початковими очікуваннями і обговорити з орендодавцем умови, які будуть вигідні і прийнятні для обох сторін. Це ключовий етап, який передує підписанню договору оренди.

Додаткові аспекти

Страхування

Орендар і орендодавець можуть домовитися про страхування складу і товарів, що зберігаються, що захистить обидві сторони від можливих збитків у разі непередбачених подій.

Інвентаризація

Перед передачею складу орендарю рекомендується провести інвентаризацію приміщення, щоб зафіксувати його поточний стан. Це допоможе уникнути суперечок при поверненні об'єкта.

Особливі умови

Якщо склад використовується для зберігання специфічних вантажів (наприклад, легкозаймистих матеріалів або продуктів харчування), у договорі слід вказати відповідні вимоги до умов зберігання.

Договір оренди приміщення під склад є ключовим документом, який допомагає запобігти багатьом проблемам і конфліктам між орендарем і орендодавцем. Правильне складання та ретельне вивчення всіх пунктів договору сприяють створенню прозорих і чесних відносин між сторонами. Для тих, хто шукає договір оренди складу з фізичною особою зразок, ми пропонуємо завантажити типовий документ. Цей зразок містить усі необхідні пункти і може бути адаптований під конкретні умови та вимоги орендаря й орендодавця.

Перегляд

Чому понад 10 000 клієнтів обрали Юрхаб?

 • В наявності понад 500 типових договорів;
 • Документи підготовлені до підписання;
 • Враховані останні зміни в законодавстві;
 • Формат завантаження: Word з можливістю редагування;
 • Цілодобова підтримка.

Автор

Сергій Гаврилюк
Вартість: 800 грн./година
Досвід: 5 років
Ціна : 250 грн.

Як придбати договір?

 • Крок 1

  Обираєте потрібний документ
  Обираєте потрібний документ
 • Крок 2

  Натискаєте “Придбати
  Натискаєте “Придбати”
 • Крок 3

  Здійснюєте оплату онлайн
  Здійснюєте оплату онлайн
 • Отримуєте файл з документом на ваш пристрій

  Отримуєте файл з документом на ваш пристрій
Лишились питання? Напишіть нам у Телеграм, або зателефонуйте +38 (067) 637 14 05

Основні переваги ЮрХаб

 • Вигідні ціни

  У юристів на ЮрХаб немає витрат на офіс, рекламу, зарплату секретареві та інші витрати, які юридичні фірми зазвичай включають у вартість своїх послуг.

 • Перевірені виконавці

  Всі юристи на ЮрХаб проходять процедуру верифікації, ми перевіряємо відгуки, знаємо скарги та контролюємо якість їх роботи.

 • Економія часу

  На ЮрХаб ви можете знайти відповідного юриста за кілька хвилин просто залишивши заявку. Багато хто з них готовий приступити до роботи в той самий день, а іноді в той самий час.

Розмістіть своє замовлення

Магазин документів

На ЮрХаб для вас доступний каталог вже готових документів складених юристами. Якщо ви не знайшли потрібний, зверніться за допопмогою і наші юристи складуть документ під ваші унікальні потреби.

Основні переваги ЮрХаб

 • Вільний графік

  Ви самостійно планує свій робочий день, вирішує який годинник присвятити роботі, а який відпочинку.

 • Незалежність

  Ви відповідаєте тільки за власну роботу і вільні у виборі завдань, з якими працюватимете.

 • Заробіток

  Ви самі встановлюєте ціни на свої роботи. Верхня планка із заробітку відсутня і все знаходиться у Ваших руках.

Створіть свій профіль

Створіть свій профіль

Наша біржа допоможе знайти нових клієнтів та заробляти на виконанні будь-яких послуг.

Запитання відповіді по документу "Оренда складського приміщення"

Після оплати документу виникли труднощі зі скачуванням. Що робити?
Якщо у вас виникли технічні проблеми зі скачуванням документа після оплати, спробуйте оновити сторінку! Не допомогло? Будь ласка, скористайтеся нашою формою зворотного зв'язку або відправте запит у наш Телеграм. Наша команда вирішить це питання.
Як вносити зміни у шаблон?
Ви маєте можливість вносити зміни або індивідуалізувати наш шаблон. Завантаживши документ відкрийте будь-який редактор тексту та додайте необхідні реквізити. Для внесення змін у структуру документу ви можете проконсультуватися з автором, Сергій Гаврилюк pro , щоб відповідно оформити зміни та адаптації.
Потрібен документ, якого немає на сайті.
Якщо ви не знайшли потрібний документ, рекомендуємо звернутись до юристів, що займаються складанням договорів та інших документів.
document decor

Юридичні документи і договори на будь-який випадок, доступні у будь-який час. Завантажуйте і вирішуйте свої юридичні питання

Напишіть нам у Телеграм , якщо Вам необхідна допомога з пошуком
document decor

Догори