Дізнайтесь більше про ЮрХаб
Ще більше клієнтів
з профілем Pro
Standart
 • Кількість пропозицій на замовлення в день
  3
 • Покращений профіль та виділення у каталозі Юристів
 • Підвищений рейтинг
 • Кількість спеціалізацій у профілі
  4
 • Ліміт на завантаження документів
  1шт/день
img img
about icon Про мене
Підтверджений профіль
Юрист, магістр права, маю більше 5 років юридичного досвіду в різних сферах (працюю з 2018 року у сфері юриспруденції).

 

Надання первинної консультації є безкоштовна (до 30 хв).

Підготую індивідуально під замовлення клієнта будь-який вид договору.  

 

Здійснюю надання юридичних послуг у сферах цивільного, господарського, адміністративного права, договірна робота. 

Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Юридичний супровід починаючи від надання безкоштовної консультації, закінчуючи підготовкою ЗЕД контрактів (в т.ч. двомовних), реєстрації компаній, тощо.

Великий досвід роботи з договорами. 

10
клієнтів
350
Консультацій
5
років досвіду
education icon Освіта
 • Країна: Україна
 • Місто: Київ
 • ВНЗ: КНЕУ ім. Вадима Гетьмана
 • Факультет: Юридичний
 • Ступінь: Магістр
 • Рік вступу: 2020
 • Рік випуску: 2022
langs icon Рівні володіння мовами
 • Language iconУкраїнська:Рідний (Fluent)
 • Language iconАнглійська:Середній (Intermediate)
service icon Послуги
 • договори оренди, поставки, надання послуг, купівлі-продажу, тощо
 • вичитка договорів
 • розробка договір
 • реєстрація фоп, тов
 • консультування, підготовка претензій, позовних заяв, тощо
faq icon Питання та відповіді
Чи може керівник Громадської організації не отримувати заробітну плату, маючи найманих працівників ?
Власник може виконувати функції директора без зарплати, якщо це передбачено установчими документами (статутом) або є тимчасовим явищем. Восьмий апеляційний адміністративний суд від 14.03.2019 у справі № 857/1476/19 зазначив (https://reyestr.court.gov.ua/Review/80455482#): відносини, за яких засновник виконує функції директора без укладання трудового договору, є корпоративними. Тому укладати із директором-засновником трудовий договір не обов’язково. А якщо трудового договору немає, то відсутній також обов’язок нараховувати або виплачувати засновнику заробітну плату. Оскільки згідно із законодавством трудові відносини передбачають оплату праці найманого працівника. Управляти без оформлення трудових відносин і зарплати власник може лише тимчасово у разі припинення (призупинення) господарської діяльності підприємства. На практиці це означає, що перш ніж покласти на власника функції керівника без зарплати, слід звільнити всіх найманих працівників, у т. ч. директора. Тому виходячи із запитання і уточнення в питанні, що є наймані працівники, слід стверджувати, що крім найманих працівників, і сам керівник є найманим працівником, оскільки трудові відносини передбачають оплату праці найманого працівника, відповідно керівник ГО не може не отримувати заробітну плату, більш того маючи найманих працівників (крім випадку, про який я зазначив вище, щодо керівника-засновника та звільнення найманих працівників).
Чи можна зареєструвати релігійну організацію в Україні, якщо це не конкретна релігія, а окрема комбінація деяких віросповідань? Що для цього потрібно (пакет документів).
Відповідно до ЗУ «Про свободу совісті та релігійні організації» (далі – Закон), згідно статті 14 Закону реєстрація статутів (положень) релігійних організацій, визначено окремий порядок для реєстрації кожної окремої релігійної організації, які перераховані в розділі 2 Закону. Виходячи з цього, кожна релігійна організація реєструється у порядку ст. 14 Закону та не передбачає комбінацію деяких віросповідань, але наприклад, згідно абзацу 3 ст. 8 Закону, передбачено, що: «держава визнає право релігійної громади на її підлеглість у канонічних та організаційних питаннях будь-яким діючим в Україні та за її межами релігійним центрам (управлінням) і вільну зміну цієї підлеглості шляхом внесення відповідних змін до статуту (положення) релігійної громади. Рішення про зміну підлеглості та внесення відповідних змін або доповнень до статуту ухвалюється загальними зборами релігійної громади. Такі загальні збори релігійної громади можуть скликатися її членами.», виходячи з цього можна стверджувати, що релігійна громада може змінити підлеглість, в свою чергу, також не заборонено внести зміни до статуту релігійної організації з метою зміни віросповідання.
Чи підлягає договір фінансового лізингу, що укладається з фізичною особою-лізингоотримувачем, нотаріальному посвідченню?
Відповідно до п.2. ст. 15 ЗУ «Про фінансовий лізинг» (далі – Закон) визначено, що «договір фінансового лізингу не підлягає нотаріальному посвідченню, крім випадків, встановлених законом або домовленістю сторін». Відповідно до п.3. ст. 15 Закону «договір фінансового лізингу транспортного засобу за участю фізичної особи підлягає нотаріальному посвідченню на вимогу однієї із сторін такого договору».
На яку суму відсотків (за який період) за користування кредитом має право кредитор у випадку дострокового розірвання кредитного договору з ініціативи кредитора через неналежне виконання його умов боржником?
Коротка відповідь: припинення нарахування передбачених договором процентів буде здійснюватися до моменту пред’явлення вимоги в порядку ч. 2 ст. 1050 ЦК України. Додатково потрібно розмежовувати проценти за «користування кредитом» від процентів як відповідальності за прострочення виконання грошового зобов`язання визначених ст. 625 ЦКУ. Пишіть в особисті і надам детальну відповідь із посиланням на практику Верховного суду.
Хто має право вчиняти правочини від імені ТОВ?
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі – ЄДРПОУ) зазначається інформація про осіб, які можуть діяти від імені юридичної особи без довіреності. Класичний варіант це може бути керівник (директор) та інша особа, указана в ЄДРПОУ (підписант) це у разі якщо діє одноосібний виконавчий орган, також Статутом ТОВ може бути передбачений колегіальний виконавчий орган, наприклад це зазвичай визначається, як Дирекція (нічого не забороняє використовувати інше найменування), у такому разі ..... пишіть в особисті і надам детальну інформацію щодо цього питання, адже ситуація кожна індвивідуальна
Які послуги надає Сергій Гаврилюк?
Сергій Гаврилюк надає такі послуги, як: договори оренди, поставки, надання послуг, купівлі-продажу, тощо, вичитка договорів, розробка договір, реєстрація фоп, тов, консультування, підготовка претензій, позовних заяв, тощо.
Сергій Гаврилюк
Сергій Відповідаю протягом 15 хвилин
Сергій Вітаю!
Чим можу допомогти?
Сергій

Консультую та надаю такі послуги:

 • договори оренди, поставки, надання послуг, купівлі-продажу, тощо
 • вичитка договорів
 • розробка договір
 • реєстрація фоп, тов
 • консультування, підготовка претензій, позовних заяв, тощо

Догори